1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Mis Koleji ezber bozacak
Mis Koleji ezber bozacak

Mis Koleji ezber bozacak

Tamamen yerli ve milli sermayeyle inşa edilerek 2018-2019 eğitim-öğretim yılında öğrencilerine kavuşacak olan Mis Koleji, fiziki özellikleri ve eğitim sistemi ile dikkat çekiyor

A+A-

Mis Grup tarafından Konya’ya kazandırılan Mis Koleji, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında öğrencilerine kavuşacak. Alışılagelmiş eğitim yöntemlerin dışına çıkarak yenilikçi özellikleri ile göz dolduran Mis Koleji, geçmişine bağlı, geleceğe emin adımlarla yetişen nesiller yetiştirmeyi hedefliyor.
MİLLİ ŞUURLA BESLENMİŞ NESİLLER YETİŞTİRECEĞİZ
Mis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Özkan, Mis Koleji’yle ilgili olarak, “Bizim en büyük özelliğimiz milli kültürümüzü yüreğinde gururla hissedecek, milli şuurla beslenmiş bireyler yetiştiren bir okulu eğitim hayatına kazandırmak olacak” dedi.  Mis Kolej’inde sıra dışı öğretim yöntemlerle unutulmaz ve iz bırakacak dersler işleneceğini vurgulayan Özkan, “Okulumuzda, öğrencilerimizi hayata uyarlanmış bilimle ve teknikle tanıştıracağız. Sınırların kaldırıldığı bu dünyada en az bir yabancı dili konuşabilir ve ikinci bir yabancı dil ile de desteklenmiş, dünyayı tanıyan öğrenciler yetiştireceğiz. Her öğrencinin istediği bir enstrümanı çaldığı, istediği spor dalında uzmanlaştığı, her çocuğun özel kabul edildiği,  mutlu özgüvenli nesiller yetiştireceğiz.” İfadelerini kullandı. 
HER TÜRLÜ İMKAN VAR
Mis Koleji’nin 28 derslikli bir okulla eğitim hayatına başlayacağına dikkat çeken Özkan, “ Akıllı tahtalarla donatılmış sınıflarımız, bilişim sınıflarımız, laboratuvarlarımız, spor salonumuz, çok amaçlı salonumuz, ağaçlarla donatılmış 3bin metrekarelik oyun alanımız, gıda mühendislerinin denetiminde Konya’nın en değerli aşçılarını barındıran yemekhanemiz, görsel ve işitsel donanımlı sınıflarımız, kütüphanemizle bu güzel şehre hizmet vereceğiz.  Eğitim sektörüne giriş amacımız, dünya tarihinde asırlardır şanlı yürüyüşünü sürdüren ve bundan sonra da sürdürecek olan, hiçbir millete nasip olmamış şanlı mazisi ile yüce milletimize layık, yenilikçi ve cesur adımlar atmaktan korkmayan nesiller yetiştirmek, bunu yaparken alışagelmiş eğitim yöntemlerinin dışına çıkmak. MİS Grup olarak kazanılan güveni eğitim sektörüne taşıyarak bu şehrin hak ettiği hizmeti eğitimde de vereceğimize inanıyoruz. Eğitim sektöründe de marka olmak için uzun vadeli planlar yaparak gelişimimizi devam ettirmeyi hedefliyoruz.” İfadelerini kullandı.
mis-grup-yonetim-kurulu-baskani-salih-ozkan.jpeg
MİLLİ VE YEREL SERMAYE
Özkan, sözlerini şöyle tamamladı: “Okulumuzun arsası ve binası tamamen milli ve yerel sermaye olup, Mis Grup’ un kendi imkanları ile inşa edilmiş, inşaatın başından itibaren çocuklarımızın rahat bir eğitim ve sıcak bir ortama kavuşabilmesi için mimari açıdan özel olarak dizayn edilmiş, her ayrıntı düşünülmüştür. Yenilikçi, gelişime ve öğrenmeye açık olmak, rekabet edebilme iradesini gösterebilmek, küresel dünyadaki yarışta biz de demek için çok daha büyük kampüsler, donanımlı özel eğitim kurumları ve seçkin eğitim kadroları ile MİS GRUP güvencesiyle çocuklarımızı geleceğe hazırlayacağız.” (Haber Merkezi)
 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.