1. YAZARLAR

  2. Ahmet ÖZER

  3. İstanbul Seçimleri
Ahmet ÖZER

Ahmet ÖZER

Yazarın Tüm Yazıları >

İstanbul Seçimleri

A+A-

23 Haziran’da yenilenecek olan İstanbul seçimlerinde yarışacak olan iki aday var bunlardan biri Cumhur ittifakının adayı Sayın Binali Yıldırım diğeri ise Millet ittifakının adayı Ekrem İmamoğlu.

Daha önceki yazılarımızda belirttiğimiz gibi İmamoğlu iç ve bazı yapıların projesi olduğunu, geleceğe hazırlanan bir kişilik olduğundan bahsetmiştik.

31 Mart seçimlerinde ki hırsızlık ve kesinleşmemiş sonuçlara rağmen başta ABD ve AB olmak üzere batının İmamoğlu’nu başkan ilan etmeleri, Yunan başta olmak üzere batıdaki sevinç çığlıkları İmamoğlu hakkındaki iddiaların doğru olduğunun teyidiydi.

İmamoğlu YSK’nın bırakın kesin sonuçları açıklamayı kesin olmayan sonuçları açıklamadan itirazların görüşüldüğü ve birçok ilçede sandıkların sayıldığı sırada alelacele seçimden 2 gün sonra 2 Nisan’da Anıtkabir’i ziyaret ediyor ve Anıtkabir defterine kendisini “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı” diye yazarak bir panik içinde olması sandık hırsızlığının açığa çıkmasından korktuğunu afişe etmişti.

 Bununla da yetinmeyen İmamoğlu, İstanbul İl seçim kurulunun verdiği usulsüz mazbatayı alınca göreve hızlı başlamış ve koltuğa oturduğu ikinci gün Ekrem İmamoğlu, iki müfettiş ve dışarıdan görevlendirilecek 3 sivil kişiye, belediye ve bağlı kuruluşların elektronik verilerini kopyalama yetkisi vermişti.

Bunları yaparken sözde 'bağımsız' isimlerden biri olan CHP Beylikdüzü İlçe Örgütü Bilişim Sorumlusu Melih Geçek olduğu ortaya çıkmıştı.

Yahudi tilkisince şirinleştirilse de, vatandaşların nasırına dokunan soruları karşısında Ekrem’in  maskesi düşüveriyor ve gerçek yüzü ortaya çıkıveriyor.

Son olarak Ramazan bayramı günü Ordu Havalimanı’nda VIP salonuna alınmamasına kızarak kamu görevi yapan Ordu Valisi’ne “it” diyerek hakaret etmesi tüm boyalarının dökülmesine yol açtı.

Ayrıca İmamoğlu'nun gezilerinde kullandığı özel uçağın kime ait olduğu da ortaya çıktı. Özel uçağın sahibi gezi kalkışmasının da sponsoru olan Koç grubu olduğu öğrenildi.

Bu şekilde davranan bir kişinin seçildiği zamanki güç zehirlenmesi yaşayacağının ve bu millete nasıl bir efendilik taslayacağının görülmesine yetmez mi?

Adam gerçek yüzünü sık sık göstermesine rağmen Ak Parti’nin hizmetlerine nankörlük eden bazı kimseler için ne demeli bilmiyorum.

Sonuç olarak İmamoğlu kazandığı yada kaybettiği takdirde bu ülkenin başına bela olacağı kesindir. İstanbul’u kazandığı takdirde hem İstanbulluların, hem de CHP’nin başına bela olacak, kaybettiği zaman da başta Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP’ye.

Zira proje adamı olan İmamoğlu’nun FETÖ nasıl bir kasetle Kılıçdaroğlu’nu CHP’nin başına getirdi ise bu seferde İmamoğlu’nu getireceklerinden kimsenin şüphesi olmasın. Zira İmamoğlu Beylikdüzü belediye başkanı olmadan önce FETÖ’nün yayın organlarında boy gösterdiğini onlarla nasıl bir ilişki kurduğunu onların sloganlarını kullandığını bilmeyen yok.

Bu karakteri kim çıkardı ise asıl kazığı CHP’ye attığını zamanla göreceğiz. Zira İmamoğlu’nu ciddiye alıp bunun üzerinden siyaset yapmanın bu ülkeye de bu Millete de bir faydası yok.

Yirmi yıla yakın süredir Türkiye’yi idare eden bir siyasi partinin değişik kademelerinde görev almış Bakanlık, Başbakanlık ve son olarak ta Meclis Başkanlığı yaparak bu ülkeye önemli hizmetlerde bulunmuş bir isim olan Binali Yıldırım’ın İstanbul’a inşaattan başka yeni şeyler vaat etmesi lazım ki İstanbullunun oyunu alabilmesi gerekmektedir.

Yıldırım’ın son zamanlardaki vaatleri de bunu göstermektedir. İstanbulluların İmamoğlu’nun kimler ile irtibatlı olduğu kimlerin İmamoğlu’nu desteklediğini görmesi gerekmektedir.

Zira İstanbul’da İmamoğlu kazandığı takdirde İmamoğlu’na destek veren başta ABD, İsrail, Yunanistan, İngiltere, Fransa ve Almanya gibi ülkelerin sevineceği bu ülkelerin Türkiye üzerindeki planlarının ilk adımının gerçekleştiği anlamına gelecek.

Eğer İstanbulluların bu ülkeleri sevinmesine razı ise İmamoğlu’na destek verir, yok mazlumların sevinmesi yani Filistin, Yemen, Suriye, Myanmar, Afrika ve tüm İslam âleminin sevinmesini istiyorsak Binali beyin seçilmesi için elimizden gelen tüm gayreti göstermemiz gerekiyor.

Yıldırım kazandığı takdirde bu planı kuran şeytani yapının planları bozulacak ve Türkiye 2023 hedeflerini gerçekleştirecektir.

Bu yüzden İstanbul seçimleri çok büyük önemdedir.

Sevinen zalimler değil Mazlum coğrafyanın Müslümanları olsun inşallah…

Bu yazı toplam 765 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.