1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. MERAL AKŞENER VE FETÖ DİLİ
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

MERAL AKŞENER VE FETÖ DİLİ

A+A-

Amerika’da havlayan bir it var. Eski polismiş. Türkiye’de görev yaptığı dönemden fazla dışarıda eğitim almış. Büyük bir ihtimal FBI ajanı. Ve Fetö çetesinin yetiştirdiği en önemli kalemşör.
Devlet içindeki hainlerden aldıkları bilgilerle sürekli devlet sırlarını deşifre etmiş. Büyük ihtimal bu deşifreden FBI’ında bilgisi vardır.
Türkiye’den kaçan hainlerin birkaçı hariç biç birinin sesi çıkmazken bu üreyen it, sürekli mesaj gönderiyor. Tüm umutlarını 2019’a adamışlar.
Hedefleri seçim. Seçim derken de tüm umutlarını yeni kurulan bir partiye bağlamışlar.
Şişirdik sıra şişiriyorlar. Demir leydi. Erdoğan’ı ekarte edecek tek siyasetçiymiş.
Kimmiş bu demir leydi? Tabii ki herkesin tahmin ettiği gibi Meral Akşener Hanım Efendi.
Hani 15 Temmuz öncesi allayıp pulladıkları, Fetö Medyasının şişirip MHP’nin üzerine saldığı Muhterem Hanımefendi.
Her gün Devlet Bahçeli Bey’i yerden yere vurup, MHP gibi bu ülkenin köklü, disiplinli, inançlı ve zor günde taşın altına elini sokan teşkilatını ele geçirilmeye çalışılmasında umut bağlanan kişi.
Bir kısım Milliyetçi olduğunu iddia eden, bu yayınların etkisinde kalıp kapağı bu Hanımın yanında alanlar ile, mevki makam ve sandalye bekleyenlerin koptuğu Milliyetçi Hareket Partisi dimdik ayakta kalmayı başarmıştır.
Sayın Meral Akşener Hanımefendi, Parti kurar kurmaz, çıktığı gezilerde görünen o ki, 2019’a kadar Fetö dilini kullanacaktır.
Kullandığı dil ABD’de devam eden Atilla pardon Türkiye’yi cezalandırma davasından pek bir farkı yoktur.
O zaman üzerine alınmasın Hanımefendi ve ona gönül bağlayanlar.
İspatımı? 
Buyurun, Meral Akşener Hanımefendi’nin Tekirdağ’da konuşmasını dinleyelim.
"Hani kardeşim, sen bir üzümle yola çıkmıştın? Nasıl oldu gemicikler, nereden yaptılar gemicikleri? Bir bakanın çocuğu 'evde çok para yok diyor 20 milyon'. Para sayma makinesi olur ama. Senin çocuğun ile onun ki bir mi? Çocuk nazik çocuk, parmakları narin, para sayarken ne olur? O kadar parayı sayarken eller şişer. Onun için para sayma makinesi var. Biz ayakkabı kutularında para biriktirmeyeceğiz. Biz bakan çocuklarının elinde trilyonlarca lira oluşturmayacağız. Bir baltaya sap olamamış bakan çocuklarının iş adamlarını tehdit etmesinin önüne geçeceğiz. Biz esnafın hakkını koruyacağız" 

Bunlar yenilir yutulur sözler değildir.
 17-25 Aralık çete operasyonuna her sefer atıfta bulunuyor. Yargının çete mensupları hakkında verdiği kararları çuvala dolduruyor. Bir şekilde  kutucukların, para sayma makinalarının ve milyonlarca TL’nin varlığını gündeme getiriyor.
O GÜN SUÇLANAN Sayın Cumhurbaşkanı ve ailesi de işin içinde olmak üzere tüm ismi zikredilen siyasetçi çocuklarına hakarette bulunuyor, HEDEFE OTURTUYOR.
Valla Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirmekten, kafasını kaldırdığı yok.
Bu Hanımefendi’nin yaptığı her konuşma, söylediği her söz, suç teşkil etmektedir.
Karar verilen davaların Hakimlerine hakaret içermektedir.
Bugüne kadar zikredilenlerin ne suç duyurusunda bulunduğunu gördüm ne de Cumhuriyet Savcılığı’nın bu konuşmalar hakkında soruşturma açtığını duydum.
Özellikle siyaset dilini beceremeyen, CHP’ye hatırlatmak isterim.
 Bu nasıl Diktatörlük ve Faşist yönetim biçimiyse, Fetö çetesinin kullandığı dil hala kin kusmaya devam ediyor.
Valla bu kadar demokrasi de çok fazla.
Son söz.. Her devirde sureti Hak’tan görünen iki yüzlü insanlar, dinlerini ve ruhlarını basit dünya metasına değişen münafıklar çıkabilir, bunun için hakiki dindarların çok uyanık olmaları icap eder. Çünkü bu iki yüzlü münafıklar, dünyalık elde etmek, mevkii, şan, şöhret vb. gibi şeyler için her türlü düzeni, tezgâhı, tuzağı kurmaya hazırdırlar.


 

Bu yazı toplam 766 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.