1. HABERLER

  2. KONYA

  3. KTO'dan personele ödül
KTO'dan personele ödül

KTO'dan personele ödül

KTO Karatay Üniversitesi üstün çalışma performansı gösteren personelini ödüllendirdi.

A+A-

Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi, Destek Hizmetleri Koordinatörlüğünde çalışan güvenlik, temizlik ve teknik ekipten oluşan personel üstün çalışma performanslarından dolayı ödüllendirildi.

KTO Karatay Üniversitesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen ödül törenine, KTO Karatay Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Selçuk Öztürk, Mütevelli Heyet Üyesi Teoman Yılmaz, KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade, Üniversite Genel Sekreteri Hüseyin Ergun, Genel Sekreter Yardımcıları Murat Sarıbaş, Orhan Akdemir, üniversite personeli ve davetliler katıldı.

Ödül töreninde konuşan KTO Karatay Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Selçuk Öztürk düzenledikleri ödül törenin ayrı bir önem taşıdığını belirterek, “Üniversitemiz bünyesinde çok farklı törenler gerçekleştirsek de bugün düzenlemiş olduğumuz ödül törenimiz ayrı bir önem taşımaktadır. Destek hizmetleri personelimizle bir araya geldiğimiz bu program bizleri de mutlu etmektedir. Bildiğiniz gibi üniversitemiz her geçen yıl başarılarını artırmakta ve hızla büyümektedir. Üniversitemizin her yıl ulaştığı büyüklüğün en fazla destek hizmetleri personelimizin sorumluluğunu artırdığını biliyoruz. Personelimizin de bu sorumluluğunun gereğini yerine getirmeleri bizlere gurur vermektedir” dedi.

Başarılarımızda Destek Hizmetleri Personelimizin Katkısı Büyüktür

Başkan Selçuk Öztürk üniversitenin başarılarında destek hizmetleri personelinin katkısının büyük olduğuna dikkat çekerek, “Bugün üniversitemizin gururla bahsettiğimiz başarılarında destek hizmetleri personelimizin de büyük katkısı vardır. Özveriyle, fedakârca çalışarak üniversitemizin başarısında katkısı olan her personelimizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Üniversitemizde en önem verdiğimiz konu; öğrencilerimizin ve çalışanlarımızın güvenli, temiz ve sağlıklı bir ortamda bulunmaları ve temel ihtiyaçlarını karşılamalarıdır. Destek hizmetleri olarak son derece önem verdiğimiz bu konuda personelimiz görev yapmaktadır. Sizlerin gayretli çalışmaları ile üniversitemizin standartlarını hep birlikte yükseltmekteyiz. Bu dönemde gayretiniz artarak devam edeceğine inancımı ifade etmek istiyorum. Mütevelli heyeti olarak kapımız sizlere her zaman açıktır. Birlikte çalıştığımız bu kurumda sizlerin istek ve düşünceleri bizler için önem taşımaktadır. Her türlü talep ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz. Destek hizmetler koordinatörlüğümüzün tüm personelini kutluyor, plaket almaya hak kazanan personellerimizi tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Ödül alan destek hizmetleri personellerine plaketleri KTO Karatay Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Selçuk Öztürk, Mütevelli Heyet Üyesi Teoman Yılmaz, KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bayram Sade tarafından verildi. Ödül töreni hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.