1. YAZARLAR

  2. Dursun Seyis

  3. İhanet Şebekeleri
Dursun Seyis

Dursun Seyis

Dursun Seyis
Yazarın Tüm Yazıları >

İhanet Şebekeleri

A+A-

Pişkinlikle sırıtıyorlar. Fitne çıkarıyorlar. Sinsice içerde ve dışarıda nerede huzur ortamı varsa orayı karıştırıyorlar. İşte Ortadoğu, İşte Doğu ve Güneydoğu Anadolu. İşte bir süre İstanbul’un göbeğinde sergilenen Taksim olayları…
Türk Milleti; bin yıldır bütün etnik unsurlarıyla, ortak vatan-ortak tarih-ortak milli ve manevi değerlere sahiptir. Birliği; İslamcılar böldü, bölmeye devam ediyorlar. İşte Aczimendiciler, İşte İŞİD’ciler ve diğerleri.
Türk Milleti; 90 yıldır komşularıyla küçük birkaç problem dışında barış içinde yaşıyordu. İslamcılar oraları çatışma alanı haline getirdiler. Teröre destek verdiler. Suriye bir süre PKK terör örgütünün elebaşısı Abdullah Öcalan’ı bağrında barındırdı. Katliamlara yakılıp yıkılmaya önayak oldular.
Müslüman görünümlü yalancılar, hırsızlar, yeminli etnik bölücüler, genlerinde Türk düşmanlığını taşıyan şarlatanlar; Türk Milleti’ni yalanla, din afyonuyla, parayla esir aldılar.
Hiç yoktan meshep çatışmaları, alevi, suni ayrımı, etnik köken çatışmaları çıkartmak istediler. Ancak bu necip milletten prim alamadılar. İktidar bunlara en ağır darbeyi vurdu.
Yeminli Türk düşmanları; ihanetlerini sergilemeye, milleti ayrıştırmaya devam ediyorlar. Persilvan’dan ülke idare edilmeye çalışıldı. Önce ses çıkartılmadı. Bardak taşınca da hadleri bildirilmeye başlandı.
İstismarcı şarlatanlar; İslam, din, iman, ümmet, kardeşlik, hak, adalet diyen samimi inananları istismar ettiler. İslam’ı kişisel ve yandaşlarına çıkar aracı olarak görenler, duyguları istismara devam ediyor. Birçok isim altında İslamcılık yapanlar vardır.
Kim en iyi Müslüman, tartışması yaşanıyor. Her biri, birinin peşinden gidiyor, en doğru yol budur diyor. Kimi saz çalıyor, kimi darbuka, kimi flüt, kimi saksafon. İslamın şartı 5 tir. Bu şartları yerine samimi olarak getirenler bir birleriyle kardeştir. Gerisi laf-ı güzaf.Onlar; Kin nefret ve öfke içinde Türk Milleti’ne zehir kusuyorlar.
Onlar; Bin yıldır et-kemik misali olan Anadolu insanını birbirine düşürmeye, çatıştırmaya çalışıyorlar …Onlar; Açıktan mezhepçilik ajitasyonları yapıyorlar.
Onlar; İnanç ve kavramlar üzerinden ayrılık tohumları ekerek toplumu cepheleştiriyorlar.Sözde medeni topluluklar olanlar, dünyayı katogarize ediyorlar. Kendilerini dünyanın jandarması, tek yöneticileri, kendilerinin her sözünü dünya kabul etmesini istiyorlar.Ancak onlara son sözü ve hatta şamarı Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan BM ‘de verdi ve :
“Dünya 5 devletten ibaret değildir” diyerek hadlerini bildirdi.
Onlar; Türk ordusun askerinin başına çuval geçiren ve Lozan’ı hâlâ tanımayan ABD ile işbirliğini varlık sebebi sayıyorlar.Bu tipleri tanıyın tanıtın. İnsanlara, topluma hizmetin yolu; bilgi üretmekten ve insanları doğru eğitmekten, doğru eğitim programları yürütmekten geçer. Oysa; renklerimiz, soylarımız, ülkelerimiz ne olursa olsun bütün insanlar eşittir.Renkleri, dilleri, ırkları, coğrafyaları farklı da olsa bizleri kardeş kılan insan olmamızdır.

Bu yazı toplam 134 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum