1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Kamu-Sen'den Vali Canbolat'a ziyaret
Kamu-Sen'den Vali Canbolat'a ziyaret

Kamu-Sen'den Vali Canbolat'a ziyaret

Türkiye Kamu-Sen Konya İl Temsilcisi Hüsamettin Şenel ve konfederasyona bağlı sendikaların Konya Şube Başkanlarından oluşan heyet, Konya Valisi Yakup Canbolat’ı makamında ziyaret ettiler.

A+A-

Kamu-Sen Konya İl Temsilcisi Hüsamettin Şenel, Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanı Tanfer Ata, Türk Eğitim-Sen Konya 2 Nolu Şube Başkanı Veli Doğrul, Türk Eğitim-Sen Konya 3 Nolu Şube Başkanı Ahmet Öztürk, Türk Enerji-Sen Konya Şube Başkanı Selamet Eryiğit, Türk Sağlık-Sen konya Şube Başkanı Hamza Olgun, Türk Büro-Sen Konya 2 Nolu Şube Başkanı Arif Baştuğ, Türk Tarım Orman-Sen Konya Şube Başkanı Ziya Acar, Türk İmar-Sen Konya Şube Başkanı Hamdi Altunbaş, Türk Haber-Sen Konya Şube Başkanı İsmail Çelik, Türk Diyanet Vakıf-Sen Konya Şube Başkanı Atilla Ayhan, Türk Ulaşım-Sen Konya Temsilcisi Timur Sönmez Varol, Türk Yerel Hizmet-Sen Konya Şube Başkanı, Ahmet Say, Türk Kültür Sanat-Sen Konya Temsilcisi Necmettin Eskici’den oluşan Kamu-Sen heyeti, Konya Valisi Vali Yakup Canbolat’ı makamında ziyaret ederek, 15 Temmuz sonrası Kamu da meydana gelen gelişmelerle ilgili bilgi alışverişinde bulundular.

Kamu-Sen İl Temsilcisi Hüsamettin şenel, “ Kamu-Sen olarak, Kamu da açığa almalar, meslekten ihraç edilenlerle ilgili meydana gelen haksızlıkları ve olumsuzlukları Sayın Valimize bizzat ilettik. Valilikte kurulan kriz merkezi ile ilgili bizzat kendisinde bilgi aldık.

Sayın valimize ilettiğimiz konularla ilgili, kendisinin bizzat bu konuları ve önerilerimizle ilgileneceğini söylemesi bizleri mutlu etmiştir. Önerilerimiz üzerine Sayın valimiz kimsenin haksız yere suçlanmasına müsaade etmeyeceklerini, masum olanların tekrar görevlerine mutlaka geri döneceklerini kendisi ifade etti.
Zor bir süreçte geçtiğimizi ve bu süreçte bazı yanlışlıkların olabileceğini ama bu yanlışlıkların düzeltilmesi için devletimizin kapı açtığını ifade etti.
Bizlerde Sayın Valimize Kamu-Sen olarak darbelerin, kanunsuz oluşumların her zaman karşısında durduğumuzu bu süreçten sağlıklı bir şekilde çıkmak için çaba gösterdiğimizi, fakat haksızlığa uğrayan kamu-çalışanlarının arkasında olduğumuzu ifade ettik.

Valilik bünyesinde kurulacak olan kriz merkezinin çalışmalarını Kamu-Sen olarak yakından takip edeceğimizi, yapılan olumlu çalışmaların arkasında olacağımızı mağduriyetlerin yaşanmaması iç inde gerekli çabayı sarf edeceğiz.
Türkiye Kamu-Sen Konya İl Temsilciliği olarak, Sayın valimize göstermiş olduğu hassasiyet ve ilgisine kamu çalışanları adına teşekkür ediyoruz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.