1. YAZARLAR

  2. Ufuk Kendirci

  3. İyi kötü çirkin
Ufuk Kendirci

Ufuk Kendirci

Yazarın Tüm Yazıları >

İyi kötü çirkin

A+A-

Sözü çok uzatmadan tümden başa doğru gitmekte fayda var. Futbol oynamayı kafada çoktan bitirmiş olan ve günü kurtarmaya çalışan bazı oyuncu gruplarıyla takım başarılı olamaz. Öyle ki Riad Bajic bugün 4 net gol pozisyonu harcayarak hem takımını kümeye yaklaştırdı hem de hocasının güvenini boşa çıkardı.

Aykut Kocaman demişken  takımı bugün  5- 6 gol pozisyonuna girdi. İlk yarının son 15 dakikası ile  ikinci yarının son yarım saati yani 45 dk oyunu istediği gibi yönlendirdi. Futbolu bugün eleştirmek çok doğru olmaz. Futbolcular atamadı. Ama akıla şu soru da gelir Konyaspor tüm maçlarda çift ön libero oynayacak diye bir madde mi yapıldı? 

Stoper, kanat, forvet direkt 11 oynayacak 3 isime ihtiyacı var takımın. Artık gözler yönetimde. Son sözüm Sumudica'ya maç sonu taraftarlarla elektriklenme yaşayan Rumen hoca basın toplantısında İngilizce küfür ederek taraftarın söylemini anlattı. Sumudica iyi bir antrenör olabilir ama şovmenlik edip basın toplantısında hareket çekerek  iyi bir teknik adam olamayacağını gösterdi. İyi ki Konyaspor'un teklifini kabul etmedin Sumudica.

Bu yazı toplam 969 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar