1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. Kılıçdaroğlu Derhal İfade Çağrılmalıdır
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

Kılıçdaroğlu Derhal İfade Çağrılmalıdır

A+A-

Büyükşehir Belediyemizden Ve Ak Parti’den Açıklama Bekliyoruz…

Zaman bazı şeylerin üstünün örtülmesine, gündemden düşmesine hasıl olsa da, çok zor günlerden geçtiğimiz olağandışı gelişmelerin yaşandığı günümüzde CHP GENEL BAŞKANI Kemal Kılıçdaroğlu’na çok görev düşüyor.
Açık söylüyorum Bahçeli gibi, alçaklar karşısında ilk andan itibaren dik duruş gösteren, Cumhurbaşkanı’na ve hükümete destek veren bir başka kimseyi göremedim. CHP saatler ilerledikten sonra, halkın sokağa çıkmasından sonra tepki vermiştir.

10 MADDELİK TAKSİM BİLDİRİSİ DE BENİ TATMİN ETMEDİ…
Ancak yine de bazıları sulandırmak, bulandırmak istese de ülke için güzel bir gelişmedir.
Kılıçdaroğlu hakkında bir sürü fezleke vardır. Dokunulmazlığı kaldırılmıştır. Gün milletin ve devletin yanın da olma günüdür.
Unutanlar unutmuştur, ben unutmadım… Devletin gizli belgelerini meclis kürsüsünde okuyan, Cumhurbaşkanı’nın Deniz Baykal kasetini izlerken çekilmiş görüntüsünü gördüm diyen kendisidir...
Bu hainliği yapacak fetöcülerden başkası olamaz... Şimdi tam zamanı.. Ben darbeye darbecilere karşıyım demekle, 10 maddelik bildiriyle iş bitmiyor… Zaman devlet sırlarını ve özel görüntüleri çalıp sana getirenleri açık etme zamanıdır... Kim bu alçaklar... BU BİLDİRİ VE GÖRÜNTÜLERİ SİZE ULAŞTIRANLAR KİMLER? Cumhuriyet savcılarımızın hızlı bir şekilde adım atıp Sayın Kılıçdaroğlu’dan bu bilgileri alması gerekiyor.

Ondan sonra Kılıçdaroğlu’na da minnetlerimizi arz ederiz…

***
Hükümetimize attığı adımlardan dolayı teşekkür ederim… Şehit olan ve yaralanan vatandaşlarımızla ilgili şehitlik, tazminat ve aylık bağlama konusunda gereken adımların atılması onur vericidir.
Fetöcü dernek ve vakıfların kapatılması, mal varlıklarına el konulması da doğru bir adımdı.
Görüldüğü gibi devletimiz çok hızlı hareket etmekte, fetöcü çeteleri kararnameler ile bir bir yok etmektedir.

Konya Ak Parti yönetiminin aldığı izleme komitesi kurulması kararını da milletimiz adına sevindirici bulduğumu belirtmek isterim...
Geçen yazımda da belirttim. Sapla saman karıştırılmamalı. İnsan onurunu ayaklar altına alacak, neslini bile lekeleyecek kişi hak ve özgürlüğünü yok edecek yanlış adımlar atılıp SUÇSUZ BİREYLER lekelenmemeli. Terörist zihniyetli fetöcülerin temizliği yapılmalıdır. Ayrıca AK PARTİ’ye sızmaların önlenmesinden bahsediliyor, bence yanlış bir cümle... Sızan çoktan sızdı... Varsa İçlerindeki hainler temizlenmelidir.. Biz de yok deniyorsa helal olsun size, devletin kurumlarını mikrop gibi ele geçirenler size bulaşamamış demekten başka söyleyecek bir söz bulamıyorum...
21 Temmuz 2016 tarihli kendilerinin vatan ve millet sevgisinden en ufacık bir kuşku duymadığım, manipilasyon yapacaklarına asla ihtimal vermediğim Konya’daki değerli bir gazetemizin internet sayfasında, son dakika olarak okuyucularına bir haber duyurdu. Haber yaklaşık 2 saat internet sitesinde kaldı sonra kaldırıldı…
Konya büyükşehir Belediyesi’nde üst düzet bir bürokrat belge yakarken yakalandı. Operasyonların belediyeye de sıçrayıp sıçramayacağı merak ediliyordu. diye devam eden bir haber.
Şimdi ben AK Parti il Başkanına ve Büyükşehir belediye başkanımıza sormak istiyorum. Konya Büyük şehir Belediyesinde böyle bir olay gerçekleşmiş midir? Gerçekleşmediyse HERHANGİ BİR TEKZİP gönderdiniz mi? Zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde haberle ilgili Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundunuz mu? Ben herhangi bir tekzip ya da yalanlama görmedim, duymadım...
Olay doğru ise, bu haberin kaldırılmasını kimler sağlamıştır? Bu üst düzey bürokrat kimdir? Ne tür belgeleri yakıyordu? Belediye içinde sizin dışınızda bir yapılanma mı vardır? Savcılığa bu konu hakkında bir suç duyurunuz var mı?

Ayrıca olağan üstü günlerde, bir takım idarecilerin emekliye ayrılmaları, görev değişiminde bulundurulmalı sizce isabetli midir? Cumhurbaşkanımızın dediği gibi dereyi geçerken at değiştirilmez.. Ortalık sakinlese, adaletin tecellisi sağlansa bu işlemler ondan sonra yapılsa daha hayırlı olmaz mıydı?
Kimseyi zan altında bırakmak gibi bir derdim yok amacım sadece kamuoyunun aydınlatılmasıdır.
 

Bu yazı toplam 303 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.