1. HABERLER

  2. KONYA ELEMAN ARAYANLAR

  3. Konya Hekimoğlu Un elemanlar arıyor
Konya Hekimoğlu Un elemanlar arıyor

Konya Hekimoğlu Un elemanlar arıyor

Konya'da faaliyet gösteren Hekimoğlu Un Fabrikası Elektrik Teknisyeni arıyor. Müraccaatların şahsen yapılması gerekiyor.

A+A-

Un fabrikamızda istihdam edilmek üzere;

ELEKTRİK TEKNİSYENİ;

OTAMASYON VE FABRİKA ELEKTRİĞİNDEN ANLAYAN,

KONYADA İKAMET EDEN,

ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ,

TECRÜBE KAZANMIŞ ELEMANLAR ALINACAKTIR

Başvurular şahsen aşağıdaki adresimize insan kaynakları birimine yapılacaktır.

Tel: 0 332 342 00 77

Fevzi Çakmak Mah. Ankara Cad.No:182 KARATAY/ KONYA


Konya'da 1983 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren sektörünün dev isimlerinden biri olan Hekimoğlu Un Fabrikası çalışma arkadaşları arıyor. Müracaatların şahsen yapılması isteniyor.


HEKİMOĞLU UN HAKKINDA

Firmamız 1983 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hekimoğlu ve kardeşi H.İbrahim Hekimoğlu tarafından Hekimoğlu Un adıyla kurulmuştur.

Üretime 200 ton kapasite ile başlayan Hekimoğlu Un “Şikayetsiz Un” sloganı ile yola çıkarak kısa zamanda Türkiye de un piyasasında hak ettiği yeri almıştır. Standart kalitesi ile Türkiye Lüks un piyasasında yer edinen Hekimoğlu Un zaman içerisinde kapasite artırımlarıyla bugün günlük 1000 Ton buğday işleme kapasitesine ulaşmıştır. Fabrikanın tüm üniteleri, değirmen endüstrisinin devi Alman Miag ve Buhler marka makine, ekipman ve teknolojik olarak  otomasyon sistemde olup, tüm proses hammadde buğdaydan son ürün Un'a kadar el değmeden üretim yapılmakta ve otomatik makinelerle el değmeden paketlenip pazara sunulmaktadır.

Kaliteyi güvence altına almak için hammadde alımından başlayarak ürünün sevk edilmesine kadar ki süreçte kalite kontrol laboratuarlarında izlenmektedir. Geniş donanımlı AR-GE laboratuarı ve AR-GE çalışmalarımızla baklava, börek, yufka, pizza, pide, lüks ekmeklik ve özel amaca göre diğer unların üretimleri yapılmaktadır.

Fabrikamızın kalite standartlarını sağlayacak ve mevcut üretim kapasitesine cevap verecek  yeterlilikte  hammadde stoklama tesislerine sahiptir. Hekimoğlu Un, bünyesinde ki İnsan Kaynakları  ile de sektöründe istihdam gücü oluşturmaktadır. Ülkemizin bütün bölgeler, iller ve özellikle metropol illerinde yaygın bulunan toptancı ve yarı toptancılarımız ile büyük toplu tüketim mağazaları üzerinden imalatçı ve tüketicilere ulaşmaktadır. HEKİMOĞLU UN “şikayetsiz un “üretme hedefi ile ulaştığı satıcı, imalatçı ve tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Hekimoğlu Un kapasitesi, kalitesi ve istikrarlı yönetim anlayışı ile İstanbul Sanayi  Odası tarafından her yıl açıklanan Türkiye”nin en büyük ilk 500 ve ilk 1000 sanayi kuruluşu içerisinde yer almaktadır. Yasal sorumluluklarını yerine getiren Hekimoğlu un  Sosyal Sorumluluk adına, Eğitim ve Sağlık alanlarında da toplum yararına fayda sağlayacak etkinliklerde  bulunmuştur. Dürüst, ilkeli ve onurlu ticaret anlayışı prensibi ile ihtiyatlı ve istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve ilerlemeyi hedefleyen HEKİMOĞLU UN, teknolojik ve stratejik gelişmeleri sürekli takip ederek firma değerini maksimize etmek için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.