1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Mobicaps, franchise iş ortağı arıyor
Mobicaps, franchise iş ortağı arıyor

Mobicaps, franchise iş ortağı arıyor

Mobil aksesuar sektörü Gfk raporlarına göre halen haftada 68.000 civarında akıllı telefon satılan ülkemizde sürekli büyüyen bir pazar.

A+A-

Mobil aksesuar sektörü Gfk raporlarına göre halen haftada 68.000 civarında akıllı telefon satılan ülkemizde sürekli büyüyen bir pazar. Doğru lokasyon seçimi yapılarak, doğru partnerlerle açılan bir mobil aksesuar mağazası, ürün takibi ve doğru fiyatlamanın da iyi yapıldığı sürece yatırımcısına en erken kazandırmaya başlayan sektör olarak değerlendiriliyor. 
Sektörde büyüyen isim Mobicaps Mobil Aksesuar, organize perakende bilgi birikimini paylaşacağı ve kârlı iş birlikleri yapacağı franchise iş ortağı kabul edecek.
Mobil aksesuar sektörü, özellikle genç ve tecrübesiz- yatırımcılar için fırsat sektörü olarak görülmekte. Ancak bu kesimde ticari tecrübe ve know-how kıtlığı hemen ilk aylarda baş gösterdiği için yatırım iyi bir fikir olsa bile sürdürülebilir olamıyor. Mobicaps, buradaki büyük eksikliği gideriyor, yani ürün her yerden alınabilir, herhangi bir marka tabela ile de işe başlanabilir. Ancak devamlılıkta çok büyük ihtimalle sorunlar yaşanır. Mobicaps kendi mağazalarında da mobil aksesuar perakendesi yaptığı için franchise iş ortağına seçilmiş, stok devir hızı düşük ürünleri sunuyor.  
Satılmayan ürünlerin satılanlarla değiştirilebilmesi imkanı, franchise’ın cirosundan pay almak şöyle dursun, kendi yaptığı cironun üzerine www.mobicaps.com ’dan yapılan online satışlardan franchise lokasyonundan yapılmışsa yatırımcısına web satışlardan prim vermesi gibi yatırımcının hayatını kolaylaştıracak birçok argüman sunması tercih sebebi. Mobicaps yatırımcısına, personel oryantasyonu, açılış kampanya ürünleri ve pazarlama/reklam faaliyetlerinde ve en önemlisi mağaza/kiosk projelendirmesinde yardımcı oluyor. 
 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.