1. YAZARLAR

  2. Serdar USMAN

  3. Millet Uyandı, Artık İhanet Odakları Düşünsün
Serdar USMAN

Serdar USMAN

Serdar USMAN
Yazarın Tüm Yazıları >

Millet Uyandı, Artık İhanet Odakları Düşünsün

A+A-

Ha bire ahkâm kesiyoruz. Ben dâhil tüm köşe yazarları olarak hissiyatımız sadece dilek ve temennilerden öte geçmiyor. Acaba olan zulümleri durdurmada ufakta olsa bir katkı sağlar mıyız? Umuduyla her zaman bu köşelerden hissiyatımızı sizlere aktarmakta ve paylaşmaktayız. Ama bir türlü Müslümanla üzerinde gelişmekte olan zulümlere dur diyemiyoruz. Ha bugün gelişme olacak, ha yarın olacak derken bilindik düzen gelişmeye devam etti. Bir adım ileriye adım atabildik mi bilmiyorum. Ama günümüz gelişmelerine bakınca aslında bir arpa boyu mesafe alamamış olmanın hüznünü yaşıyorum. Elimizden geleni yapıyoruz. Daha ileri aşamada ne gibi katkılar sağlayabiliriz ki? Milyarlarca Müslüman dünyanın sözde demokrat geçinen çapulcu batı devletlerinin elinde oyuncağa dönüştü. Adamlar Müslümanlar üzerinde tahakküm sağlamak ve onların vatan duygusundan beri bir anlayışla idare edilebilmelerini temin maksadıyla durmadan itler gibi saldırıyorlar. Ama beklenen güneş bir türlü parlamıyor. Şamar oğlanına dönen bu dünyada hakkı savunanlar değil, batılın köpeği olanların hükmü geçiyor. Müslümanların uyanışında vesile olacak en ufak bir atılım karşısında dahi gözleri dönüyor. Hepsi topyekûn üzerimize çullanıyor. Sözde Birleşmiş Devletler denilen ama amacı sadece Amerika ve İsrail çıkarlarına hizmet etmekten öte anlam taşımayan birlik yaşanan tüm zulümlere çanak tutuyor. Arada hümanist paylaşımlar yaparak yıllardır uyutmakta olduğu İslam coğrafyasına aklınca destek görüntüleri veriyor. Bu oyalamacalarla Müslümanların katliamı devam edegeliyor. Bosna Hersek’te yaşanan acımasız Sırp katliamlarında bile hiçbir aktif rol oynamadığı ortada olan bu birliğin insan haklarını koruma gibi bir görev icra ettiğine inanmıyorum. Bu oluşum, dünyada yaşanan tüm gelişmeleri Amerika lehine tebdil etmeye uyarlanmış bir sistemle yol alıyor. Daimi üye masalıyla son günlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sıkça dile getirdiği Birleşmiş Milletler adı altında sadece üç beş daimi üyenin ağzından çıkanla hükmedilen bir yapının dünya üzerinde yaşanan onca zulme dur diyeceğine inanıyor musunuz? Onların amacı dünyanın zenginliklerini kendi çıkarları doğrultusunda himaye etmek ve Müslümanların pısık bir vaziyette yaşamlarını idame ettirmelerini ve başlarına gelenleri kabul etmeleri gibi bir dayatma ile üzerimize geliyorlar.
Buradan çıkan netice şu; cumhurbaşkanımızın dile getirdiği daimi üyelik konusunda canları oldukça sıkılmıştır. Bunca batıl çağrışım arasında duyulan hak bir ses kendilerini yeni önlemler almaya itiyor. Ülkemiz üzerinde yeni çirkin tezgâhlar oynama planlarını biraz daha hızlandırılmış vaziyette uygulama niyeti güdüyorlar.
İşi kökten halletme uğruna yeni planlar peşinde koşacaklar. Bunu hepiniz zaten anlamışsınızdır.
Türkiye’de başarısız darbe girişimi yaşanması batılıları oldukça üzmüşe benziyor. Utanmadan darbe sonrası geçmiş olsun dileklerini iletemeyecek kadar aşağılaşmış batı dünyasının ülkemiz hayrına en küçük bir katkı sağlamasını beklemek saflık olur.

Özellikle bu aşamada Avrupa Birliği başvurumuza dair yaşanan gelişmelere bakınca, amaçlarımıza ulaşmada aracı rol üslenen yapıya artık ihtiyaç kalmamıştır. Bu yapı içine aldığı tüm devletleri birer birer çökmenin eşiğine getirecek kadar tehdit seviyesi yükselmiş işe yaramaz bir oluşumdur. Türk milletinin bu birlik içerisinde yer almak gibi bir beklentisi yoktur. Kendi içinden çökme sürecine girmiş olan Avrupa Birliği sürecinin geleceği de görülen o ki sınırlıdır.
Bu birliğe giremememiz noktasında katkı sağlayan tüm batılı lider ve kuruluşlara Türk milleti olarak teşekkürlerimizi buradan ileteyim. İçimizde bu vatanı kara trenlere mahkûm etmeye kendini addetmiş ve ilkel görünümlü Türkiye özlemiyle yanıp kavrulan sözde modern laik kesimin de savunduğu fikirler ülke geleceğimiz açısından büyük bir tehdittir. Bu yüzden bu tehdidin de PKK ve FETÖ gibi terör örgütlerinden sıyrıldıktan sonra hassasiyetle ele alınması gerektiğini ve medeniyet yolunda ilerleyişini hızla sürdüren modern Türkiye uğruna saçmaladıkları düşüncelerinin bu milletin nefretine haiz bir gelişme olduğu bilinmelidir.
Türkiye’mizin geleceği için içte ve dışta ihanet şebekelerinin tamamıyla temizlenmesi gereklidir. 

Bu yazı toplam 506 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.