1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Konyaspor'u yıpratmak istiyorlar
Konyaspor'u yıpratmak istiyorlar

Konyaspor'u yıpratmak istiyorlar

Atiker Konyaspor Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, kendisine atılan iftiralara cevap verdi.

A+A-

Atiker Konyaspor Basın Sözcüsü Ahmet Baydar, son günlerde yaşananlara ilişki olarak basın açıklaması yaptı.

Yalan ve mesnetsiz haberler karşısında açıklama yapma gereği duyduğunu belirten Baydar, asılsız bilgilerle yıpratılmaya çalışıldığını belirtti.

Baydar’ın açıklaması şöyle:

NEYE HİZMET EDİYORLAR?

Tamamen, şahsımı ve Konyaspor'daki görev ve yetkilerimi yıpratmaya yönelik yapılan bu asılsız haberler, tek tek takip edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Bilinmelidir ki, bu tip asılsız haberleri çıkaran ve yazan kişiler hakkında hukuki süreç başlatılmıştır. Yazılı, görsel ve sosyal medyada yasadışı FETÖ/PDY örgütünün haberleşme programı olan bylocku telefon hattımda kullandığıma dair yanlış, asılsız bilgiler yer almaktadır. Üzerime isnat edilen iftiralar kuşkuya yer bırakmayacak şekilde asılsızdır, düzmecedir, haysiyet cellatlarının, neye hizmet ettikleri belli olmayan yıpratma girişimleridir.

SAVCILIĞA BAŞVURDUM

Kamuoyu bilmelidir ki söz konusu mecralarda tarafıma isnat edilen suçlamalar yer alır almaz savcılığa ve yetkili mercilere başvurarak gerekli soruşturmanın yapılmasını ve şahsımın hiç bir şekilde ve hiçbir zaman FETÖ/PDY gibi illegal, hain terör örgütleri ile herhangi bir bağımın olmadığını ifade ederek gerçeklerin ortaya çıkarılmasını talep ettim. Savcılık ve yetkili mercilerin soruşturma ve kovuşturması sonucu 2017/39972 no.lu soruşturma ve 2017/ 1998 no.lu karar ile suçlamalardan ari olduğum ve suçsuz olduğum yazılı olarak beyan edilmiştir.

HESAP VERECEKLER

Hiçbir delile ve ispata dayandırılmadan, bu haberleri çıkaran kişilerin yapmış olduğu tüm paylaşımlar kamuoyu nezdinde çok karşılık görmese de, bu şahısların yüce adalet karşısında hesap vereceklerinden hiç kimsenin şüphesi olmasın.

Hayatım boyunca bu hain fetö terör örgütüyle savaşmış, mücadele etmiş, hiçbir şekilde yanlarında yer almamış, ve bundan sonra da tüm gücüm ve imkanlarımla bunlarla mücadele etmeye devam edeceğim. Fetö terör örgütünün şahsım ve Konyaspor üzerinden tarihinde ilkleri yaşamış ve başarılar, elde etmiş bir yönetimi yıpratma kampanyaları sonuçsuz kalmış ve kalacaktır. Sosyal paylaşım sitelerinde haysiyet cellatlığı yapan güruhun, adaleti tartışmaya açarak neye ve kimlere bilerek veya bilmeyerek hizmet ettiğini kamuoyunun takdirlerine sunuyorum. Netice olarak; Konya, Konyaspor ve şahsım, hesaplaşmaların aleti olmamış, olmayacaktır. Biz bugüne kadar Konya'ya, Konyaspor'a elimizden geldiğince maddi ve manevi hizmet etmeye çalıştık ve aynı şevk, azimle inşallah çalışmaya devam edeceğiz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.