1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. KONYA’YA AYAR VERENLER HADDİNİZİ BİLİN…
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

KONYA’YA AYAR VERENLER HADDİNİZİ BİLİN…

A+A-

Son dönemde Konya’ya siyaseten saldırı moda oldu.

Konyaspor’a verilen 5 maç ceza ile başladı. Ardından BYlock iddiası ile Ahmet Şan hedef alındı, ardından Ahmet Baydar gündeme geldi.

Suçlu her kimse, kim fetö çetesinin amaçlarına hizmet ediyorsa kimliği koltuğu ne olursa olsun mutlaka kendilerinden hesap sorulmalıdır.

Bu işin bir ucu.. Diğer ucu, hiç kimse Adalet hükümleri yerine gelmeden, BAĞIMSIZ YARGI KARARINI VERMEDEN suçlu konumuna oturtulmamalıdır dedik, defalarca..

Pelikancılar mı her neyse İstanbul medyasından 6-7 kişi ile birlikte birde Metin Külünk isimli Rize doğumlu İstanbul’dan Milletvekili olmuş bir Adalet ve Kalkınma Partili var..

Ağız birliği etmişçesine Konya’ya yükleniyorlar..

Ahmet Davutoğlu ve Konya siyaseti Hakim ve Savcıları etki altına alıp, Ahmet Şan ve bir takım Fetö çetesine hizmet edenlerin tutuklanmasının önüne geçiyorlarmış, bu da Adaletin zaafa uğramasına neden oluyormuş. Diğer Bylock’çu fetö çetesi mensupları tutuklu yargılanırken, Ahmet Şan neden salınıveriyormuş? Bu adil değilmiş..

MUŞLARI çok Davutoğlu ve Konya’yı ağızlarına lokma edinenlere işinize bakın, siz kim Konya’ya dil uzatmak kim demek düşer bizlere..

Adalete baskı yapmak Davutoğlu’nun değil sizler gibilerin işidir. Yazdığınız yazılarda bile taraflılığınızı beyan ediyorsunuz, ayar vermeye kalkıyorsunuz.

Siz Pelikan dosyacı zihniyet, bu ülkeye hayırlı bir hizmet yapmadığınız gibi Adalet ve Kalkınma Partisi’nin yakın zamanda yol ayrımına girmesine vesile olacak olan kişilersiniz.

Sayın Cumhurbaşkanı bayram mesajında Allah birliğimizi ve beraberliğimizi pekiştirsin inşallah derken, sizler birer bölücüsünüz, yıkım ekibi gibisiniz.

Davutoğlu ve Konya’dan alıp veremediğiniz nedir acaba?

Bu hazımsızlık niye?

Sayın Rize doğumlu İstanbul Milletvekili Metin Külünk Beyefendi amacınız nedir, kimlere hizmet ediyorsunuz?

Siz hangi sıfatla aynı safta olduğunuz Konya ve Konyalı siyasetçiler hakkında atıp tutuyorsunuz, hangi sıfatla yargıya ayar çekmeye Davutoğlu’nu ve Konya siyasetini yıpratmaya çalışıyorsunuz?

Sayın Başbakan size hiç ayar vermiyor mu?

Partili, dava arkadaşlarımız hakkında özellikle bu ülkede başarıyla Başbakanlık yapmış, yüzde 49’la seçimle gelmiş bir kişiye laf söylemek sizin haddinize değil dememiş midir?

Sayın Cumhurbaşkanımıza ister kalpten, ister yalakalıktan methiyeler düzüp diğer dava arkadaşlarımızı rencide edici ifadeler kullanmak bizlere yakışmaz, bu edep ve ahlak sınırlarını aşmak demektir dememiş midir?

Bu ülkede kesilecek bir rajon varsa Cumhurbaşkanı keser, sizlerin haddine değil dememiş midir?

Demek ki dememiş…

Sayın Başbakan ha varlığınız ha yokluğunuz.. Ortada hükümet var mı yok mu belli değil..

Vatandaşın büyük çoğunluğu sizden ve hükümetinizden hoşnut değil.

Ne yüzde 3 zam verdiğiniz kesim, ne emekli, ne asgari ücretli nede esnaf..

Bu ülkede yeni bir partiye ihtiyaç yok diyorsunuz, bir yanan da vatandaşı yeni arayışlara itiyorsunuz..

Hükümet icraatları ile resmen dökülüyor.

Milletvekilleriniz ve partili koltuk sahipleri vatandaştan bi haber.

Nereye gitsek, bu Başbakanla bu kadar diyorlar. Denizcileri, tatilcileri ve otelcileri bilmem ama hiç kimse hükümetinizden memnun değil.

Gerçi seçilerek gelmediniz, hazır yaklaşık yüzde 50 sizlere sunuldu. Eğer seçimde Ahmet Davutoğlu değil de sizin liderliğinizde seçimlerde oy kullanmak mecburiyetinde olsaydım size asla oy vermezdim.

İcraatlarınız da yanılmadığımın göstergesidir.

Şu Davutoğlu ve Konya’ya saldıran Pelikancılara bir sorum var. Sayın Alaaddin Çakıcı mertçe, içerde olmasına rağmen bu ülkenin milliyetçi ve muhafazakar bir bireyi olarak Sayın Cumhurbaşkanımıza bir mektup göndermişti, hanginiz bu mektubun aslını araştırdınız, hanginiz bu konuları gündeme getirme ve yazma cesaretini gösterdiniz?

Sayın İstanbul Milletvekili Metin Külünk Beyefendi bu konuda da düşüncelerinizi bir alsak olmaz mı?

Gelecek haftaki yazımda yeni kurulacak parti ve siyaseti şekillendirmeye çalışanları yazacağım.

 

 

 

 

 

Bu yazı toplam 1226 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.