1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Necipoğulları'ndan 'Biz Bize Yeteriz' kampanyasına destek
Necipoğulları'ndan 'Biz Bize Yeteriz' kampanyasına destek

Necipoğulları'ndan 'Biz Bize Yeteriz' kampanyasına destek

Necipoğulları Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kulaksız, Türkiye’nin içinde bulunduğu sıkıntılı süreci atlatmak için hem merkezi hem de yerel idarelerin yaptığı çalışmaların takdire şayan olduğunu söyledi

A+A-

Türkiye’nin gücüne tüm varlıklarıyla inandıklarını dile getiren Necipoğulları Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kulaksız, yurtdışına her çıktıklarında Türkiye’nin gücüne şahit olarak geri döndüklerini söyledi.

Türkiye’ye yatırım yapmayı milli bir görev kabul ederek yeni yatırımlarla ülkenin kalkınmasına ve gelişmesine destek verdiklerini ifade eden Necipoğlulları Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kulaksız, “Ülkemiz, gerek iç gerekse dış saldırılarla hep karşı karşıya kaldı. Özellikle 2002 yılından beri bu saldırıların üstesinden gelmede devletimiz çok hızlı ve akılcı kararlar alarak en az hasarla bu krizlerin üstesinden geldik. Şimdiye kadar birçok krizi başarı ile atlattığımız gibi Corona vakasının da üstesinden geleceğimizden eminim. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Sağlık, İçişleri, Çevre ve Şehircilik ve diğer tüm bakanlıkların üstün çabalarını bir takdirle karşılıyoruz. Halkımızın sağlık ve huzuru için gece gündüz çalıştıklarına şahidiz. Konya’mızda da başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay olmak üzere daire amirleri ve yerel yöneticilerin bu yöndeki çabaları takdire şayandır” ifadelerini kullandı.

“6 ay önce başlamış olduğumuz yüksek teknolojili yüzey kaplama, kent için estetik mobilya ve dekoratif taş üretim yatırımlarımıza hiç ara vermeden devam ediyoruz” diyen Kulaksız, “Çünkü biz bu ülkenin geleceğine güveniyoruz. Bu süreçte hiçbir çalışanımızın işinden olmayacaktır; Necipoğlu ailesi olarak ekmeğimizi dün olduğu gibi bugün de paylaşacağız. Bu süreçte devletimizin tüm işletmeler için başta kısa çalışma ödeneği, faizsiz kredi, kredilerin ötelenmesi vb. tanıdığı imkânlar birçok esnafımız için çok önemli desteklerdir. Bu desteklere daha çok ihtiyacı olanlar faydalansın diye Necipoğulları olarak bu desteklerden hiç birine başvuru yapmayacağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ çağrısına Necipoğulları olarak yeni teknolojik yatırımlarımızla destek vererek yerelde Konya’mıza, genelde de ülkemize katkı sunmaya devam edeceğiz. Tedbiri elden bırakmadan, panik yapmadan, milletçe elele verip bu korona musibetinin de üstesinden geleceğimizi biliyor ve diyoruz ki; biz kökleri derinlerde olan ulu bir çınarız” diyerek sözlerini tamamladı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.