1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Konya SMMMO’da danışma meclisi toplantısı yapıldı
Konya SMMMO’da danışma meclisi toplantısı yapıldı

Konya SMMMO’da danışma meclisi toplantısı yapıldı

Konya SMMM Odası yıllık gerçekleştirilen Danışma Meclisi toplantısı Oda hizmet binasında gerçekleştirildi. Toplantıya Oda kurulları ve Danışma Meclisi üyeleri katıldı. Danışma Meclisi Başkanlığına Rafet Baş seçildi.

A+A-

Toplantının açılış konuşmasını yapan Danışma Meclisi Başkanı Rafet Baş; “Meslektaşlar olarak her zaman Odamızın yanında ve destekçisi olmamız gerekiyor. Odamız mesleki ve sosyal anlamda birçok faydalı etkinlik gerçekleştiriyor. Bu sebeple Oda Başkanımıza ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Bugün ki Danışma Meclisi toplantımızın da mesleğimiz ve Odamız için faydalı bir toplantı olmasını diliyorum. ” dedi.

Danışma meclisi Başkanı Rafet Baş’tan sonra kürsüye gelen Konya SMMMO Başkanı Abdil Erdal, Konya SMMMO olarak, üyeler ve stajyerlerin mesleki gelişimine öncelik verdiklerini belirterek, "Eğitim faaliyetlerimiz aralıksız devam ediyor. Birçok meslektaşımız seminerlerimize yoğun ilgi gösteriyor. 2430 üyemiz ve 300 stajyerimize hizmet ederek, her zaman eğitimi ve mesleki gelişimi destekleyerek her türlü faaliyetimize devam ediyoruz. Özellikle son dönemlerde bağımsız denetim,  bilirkişilik ve uzlaştırmacılık eğitimlerine ağırlık verdik. Meslektaşlarımızın bu eğitimleri almasına yardımcı olduk.  Kısa süre önce 19. Anadolu Odaları Eğitim Seminerimizi Konya’dan ve Türkiye’nin dört bir yanından meslektaşlarımızın katılımıyla başarıyla tamamladık. mesleki anlamda bilgilerimizi güncellemek ve yeni çıkan mevzuatları takip etmek için üyelerimize yönelik eğitimlerimiz aralıksız devam ediyor" dedi.

Dijital Dönüşümü Hızlı Gerçekleştiriyoruz

Konya SMMM Odasının dijital dönüşümünü de hızla gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Erdal;”Seminerlerimizin yanında Odamızın dijital dönüşümünü de hızla gerçekleştiriyoruz. Yeni web sitemizi ve odamızın mobil uygulamasını yılsonuna kadar inşallah yetiştireceğiz. Bunun yanında Odamızın Whatsapp hattını işleme alarak üyelerimize kısa mesajın yanında Whatsapp üzerinden de ulaşacağız. Ayrıca e-imzalı sertifika dönemini kısa süre içerisinde başlatıyoruz. Üyelerimizin katıldığı bütün eğitim faaliyetlerinden sonra e-posta adreslerine e-imzalı sertifikalarını göndereceğiz. Türmob’un sürekli eğitim programı için de önem arz eden e-imzalı sertifikaya meslektaşlarımız istedikleri yerden kolayca ulaşabileceklerdir. “ şeklinde belirtti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.