1. HABERLER

  2. İLÇELER

  3. Markalaşma ve Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Eğitimleri
Markalaşma ve Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Eğitimleri

Markalaşma ve Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Eğitimleri

Beyşehir Ticaret Odası ( BTO ) Tarafıdan “Markalaşma ve Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Eğitimleri” düzenlendi

A+A-

BTO Eğitim Salonu’nda gerçekleşen eğitimin açılışında konuşan BTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akbıyık, Markalaşmaya ve Kurumsallaşmaya verdikleri önemden bahsederek, kurumsallaşma ve markalaşmanın bölgede özellikle silah sanayisindeki aile şirketlerinin varlıklarını daha uzun yıllar sürdürebilmeleri açısından çok önemli olduğunu belirtti 
Akbayık ‘Markalaşma konusunda ise kaliteli ürün üretimi var ama marka haline getirme konusunda bilgimiz yok. Biz oda yönetimi olarak bunun önüne geçmek, şirketlerimizi daha da güçlü kılarak geleceğe taşınmasını sağlamak için, göreve geldiğimiz andan itibaren bu konu üzerinde detaylı araştırmalar yaparak, şirketlerimizin ömrünü uzatacak, uluslararası tanınırlığını ve temeli sağlam şirketler olmasını sağlayacak eğitim programları yaptık. Odamız bünyesindeki personellerimizin ve yönetim kurulumuzun da eğitimlere katılması süretiyle konulara hâkim, donanımlı bir oda olarak üyelerimize hizmet verme çabasındayız. Bu eğitimleri verebilmek için çeşitli projeler değerlendirdik ve çalışmalarımız sonucunda Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Eğitimi ve Markalaşma eğitimi için proje hazırlandı. Mevlana Kalkınma Ajansına (MEVKA) sunuldu ve projemizin kabul görmesiyle MEVKA ile odamız arasında Teknik Destek Sözleşmesi imzalandı.
Proje kapsamında düzenlenen “Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Eğitimi” Erhan Karagöz , “Markalaşma Eğitimi “ ise Serap Aydar tarafından verildi. 
 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.