1. YAZARLAR

  2. Serdar USMAN

  3. İÇİMİZDE Kİ METASTAZ URLARDAN ARINMA ZAMANI!
Serdar USMAN

Serdar USMAN

Serdar USMAN
Yazarın Tüm Yazıları >

İÇİMİZDE Kİ METASTAZ URLARDAN ARINMA ZAMANI!

A+A-

Yurtdışında yaşayan kaçak hainlerimizle ve emperyal güçlerle savaşıyoruz. Buna kuşku yok. İçimize yerleşmiş, bu ülkenin vatandaşı olmakla birlikte düşmanın borusunu öttüren kesimler var. Bunlarla uğraşmak ve temizlik yapmak güç şartlarda devam ediyor. Ama eninde sonunda bitecekler.
Her fırsatta ülkenin değerleriyle uğraşan, milli kimliğimizi bir türlü kabul etmeyen bu kesim, son 10 yıldır iyice zıvanadan çıktı. Çeşitli şekillerde zuhur ederek bu vatanın milli birlik ve bütünlüğüne yönelik akla hayale gelmeyecek kumpaslarla gündeme gelmeye devam ediyorlar.
Hepiniz bilirsiniz, kanser virüsü vücudun bir noktasına yerleştiği zaman sinsice ilerleyerek vücudun tümünde hakimiyet kurmaya yönelik bir seyir sürdürür. Ülkemizde ortaya çıkan bu metastas ur kimi zaman Fetö, kimi zaman Atatürkçü kisvesi altında tezahür edip ülke aleyhine her türlü cürmü işlemekten geri adım atmayan oluşumlar türedi. Bunların ülkenin istikbaline ilişkin nasıl bir tehdit ihtiva ettiklerini buradan anlatmama gerek yok sanırım. İşte bu virüs bünyede iyice yayılmadan bir an evvel temizlenmeli ve vücut sağlığına kavuşturulmalıdır. Aksi takdirde bu metastaz ur vücudun büyük bir bölümünü işgal altına aldığı zaman tedavisi ya güçleşmekte ya da imkansız hale gelecektir. 
Son yılların en acı tecrübesi, ülkenin her köşesine yerleşmiş FETÖ virüsünün, bünyeye verdiği zarardan temizlenme sürecinin ne kadar uzun sürüp yoğun çaba gerektirdiğinden yola çıkarak düşünün. Eğer FETÖ virüsü işin başında keşfedilseydi daha ilk tohumlarını attığı andan itibaren kurutularak şu an yaşadığımız tüm gövdeyi istila etme öncesi önlemler alabilirdik. Ama iş işten geçmişti. Bu tümör vücudun en hassas organlarına yani askeriyeye, milli eğitime, sağlığa ve daha nice kritik noktalara yerleşmişti. 
Bu aşamadan sonra artık ışın tedavisi yeterli gelmemiş, bu virüsten arınmak için kemoterapi ihtiyacı hasıl olmuştu. Şu an aralıklarla memleketimize kemoterapi tedavisi uygulanarak bünyesini sarmış olan bu urdan büyük oranda temizlendi ve temizlenme süreci devam ediyor.
Aynı şekilde Atatürkçülük maskesi ardına sığınarak ara ara ortaya çıkan farklı bir musibet daha ülkemizin başında kol gezmeye devam ediyor. 
Atatürk’ün isminin ardına sığınarak meydanlara dökülen bu güruh sanmasın ki bu ülke sahipsizdir. Aynı şekilde sanmasınlar ki bu ülkenin gerçek sahibidirler. Bu ülkenin gerçek sahipleri dinini diyanetini gözeten, islami hassasiyetlerde oldukça dikkatli davranan, vaveylacı kesim dışında kalan gerçek vatan evlatlarıdır. 
Şu anda Kuzey Suriye’de mücadele edenlerde has vatan evlatlarının başı örtülü nur yüzlü anacıkların, bembeyaz nur sakallı dedelerimizin evlatları ve torunları memleketin bekası için canı pahasına gittiği ateş hattında vatanını müdafaa ediyor. Oturduğu yerden; STK adı altında, gazeteci kimliğiyle ve daha nice farklı vechiyle masallar okuyup zihinlere nüfuz edeceğini zanneden zavallılar bu vatanın üvey evlatlarıdırlar. Onlar istedikleri kılıfa bürünselerde istedikleri gibi içkisini yudumlayıp akla zarar hayasızlıklar yapsalar da bu vatan asla onların kontrolü altına girmeyecek. 
Tabii oldukları siyasi oluşumun başında ki adam çıkmış, şu kargaşa içerisinde oy avcılığı peşinde koşuyor ve kendine fırsat yaratmaya çalışıyorsa –ki öyle- binlerce milyonlarca kez yazıklar olsun!
Halkımız zamanı geldiğinde geçmişte olduğu gibi yeniden gereken cevabı verecektir. Hele aynı partinin mensubu Sezgin Tanrıkulu isimli zavallının Barış Pınarı Harekatı'yla ilgili "Bu haksız bir savaştır ve Kürtlere karşı yapılan bir savaştır" paylaşımını yapması gerçek sıfatlarını ortaya çıkarmıştır. 
Zaten HDP ile dirsek temasına geçmelerinden belli değil miydi gerçek yüzleri?
Ordumuzun Kuzey Suriye’de güney sınırlarımızı kontrol altına alma uğruna mücadele ettiği hassas dönemde bu sözlerin söylenmesi içimizde ki çatlak seslerin sahiplerini birer birer ortaya dökmüştür.
Ey halkımız! CHP isimli parti bu vatanın selameti için mücadele etmemektedir. Düşmanlarla birlik olup vatanımıza yönelik kalkışılan her türlü kumpası bilerek veya bilmeyerek desteklemektedir. 
Kürt halkının haklarını savunuyor masalıyla yutturulmaya çalıştıkları HDP, terör örgütünün legal maskeyle halka yansıtılan sahte yüzüdür. Onların gerçek yüzleri Kandil’de, Suriye sınırında, Irak sınırında ülkemizin gururu Türk ordusuyla savaşmaktadırlar.
Bu mücadeleyle saflar iyice belirginleşmiştir. 
Şimdi yazdıklarımı lütfen bir teyit ediniz. CHP, terör örgütünün meclise yansıyan sözde legal maskesiyle gönül birliği etmiştir. 
MHP, birlik ve beraberlik anlamında iktidar partisinin vatan müdafasına ilişkin tüm çabalarının ardında durmaktadır. Sonuna kadar da destekleyerek gerçek bir vatanperver olduğunu göstermektedir.
İYİ Parti, siyasi fırsat devşirme uğruna net bir çizgi belirleyememekle birlikte Barış Pınarı Harekatına destek vermesi olumludur. 
SP ise hangi akla hizmettir bilinmez ama iktidara muhalefet olma uğruna vatanın tüm mukaddesatını ayaklar altına alacak girişimlerinde ısrarlı. 
Güvenliği sağladıktan sonra tez elden iç temizliği sağlayacak bir sistem geliştirilmeli, vatanın birliği ve bütünlüğü uğruna tüm vatandaşlarımız üzerine düşeni bihakkın yerine getirmelidir.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.