1. HABERLER

  2. KAYSERİ

  3. Kayseri Eğitim Bir Sen Üye Sayısını 9 Binin Üzerine Çıkardı
Kayseri Eğitim Bir Sen Üye Sayısını 9 Binin Üzerine Çıkardı

Kayseri Eğitim Bir Sen Üye Sayısını 9 Binin Üzerine Çıkardı

Eğitim Bir Sen Kayseri Şubesi 9 bin üye sayısına ulaştı. Sendika sadece 2016 yılının başından bu yana bin 909 öğretmeni üyeleri arasına dahil etti.Söz konusu üye rakamına ulaşmanın kendilerini mutlu ettiğini belirten Başkan Aydın Kalkan,...

A+A-

Eğitim Bir Sen Kayseri Şubesi 9 bin üye sayısına ulaştı. Sendika sadece 2016 yılının başından bu yana bin 909 öğretmeni üyeleri arasına dahil etti.
Söz konusu üye rakamına ulaşmanın kendilerini mutlu ettiğini belirten Başkan Aydın Kalkan, “270 olan üye sayısını 9000’in üzerine çıkaran Kayseri Eğitim Bir Sen ziyaret etmediği okul bırakmadı ve sürekli sahada üyeleriyle ve eğitim çalışanlarıyla birlikte sorunlara çözüm üretti. Sadece şehir merkezlerinde başarısını kanıtlamış okullarda değil kök köy, ilçe ilçe ziyaretler yaparak öğrencilerin ve eğitimcilere maddi ve manevi desteğini yanlarında hissettirdi.” dedi.
Okul müdürleri ile sürekli görüşme yapmaya önem verdiklerini kaydeden Başkan Aydın Kalkan, Eğitim Bir Sen Kayseri Şubesinin ilçe ve okul teşkilatlanması ile faal bir yapılanma oluşturduğunu belirtti. Başkan Aydın Kalkan, sözlerini şöyle tamamladı:
“Tüm kurumlarla devlet ciddiyeti içerisinde fakat sendikal mücadelenin ve sivil toplum olmanın gereği olarak esnek ve mücadeleci tavrıyla Kayseri’nin yönetiminde etki ve yetkiye sahip olan kurumlarla işbirliği çerisinde çalışmalarını sürdürdü. Kavga eden değil, fitne çıkaran değil, insicamı bozan değil, nefsi için ve kişisel çıkarlar için gizli planlar için değil, büyük Türkiyenin inşası sürecinde birer nefer olarak çalışan geniş ve huzurlu bir aile oldu. Değerler eğitimini merkeze alan, gençlik çalışmalarında proje üreten bir ekip ortaya çıkarıldı ve Genç Memur Sen, lise ve üniversite öğrencilerinden bilinçli ve başarılı yüzlerce gençle yeni bir çalışma alanı geliştirmiştir. Okuyan, düşünen, eleştiren, üreten bir gençlik için okul idarecilerimizle ve eğitim yöneticilerimizle sürekli yeni hedefler peşinde koşulmaktadır. Eğitim Bir sen Kayseri 1 no’lu şube ülkemizin geçtiği sancılı süreçte terörün ve terör örgütlerinin karşısında milli birlik ve beraberliğimizi sağlamak için her ortamda mücadelesini vermeye devam edecektir.”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.