1. YAZARLAR

  2. Ahmet ÖZER

  3. İslam Dünyası’nın BTÖ ile imtihanı
Ahmet ÖZER

Ahmet ÖZER

Yazarın Tüm Yazıları >

İslam Dünyası’nın BTÖ ile imtihanı

A+A-

İslam coğrafyası her zaman olduğu gibi yine Batı terör örgütü tarafından saldırılara maruz kalıyor.

İslam ülkelerinin birlikte hareket edememesini fırsat bilen Batı terör örgütü Türkiye’de ilk önce ağaç bahanesi ile gezi olaylarını başlatmış hükümetin dik duruşu sayesinde başarılı olamamıştır.

Bununla yetinmeyen Batı ve kuklası olan FETÖ terör örgütünün yargıya ve emniyete sızmış elemanları tarafından 17/25 Aralık ve 15 Temmuz’da yine TSK içinde FETÖ örgütü elemanları Darbe girişiminde bulunmuştur.

Tüm bu girişimlerin hepsi Türk halkı ve Cumhurbaşkanın dik duruşu ile bertaraf edilmiştir.

Türkiye de başarılı olamayan Batı bu sefer Türkiye ile iyi ilişkiler kuran ülkeleri hedef almaya başladı Türkiye ile iyi ilişkileri olan Katar’a karşı Ruhlarını şeytana satmış 7 körfez ülkesinin liderlerini kullanarak ambargo uygulamasından sonra bu ülkeye Ambargoya karşı çıkan ilk ülke Türkiye olmuştur.

Türkiye’ye destek veren ülkelerin liderlerine ders vermek isteyen Batı Terör Örgütü (BTÖ), Katar konusunda İlk darbeyi Pakistan’da yaptı. 

Mısır'da Mursi'yi devirmeyi başaran ‘Batı Terör Örgütü (BTÖ), önce Türkiye'yi işgale yeltendi, başarılı olamayınca Katar'a yöneldi, orada da başarısız olunca, Pakistan hükümetini mahkeme darbesi ile devirdi. 12 Temmuz 2016'da da Pakistan sokaklarına Genelkurmay başkanına darbe yapması çağrısında bulunan yüz binlerce afiş asılmıştı. Darbe yandaşlarının peşine düşmeyen mahkeme, meşru başbakana ömür boyu siyaset yasağı getirdi.

Türkiye'yi ablukaya almaya çalışan şeytanîlerin; Pakistan başarısının morali ile hızla Azerbaycan, Afganistan, Kuveyt, Somali, Malezya, Endonezya, Sudan gibi Türkiye dostu ülkelere yönelmesi bekleniyor.

ORDU DARBE YAPMAYINCA PAKİSTAN'IN FETÖ'SÜNE DARBE YAPTIRDILAR

Pakistan'nın seçilmiş Başbakan'ı Navaz Şerif, FETÖ benzeri Tahir-ul Kadri örgütü mensubu hakimler tarafından görevinden azledildi.

Amerika'nın emrindeki ezoterik terör örgütleri yargı/polis ya da askeri darbelerle Amerika adına hükümetleri devirmeye devam ediyor. Son olarak Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, FETÖ benzeri Tahir-ul Kadri örgütü mensubu hâkimler tarafından yargı darbesiyle görevinden alındı.

Başbakan Navaz Şerif başbakanlık görevi sırasında Türkiye lehine yaptığı açıklamalarla ve FETÖ ile mücadele konusunda verdiği desteklerle küresel güçleri rahatsız eden hedefteki bir siyasi liderdi. "Her koşulda Türkiye'nin yanındayız", "Türkiye'nin düşmanları Pakistan'ın da düşmanıdır", "Gerekiyorsa Katar'a asker göndererek Türkiye'yi destekleriz" gibi açıklamalarıyla küresel güçleri rahatsız eden Navaz Şerif bir süredir küresel güçlerin operasyonlarına hedef olmaktaydı.

Tüm bu gelişmelere rağmen hala İslam ülkelerinin Katar gösterdikleri birlikteliği Kudüs’ü işgal eden İsrail Terör Devletine ve Pakistan’da yargı darbesi yapan Batı Terör Örgütüne karşı bir araya gelememeleri kimler tarafından yönetildiklerini açıkça göstermektedir.

 

Bu yazı toplam 1038 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.