1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Konyalı firmalar Konya Çimento ve İttifak Holding BIST 100'de haftayı düşüşle kapattı
Konyalı firmalar Konya Çimento ve İttifak Holding BIST 100'de haftayı düşüşle kapattı

Konyalı firmalar Konya Çimento ve İttifak Holding BIST 100'de haftayı düşüşle kapattı

BIST 100 hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları açıklandı.

A+A-

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)207.000,10 1,81
İş Bankası (B)40.000,00-2,44-1,23
İş Bankası (C)5,73-0,52-18,14
İş Bankası (Kur.)384.000,00 1,05
İş Fin.Kir.3,75-1,57-2,85
İş Girişim23,76-3,2625,38
İş GMYO2,22-0,45-12,60
İş Y. Men. Değ.20,74-2,6317,44
İş Yat. Ort.3,63-3,463,12
İşbir Holding5.082,103,7285,48
Işık Plastik Sanayi35,104,46 
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,624,5242,11
İttifak Holding2,50-1,9612,11
İz Hayvancılık Tarım23,38-4,6529,89
İzmir Demir Çelik3,220,00-2,71
İzmir Fırça6,723,0720,86
Jantsa Jant Sanayi506,90-3,2652,82
Kafein Yazılım28,46-2,8733,12
Kaplamin24,88-4,16-26,39
Kardemir (A)5,22-2,43-12,27
Kardemir (B)5,19-2,81-1,52
Kardemir (D)6,50-0,6112,46
Karel Elektronik26,60-1,0415,35
Karsan Otomotiv4,05-4,2624,62
Karsu Tekstil12,886,2750,64
Kartonsan70,70-2,55-26,01
Katmerciler Ekipman4,28-2,5138,96
Kent Gıda296,70-1,10-16,56
Kerevitaş Gıda5,592,19-15,05
Kervan Gıda14,61-1,5510,51
Kervansaray Yat. Holding0,98-4,85-22,22
Kiler GMYO2,472,49-1,59
Klimasan Klima24,844,9946,38
Koç Holding21,58-4,512,18
Konfrut Gıda17,87-2,775,74
Kontrolmatik Teknoloji Enerji74,35-3,44213,98
Konya Çimento1.164,00-3,323,01
Kordsa Teknik Tekstil24,40-1,0556,91
Koza Altın129,200,7833,61
Koza Madencilik17,130,4710,59
Körfez GMYO7,41-0,6727,76
Kristal Kola3,360,00-14,29
Kron Telekomünikasyon56,20-4,4252,55
Kuştur Kuşadası Turizm355,902,68126,26
Kuyumcukent Gayrimenkul2,12-1,40-7,83
Kütahya Porselen52,10-1,883,27
Lider Faktoring4,071,5019,35
Link Bilgisayar48,80-5,6153,10
Logo Yazılım131,200,314,54
Lokman Hekim Sağlık16,96-1,8057,73
Lüks Kadife45,82-0,3058,55
Makina Takım4,19-2,5622,87
Marka Yatırım Holding5,90-1,01-8,24
Marmaris Altınyunus232,007,06108,82
Marshall311,901,601,70
Martı GMYO2,802,561,82
Martı Otel2,5310,0018,78
Mavi Giyim50,50-0,49-3,26
Mazhar Zorlu Holding43,007,5036,59
Mega Polietilen7,93-2,703,52
Menderes Tekstil3,47-0,8612,30
Merit Turizm373,30-9,98346,00
Merko Gıda7,134,39-17,48
Metemtur Otelcilik30,760,3339,19
Metro Holding2,250,008,17
Metro Petrol ve Tesisleri2,94-2,331,73
Metro Yatırım Ortaklığı2,21-0,45-5,15
Migros Ticaret39,06-5,24-8,74
Milpa5,062,0210,00
Mistral GMYO4,69-2,29-0,42
MLP Sağlık23,74-0,5019,48
MMC San. Ve Tic. Yat.6,216,3435,00
Mondi Tire Kutsan7,350,82-3,29
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret40,302,0813,08
Net Holding4,40-3,5128,28
Netaş Telekom.29,36-1,944,56
Niğbaş Niğde Beton25,00-2,65-51,92
Nuh Çimento63,257,0228,45
Nurol GMYO12,96-4,3577,78
Odaş Elektrik3,72-2,62-4,62
Olmuksan-IP8,04-0,12-32,15
Orge Enerji Elektrik9,87-1,8933,74
Orma Orman Mahsulleri19,29-1,1331,05
Osmanlı Menkul41,94-3,2735,55
Ostim Endüstriyel Yat4,14-0,481,47
Otokar357,00-2,9912,12
Oyak Çimento7,56-1,82-13,90
Oyak Yat. Ort.8,77-1,0226,19
Oylum Sınai Yatırımlar4,44-4,93-5,73
Özak GMYO5,04-0,20-1,18
Özbal Çelik Boru7,680,2617,25
Özderici GMYO2,09-1,88-5,86
Özerden Plastik10,88-7,3320,89
Pamukova Elektrik26,129,9322,51
Panora GMYO6,16-1,44-0,48
Papilon Savunma20,96-4,29-7,91
Park Elek.Madencilik5,47-3,701,86
Parsan32,882,4935,31
Pegasus89,150,8519,50
Peker GMYO2,12-3,20-18,77
Penguen Gıda4,651,75-7,92
Pera GMYO2,13-1,8421,60
Pergamon Dış Ticaret30,029,9657,29
Petkim5,26-0,385,62
Petrokent Turizm1.715,00-6,7189,21
Pınar Et Ve Un22,32-0,45-4,12
Pınar Su7,67-3,283,23
Pınar Süt22,80-0,70-1,21
Plastikkart15,70-3,038,65
Polisan Holding3,58-0,56-7,25
Politeknik Metal351,90-4,89-13,75
Prizma Press Matbaacılık4,88-2,79-10,95
QNB Finans Fin. Kir.129,003,202,95
QNB Finansbank62,45-2,04-11,23
Ral Yatırım Holding4,10-0,24-7,66
Ray Sigorta13,85-2,60-10,36
Reysaş GMYO5,11-1,16-6,24
Reysaş Lojistik7,44-1,20-19,48
Rhea Girişim3,02-0,98-18,82
Rodrigo Tekstil21,00-0,7653,17
Royal Halı3,482,651,16
RTA Laboratuvarları21,200,57-29,99
Sabancı Holding10,48-4,73-8,55
Safkar Ege Soğutmacılık11,001,761,10
Sanel Mühendislik4,56-0,6533,33
Sanifoam Sünger18,84-3,2938,53
Sanko Pazarlama8,46-2,98-9,90
Saray Matbaacılık5,731,24-34,66
Sarkuysan10,52-3,3119,00
Sasa Polyester40,36-3,2199,60
Say Yenilenebilir Enerji19,833,93133,02
Sekuro Plastik39,909,92185,82
Selçuk Ecza Deposu11,452,23-16,12
Selçuk Gıda4,57-2,77-8,23
Senkron Güvenlik26,204,80-0,23
Serve Film Prodüksiyon19,700,0023,12
Servet GMYO114,000,8845,41
Seyitler Kimya42,00-2,2367,39
Silverline Endüstri6,659,92-22,67
Sinpaş GMYO4,620,2210,53
Smartiks Yazılım7,83-3,21-11,63
Sodaş Sodyum Sanayii37,50-2,3440,58
Sok Marketler Ticaret11,30-3,50-10,46
Söktaş5,19-0,191,96
Sönmez Filament83,900,6019,52
Sönmez Pamuklu22,94-1,12-4,42
Sumaş Suni Tahta71,5010,0039,51
Şeker Fin. Kir.10,735,4067,66
Şekerbank1,32-2,94-12,58
Şişe Cam7,13-1,52-2,46
T. Halk Bankası5,35-1,29-3,78
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası30,004,17-3,41
T.S.K.B.1,65-4,07-7,30
T.Tuborg20,76-1,1414,89
Taç Tarım Ürünleri26,00-7,08146,91
Tat Gıda10,16-1,45-14,33
TAV Havalimanları24,940,7317,09
Taze Kuru Gıda295,701,0936,71
Tek-Art Turizm2,051,491,49
Tekfen Holding16,05-5,59-2,13
Teknosa İç ve Dış Ticaret15,16-2,7618,62
Temapol Polimer Plastik19,9110,0073,13
TGS Dış Ticaret21,549,9569,47
Tofaş Oto. Fab.34,66-3,722,18
Torunlar GMYO3,470,58-11,03
Trabzon Liman32,32-0,550,62
Trabzonspor Sportif2,483,771,64
Trend GMYO8,05-6,18-35,96
TSKB GMYO5,64-2,25-1,91
Tuğçelik7,40-2,89-8,42
Tukaş8,731,63-9,91
Turcas Petrol4,94-2,761,86
Turkcell15,85-0,25-1,55
Tümosan Motor ve Traktör17,29-0,4022,89
Tüpraş101,10-1,75-6,39
Türk Hava Yolları13,490,754,49
Türk Prysmian Kablo12,23-4,301,07
Türk Telekom7,68-3,27-10,07
Türk Traktör215,302,7717,84
Türker Proje Gayrimenkul150,001,4232,86
Türkiye Sigorta7,040,576,67
Ufuk Yatırım24,00-3,9279,10
Ulaşlar Turizm Yat.4,050,50-4,48
Ulusoy Elektrik59,00-1,9114,90
Ulusoy Un Sanayi16,87-4,0446,70
Umpaş Holding1,55-8,28-40,61
Uşak Seramik2,393,912,14
Utopya Turizm36,903,54-4,90
Uzertaş Boya65,000,0014,84
Ülker Bisküvi20,620,78-10,89
Vakıf Fin. Kir.16,10-9,55277,93
Vakıf GMYO3,320,00-8,29
Vakıf Yat. Ort.7,42-3,010,82
Vakıflar Bankası4,15-2,58-11,89
Vakko Tekstil7,799,8719,48
Vanet Gıda7,04-0,71-8,93
Verusa Holding61,00-1,6935,25
Verusaturk Girisim30,102,66130,12
Vestel26,580,3026,21
Vestel Beyaz Eşya52,00-1,7027,20
Viking Kağıt7,40-1,33-17,78
Yapı Kredi Koray GMYO5,78-3,3429,89
Yapı ve Kredi Bank.2,65-1,85-13,96
Yaprak Süt ve Besi Çift.123,600,9070,72
Yataş15,57-2,087,75
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş4,842,7610,00
Yeni Gimat GMYO14,65-0,4117,86
Yeşil GMYO1,69-2,3122,46
Yeşil Yapı2,39-3,6329,89
Yeşil Yatırım Holding151,20-9,9558,57
Yibitaş İnşaat Malzeme14.999,90-3,23-3,85
Yonga Mobilya29,10-3,00-2,82
Yükselen Çelik4,72-2,07-9,78
Yünsa17,23-3,4717,53
Zorlu Enerji2,55-0,78-7,94

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.