1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Kış geliyor! Bugün hava nasıl olacak?
Kış geliyor! Bugün hava nasıl olacak?

Kış geliyor! Bugün hava nasıl olacak?

Yurdun kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları, İstanbul, Artvin ve Ardahan yağışlı geçecek.

A+A-

Yurdun kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları, İstanbul, Artvin ve Ardahan çevreleri ile Kırklareli'nin kıyı kesimlerinin yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

Yağışların; akşam saatlerinden sonra Giresun'un doğusu, Trabzon'un doğusu, Rize ve Artvin çevrelerinde kuvvetli olmak üzere, Marmara ve kıyı kesimlerde yağmur, iç kesimler ile akşam saatlerinden itibaren Karadeniz kıyı kesiminde de karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus hadisesi görüleceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Tüm yurtta 3 ila 6 derece azalacak ve mevsim normallerinin altında seyretmeye devam edecek.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, Marmara, Kıyı Ege, Doğu Karadeniz kıyıları ile İskenderun Körfezi'nde kuzey yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/sa) esmesi bekleniyor.

UYARILAR

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların; akşam saatlerinde Giresun'un doğusu, Trabzon'un doğusu, Rize ve Artvin çevrelerinde kuvvetli olacağı, kıyı kesimlerde karla karışık yağmur ve iç kesimlerde yoğun kar şeklinde gerçekleşeceği tahmin edildiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı (Ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA
Parçalı yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren doğusu ve İstanbul çevreleri ile Kırklareli'nin kıyı kesimlerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; genellikle yağmur, akşam saatlerinden sonra Bursa, Sakarya ve Bilecik çevrelerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin doğu kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus hadisesi bekleniyor. Rüzgarın, öğle saatlerinden itibaren bölge genelinde kuzey yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/sa) eseceği tahmin ediliyor.

BİLECİK °C, 6°C
Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra yağmur, zamanla karla karışık yağmur ve kar yağışlı

ÇANAKKALE °C, 10°C
Parçalı bulutlu

ISTANBUL °C, 10°C
Parçalı, zamanla çok bulutlu, öğle ve akşam saatlerinde yağmurlu

KIRKLARELİ °C, 8°C
Parçalı, zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra kıyı kesimleri yağmurlu

EGE
Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus hadisesi bekleniyor. Rüzgarın, akşam saatlerinden itibaren kıyılarda kuzey yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/sa) eseceği tahmin ediliyor.

A.KARAHISAR °C, 5°C
Parçalı ve az bulutlu

AYDIN °C, 16°C
Parçalı ve az bulutlu

DENİZLİ °C, 13°C
Parçalı ve az bulutlu

IZMIR °C, 14°C
Parçalı ve az bulutlu

AKDENİZ
Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus hadisesi bekleniyor.

ADANA °C, 18°C
Parçalı ve az bulutlu

ANTALYA °C, 20°C
Parçalı ve az bulutlu

ISPARTA °C, 9°C
Parçalı ve az bulutlu

KAHRAMANMARAŞ °C, 11°C
Parçalı ve az bulutlu

İÇ ANADOLU
Parçalı ve az bulutlu, zamanla kuzey kesimlerinin çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus hadisesi bekleniyor.

ANKARA °C, 6°C
Parçalı ve az bulutlu

KONYA °C, 7°C
Parçalı ve az bulutlu

NİĞDE °C, 6°C
Parçalı ve az bulutlu

YOZGAT °C, 3°C
Parçalı, zamanla çok bulutlu

BATI KARADENİZ
Parçalı ve çok bulutlu, kıyı kesimleri ile zamanla bölge genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların kıyı kesimlerde yağmur, akşam saatlerinde karla karışık yağmur, iç kesimlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus hadisesi bekleniyor. Rüzgarın, öğle saatlerinden itibaren kıyılarda kuzey yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/sa) eseceği tahmin ediliyor.

BARTIN °C, 5°C
Parçalı ve çok bulutlu, sabah ve öğle saatlerinde yağmur, akşam saatlerinde karla karışık yağmur ve kar yağışlı

BOLU °C, 4°C
Parçalı ve çok bulutlu, karla karışık yağmur ve kar yağışlı

KARABÜK °C, 4°C
Parçalı ve çok bulutlu, karla karışık yağmur ve kar yağışlı

ZONGULDAK °C, 7°C
Parçalı ve çok bulutlu, sabah ve öğle saatlerinde yağmur, akşam saatlerinde karla karışık yağmur ve kar yağışlı

ORTA ve DOĞU KARADENİZ
Parçalı, zamanla çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Orta Karadeniz kıyıları ile zamanla bölge genelinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; kıyı kesimlerde yağmur ve zamanla karla karışık yağmur, iç kesimlerde kar şeklinde olmak üzere; akşam saatlerinde Giresun'un doğusu, Trabzon'un doğusu, Rize ve Artvin çevrelerinde kuvvetli olacağı tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor. Rüzgarın, sabah saatlerinden itibaren kıyılarda kuzey yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/sa) eseceği tahmin ediliyor.

ARTVİN °C, 5°C
Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; yoğun kar şeklinde olması bekleniyor.

SAMSUN °C, 10°C
Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra yağmur, zamanla karla karışık yağmur ve iç kesimleri kar yağışlı

TOKAT °C, 6°C
Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra kuzey kesimleri ve zamanla il geneli kar yağışlı

TRABZON °C, 8°C
Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden itibaren karla karışık yağmur ve iç kesimlerinin kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; doğu ilçelerde kuvvetli olması bekleniyor.

DOĞU ANADOLU
Az bulutlu, kuzeydoğusunun parçalı bulutlu, akşam saatlerinden itibaren Ardahan çevrelerinin kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer pus hadisesi bekleniyor.

ELAZIĞ °C, 8°C
Parçalı ve az bulutlu

ERZURUM °C, -3°C
Parçalı bulutlu

HAKKARİ °C, 4°C
Parçalı ve az bulutlu

MUŞ °C, 4°C
Parçalı ve az bulutlu

GÜNEYDOĞU ANADOLU
Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

ADIYAMAN °C, 10°C
Parçalı ve az bulutlu

BATMAN °C, 9°C
Parçalı ve az bulutlu

DIYARBAKIR °C, 10°C
Parçalı ve az bulutlu

GAZIANTEP °C, 13°C
Parçalı ve az bulutlu 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.