1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. MUTEBER NAMUSSUZ VE ŞEREFSİZLER….
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

MUTEBER NAMUSSUZ VE ŞEREFSİZLER….

A+A-

Üç grup insan vardır.
Birincisi, Namuslu, Haysiyetli ve şerefliler.
İkincisi, Namussuz, Haysiyetsiz ve Şerefsizler.
Üçüncüsü daha da aşağılıktır. Önce vatan, Millet demeden Şerefsizleri muteber kabul edenler, onların namussuzluğundan durumdan vazife çıkaranlar.
Birinci gruptaki insanlar da Allah korkusu vardır, Vicdan vardır. Haramı helali bilir. Eline geçen rızka şükreder. Allah’a Hamd eder. Asla rüşvetle, neydi belirsiz paralarla işi olmaz. Yetinmesini bilir.
Kamu malını da bitmemiş yetimin hakkını da bilir, asla harama el uzatmaz. Öncelikle Allah’ın koyduğu kuralları, sonra Hazreti Ömer adaletini en sonunda da insanların koyduğu kurallara riayet eder.
Her işte Allah Rızasını gözettiği için, huzurludur.
İkinci gruptaki insanlarda vicdan yoktur, Şeref yoktur, onur yoktur, haysiyetsizdirler, namussuzun önde gidenidirler.
Her şeyleri paradır. Herkesi kendileri gibi bilirler. Para var ya insan satın almak kolaydır. İftira atmak meslekleridir.
Bunlardan binlercesi vardır, kimisi siyaset içine çoraklanmış, kimisi bürokrasiye, kimisi de iş adamı kimliği taşır.
Bunlarda Allah sevgisi, İnsan sevgisi, Vatan sevgisi, yoktur. Her türlü cibilliyetsiz, kendileri gibi olan şerefsizlerle kumpas kurar, iftira atarlar.
Yani bunların yemeyecekleri nane yoktur.
Kılıktan kılığa girerler.
Namaz da kılabilir, başörtüde takabilir. Kendilerini imam da gösterirler. 
Etraflarında dört dönen binlerce Allah’tan korkmaz, kuldan utanmaz insan görünümlü şeytan müritleri vardır. Çalışanları vardır.
Her kesimden özelliklede iş bitirecek koltuk sahibi, aç gözlü, kendisi gibi yetinmesini bilmeyen dünyayı versen daha da isteyen şerefsizleri kendilerine dost edinirler.
Bu dünya için gelmişlerdir. Zevki sefa içinde yaşarlar. 
Vatan, Millet, Bayrak nedir bilmezler. 
Çıkarları için, her türlü hainlerle iş birliği yapar, Namusunu, şerefini, vatanını satarlar.
Yani Namussuzdur, şerefsizdirler.
Görüntüsü insan, ruhu şeytandır.
Ancak en muteber, saygı gören insan tipidirler.
Gerçek yüzlerini ancak harekete geçtiklerinde görebiliriz.
Gerçek yüzlerini bugün Amerika’da yaşanan ibretlik sahneleri yaşayınca ancak anlayabiliriz.
Bunlar kiminle dost, kiminle iş birliği içinde o zaman anlayabiliriz.
Yurdumuz, Milli itibarımız, onurumuz saldırı altındayken durumdan vazife çıkarıp, dıştaki hain domuzlarla ayrı anda harekete geçtiklerinde anlayabiliyoruz.
İbret alır mıyız. Asla..
En son gruptakilerde şerefsizlerin her türlü düşüncelerini, açıklamalarını Vatan, Millet, Namus, Şeref düşünmeden sahiplenirler. Onların her türlü iffetsizliğini kendi çıkarları doğrultusunda kullanırlar. Bunlar için asıl olan koltuktur, makamlarıdır.
Allah korkusu nedir bilmezler, Vicdanları yoktur. Karalama ve tuzak kurma meslekleridir. Asla Milletin namusunu ve iffetini düşünmezler. Yatacak yerleri yoktur. Bana sorarsan, namazları bile kılınmaz, Müslüman mezarlığına defnedilmez.
İsim, kim bilmem. Şahsımda olmak üzere herkes kendisini bilir. Aynaya bakalım, hangi gruptayız. Allah için iş görenler size sözüm yoktur. Diğer iki gruptakiler Rabbim sizleri ıslah etsin. Islah olmayanı teneşir paklasın.
İffet kaidelerini ayaklar altına almış azgın bir hayvan sürüsü gibi, yalnız hayvani hisleri peşinde koşan insanlara söylenecek sözümüz yoktur. Yalnız onlara Allahü teâlâ ıslah etsin diyebiliriz. (S. Ebediyye)
Son söz: 
Sayın Bahçeli, Sayın Karamollaoğlu ve Destici Beyefendiler. Önce Vatan diyerek, ABD’de oynanan alçakça hazırlanmış tiyatro karşısında duruşunuzla, büyük bir onurla Tarihin altın sayfalarında yer alacaksınız.
Kılıçdaroğlu ve adı Soyadımın 3 harfiyle kurulmuş parti.. Sizleri de bu Millet not ediyor ve ilk genel seçimde sandığa gömüleceksiniz.

 

Bu yazı toplam 550 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.