1. YAZARLAR

  2. Mehmet Kaçar

  3. Mesih-Mehdinin İbadet Tabakası
Mehmet Kaçar

Mehmet Kaçar

Yazarın Tüm Yazıları >

Mesih-Mehdinin İbadet Tabakası

A+A-

Mesih-mehdi ve fahişe fikirli Türkiye’deki havarileri, şiilik-haricilik, hıristiyanlık ve yahudiligin karışımı bir din anlayışına sahipler. Mesih mehdi haini, bugün Peygamber uyanık olduğum halde benim yanıma gelse, ona derim ki, senin yaşadığın hayattakileri uygularım ama senin vefatından sonrakilere ben karar veririm, diyerek kendilerince uydurmuş oldukları dinin sahte peygamberi olduğunu iddia ediyordu. Bu sapkın sapık uydurmayı çalıştığı sapık paralel din için her türlü, oyunlara başvurarak Müslümanların inancını bozmak ve fitne çıkarmak için her yolu mubah görüyorlardı.
Bu sapık cemaati üç tabakaya ayırıyorlar ya hani İbadet tabakası, ticaret tabakası, hainlik tabakası diye üçe ayırıyorlar ya ben bu yazımda sadece ibadet tabakası ile ilğili bir yorum yapacağım.
Bu sapık mesih-mehdi, sapık paralel dinciler var ya; hıristiyanlıktan alıntılar, yahudulikten alıntıların yanısıra, şiilik ve haricilikten alıntılarla “mesih-mehdi paralel dinini kurdular.
Şiilikten, alıntıları şudur. Mesih-mehdi masumdur. Hata ve günah işlemez.kutsal kişidir. Ona inanan cennete gider. Mehdi, tüm bilgilerini gökten alır ve aracısız alır. İnsanların kurtuluşu için savaşır.
Şiilikte ki bir başka temel inançta takiyyeciliktir. Eger, şii olan bir şahsiyet saklanması gerekiyorsa yıllarca saklanır ve bulunduğu ortama tamamen uyar.Hatta yeri gelince hadis bile uydurur. Hiç bir sakıncası yoktur. Çünkü nasıl olsa mesih-mehdi bunların cehenneme gitmesine engel olacaktır.
Diğer bir yönüyle de hariciliğe yani bugünkü DEAŞ’ın sapık inancı hakimdir. Hariciler, hakem olayını ve Hz. Aişe(r.anh) yı esir almak istemeleri yönündeki istekleri kabul edilmeyince, huruc ettiler ve hz. Ali(k.v) yi şehit ettiler. Buğün de DEAŞ , “büyük günah işleyen Müslüman küfre girmiştir ve katli vaciptir” , hiristiyan ve yahudiler bu hükmen dışındadır. Yani bunların yaptıkları savaş, Müslümanın
Müslümanla yaptığı savaştır.

Bu ibadet tabaksına şunu söylemek istiyorum; “Sizin yaptığınız, Deaş gibi , İslamım İslamla savaşı haline gelmiştir.”
Anne-babanızla, kardeşlerinizle savaştırılıyorsunuz.
Siz, anne-babanıza, kardeşlerinize kurşun sıkıyorsunuz veya kurşun sıkmak için mi bu yapının içerisinde yer almaya devam ediyorsunuz.
Takiyyeleriniz gün yüzüne çıkınca müthiş bir güven bunalımı içerisine düştünüz. Okyanus ötelerinde dualar ve himmetler beklemeye başladınız. Anne-babanızın duaları sizleri fazla etkilemiyor.
Topladığınız himmet paraları ile Kılinton’un seçim kampanyalarına destek vermeye başladınız. Müslümanları tanklarla, toplarla, uçaklarla katlederken, İncil ve ABD bayrağına el basarak bağlılık yemini eden hain başı sizi hala cennete götürebilecek mi? Takiyye yapacağız diye, islam inancına göre yaşamaya yaşamaya yeni bir inanç ve akaid ürettiniz. Bu paralel din için yaşayamadığınız islamı , teraziler kurulduğunda nasıl ortaya koyacaksınız.? Hangi dini mizana getirip, huzuru ilahiyeye sunacaksınız.? İslamın şartlarını, kelimeyi tevhidi yahudi ve hıristiyanlara uydurup “Muhammedürrasül “ attınız, Mesih-mehdiye hacca hiç gitmedi çünkü onun için Mekke Türkiye, Medine Pensilvanya, Namaz ise zaten Mesih-mehdi için kılınmış kabül ediliyor, Oruca gelince adam zaten hastayım ve sürekli ilaç kullanıyorum, şekerim var gibi mazeretlerle tutulmuyor. Böylece İslamın Şartları terk edilerek, mesih-mehdinin şartlarını kabul ettiniz.
Siz hiç akletmiyormuzunuz? Bu, sizinyaptığınızın bir benzzerini Avupa çok yaygın olan Yahova Şahitleri “ yapmaktadır.
 

Bu yazı toplam 388 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.