1. YAZARLAR

  2. Lütfi AYHAN

  3. Hristiyanlık, Yahudilik, Budizm… Barışçı Dinler, İslam İse…
Lütfi AYHAN

Lütfi AYHAN

Yazarın Tüm Yazıları >

Hristiyanlık, Yahudilik, Budizm… Barışçı Dinler, İslam İse…

A+A-

Son yıllarda el kaide, daeş, nusra, Fetö ve benzer terör örgütlerinin yaptıkları katliamlar, zulümler nedeni ile ve bu örgütlerin İslami söylem kullanmaları sebebi ile Allah’ın son dini olan İslam’a, İslam’a ait olan her şeye İtikadına, ibadetine, terimlerine, hayat anlayışına ve bu dine mensup bütün Müslümanlara büyük bir saldırı başlatıldı. Dışımızdaki kâfirlerle ile içimizdeki gafillerin bilerek veya bilmeyerek ittifak halinde yaptıkları bu saldırılar karşısında hem yöneticilerimiz hem “Müslüman Aydın” diye vasıflandırabileceğimiz münevverlerin çoğu ile dini önder diyebileceğimiz insanlar gereken tepkiyi vermiyorlar veya veremiyorlar.

Sanki IŞİD gâvurdan çok Müslüman öldürmemiş,  sanki Elkaide Müslümanlara değil gayri Müslimlere en büyük zulmü yapmış, sanki fetö Türkiye’de değil de ABD de, Almanya’da darbe yapmaya kalkışıp 250 yakın Almanı veya ABD vatandaşını öldürmüş, sanki Beş Tepe Külliyesini değil de beyaz Sarayı bombalamış…En basit bir soru IŞİD kaç corc, kaç hans  öldürdü, kaç Mehmet, Ali, Ayşe…? El Kaide, fetö, Daeş ABD nin Almanyanın hangi şehirlerini yaşanmaz hale getirdiler? Haşdi şabi ve diğer şii, Sünni, vehhabi terör örgütleri kaç gavur öldürdü kaç Müslüman?  En büyük zararları İslam’a ve Müslümanlara olan bu terör örgütlerinin yaptıklarından, onlara her türlü (silah, lojistik, basın…) desteği veren Batı ve hempalarını ve de Batının dini olan Hristiyanlığı ve bu dinin mensubu olan Hristiyanları,  Yahudiliği ve bu dine mensup Yahudileri değil de onların zulümlerine duçar olan Müslümanları ve İslam’ı sorumlu tutmak en büyük ihanet en büyük zulümdür.    

 

Cihatçı! Biziz Sürekli Ölen Yine Biziz

Dünyadaki siyasi sosyal askeri gelişmeler dikkatli incelediğinde görülür ki son iki yüzyıldır tüm dünyayı ve insanlığı mahveden İslam ve Müslümanlar değil,  Hristiyanlar, Yahudiler, Budistler, Komünistler, Faşistler, Kapitalistler, sosyalistlerdir. Fazla Uzağa gitmeye gerek yok, daha dün 1. Dünya savaşında 10 milyon insanın ölümüne Müslümanlar değil, Hristiyan olan İngiltere Fransa Rusya ABD İtalya…   olmuştur. Hele 2. Dünya savaşında 50 milyondan fazla insanın ölmesinde, ülkelerin yerle bir olmasında,  Japonya’ya atom bombası atılmasında… Hiçbir Müslüman ülkenin, hiç bir Müslüman ferdin bir gram rolü olmamıştır. Bu katliamlardan, bu ölümlerden sorumlu olanlar, bu gün İslam’ı haşa kanlı bir din,  Müslümanları kana susamış teröristler gibi göstermeye çalışan, Hristiyanlar, Yahudiler,   komünistler faşistler ve kapitalistlerdir.

Tarihi bırakıp günümüze baktığımızda ise kimin zalim, kimin katil, kimin şiddet yanlısı olduğu daha açık görülür. Şöyle ki: Dünyanın en büyük terör örgütlerinin elindeki silahları Müslümanalar mı üretiyor yoksa ABD, RUSYA, İNGİLETERE, FRANSA, ALMANYA …  Gibi Hristiyan ülkeler mi? Barışçı, çağdaş diye bize yutturulmaya çalışılan dinler ve düzenlere mensup ( yani Hristiyanlık, Yahudilik, Budizm, sosyalizm, kapitalizm,  Liberal demokrasi…) devletlerin askerleri, ajanları, ümmetin diyarlarında cirit atarken;  Almanya’yı, İngiltere’yi, ABD yi, Rusya’yı… Bölmek için bu ülkelerde terör örgütleri kurdurup, onlara her türlü silah para lojistik destek sağlamak üzere bu ülkelere gitmiş kaç Müslüman asker, kaç Müslüman  ajan, kaç Müslüman gazeteci, kaç Müslüman sözde stk mensubu  var?

İşgale uğrayan, ( Kırım, Irak, Afganistan, Suriye…) , devletleri yıkılan, (Osmanlı,  Libya, Irak, Suriye…)  ülkeleri parçalanan, sürekli müntesipleri öldürülen (Afganistan’da 3,5, Irakta 1,5, Suriye’de 1 milyona yakın,  Filistin’de, Arakanda, Afrika’da sayısı belirsiz  …) İslam, “ savaşçı! Zalim! Katil... Ama Milyonlarca insanı öldüren, İslam diyarlarını paramparça eden, tüm dünya devletlerine ve kanlı terör örgütlerine para, silah, lojistik yardımı yaparak başta Ortadoğu ve Afrika olmak üzere  dünyayı, yaşanmaz hale getiren Hristiyan, Yahudi, komünist, faşist, kapitalist… Devletler ve onların yöneticileri vatandaşları, mensupları barışçı! Sevecen! Hoş görülü!  Allah’ım aklıma mukayyet ol!

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.