1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. ONLAR ALLAH İÇİN ŞEHİT OLDULAR. BİRİLERİ SİYASİ RANT ELDE ETSİN DİYE DEĞİL.
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

ONLAR ALLAH İÇİN ŞEHİT OLDULAR. BİRİLERİ SİYASİ RANT ELDE ETSİN DİYE DEĞİL.

A+A-

Öncelikle 1 Mart Akşam haberleri. Yoğun çatışma şehit ve yaralılarımız var son dakika haberinden sonra içim acıyarak Genel Kurmayın açıklamasını bekledim. 8 Şehit, 26 Yaralı. Rabbim Kabirlerini Cennet eylesin.
Şehit kardeşlerimizden birinin Babası, Evladıma istifa et, gel dedim. O ise Bana Baba ancak Şehit olursam eve geri dönerim dedi. Şehit olarak geri dönüyor…  Allah kendisinden Razı Olsun. İşte her türlü soysuzluğa, her türlü haçlı oyunlarına karşı bu Milletin bölünüp parçalanamama gerçeği. Bu Allah’ın bizlere bahşettiği İman. 
Kardeşlerimin her biri Sayın Cumhurbaşkanı istedi diye değil, Kardeşlerimin hiçbiri bir şahıs mutlu olsun, siyasetçilere malzeme olsun diye değil, bu ülkede kardeşlik, birlik ve beraberlik bozulmasın, alçaklar gelecek nesillerimizi tehdit etmesin, vatanımıza göz dikmesin, Bayrağımız göklerden inmesin, Ezan sesi kesilmesin diyerek Şehitlik mertebesine ulaştılar.

Bir kez daha tüm şehitlerimi hayırla yad ederken, yaralılarımıza da Rabbimden acil şifalar diliyorum.
Sayın Cumhurbaşkanı, seferberlik görev emri olanlar her an çağrılabilir deyince bayağı heyecanlandım.
İlk işim e devletten sorgulamaya girmek oldu, sabaha kadar açılmadı.
Sabah girdiğimde de şahsımın görev emri olmadığını görünce üzüldüm. Zaten yaştan da kaybetmişiz. Yaşımız geçmiş. Yetkili Mercilere duyurulur, Vatan için canımız feda. Rabbim müsaade ettiği sürece 20’lik fidanlar gibi her türlü sağlık problemlerine rağmen mücadele etmesini de biliriz.
Şimdi bir diğer kesime cevap vermek gerekiyor.
Hükümetin Suriye politikası yanlıştı, Şahindi, Esad’la kol kola idiler, yedikleri içtikleri ayrı gitmezdi.
Esad’ın gücünü hafife aldılar. Bunun bu kadar aşağılık bir mahluk olduğunu tahmin edemediler. Sırtını Rusya ve İran’a dayamıştı.
Hepsine eyvallah…
Gelelim Fetö Çetesine..
Bu hükümet ne istedilerse verdi mi, verdi.. Devletin tüm kadroları bu mahluklarla dolduruldu mu dolduruldu. Her bölgeyi, vilayeti, her iş adamını haraca bağladılar mı, bağladılar. Adaletin tecellisi bile Fetö çete liderinin iki dudakları arasına bırakıldı mı, bırakıldı.
Peygamber ocağı Türk Silahlı Kuvvetleri’ni hain planlarına alet ettiler mi, ettiler.
Bir kez daha Rahmetle anacağım Erbakan Hocam dışında bu sahte kimliksiz şarlatana, siyasete yön veren, belirleyenlerden inanıp güvenmeyen var mıydı, yoktu.
Devlet yönetimine el koyanları bile ayakta alkışlayıp, onları da emellerine alet etmediler mi, ettiler.
 Be Allah’tan korkmaz, kuldan utanmazlar, dış güçlerin ağzı ile konuşmaktan vaz geçin artık. Şöyle oldu, böyle oldu ondan oldu.
Bırakın geçmişi, geleceğe bakın. Rabbim huzurunda herkes ne yaptıysa karşılığını zaten görecek. Kurtuluş yok. 
Siyaseten de Vatandaşı ikna edersiniz, hesap sormak isteyen varsa önüne sandık konulduğunda gereken tokadı vurur. Hatalarının bedelini sandıkta öder.
Ancak Vatanın Birliği, bütünlüğü, kardeşliği üzerine siyaset yapamazsanız. 
Bu Millet yaptırmaz. Evlere düşen ateşe ortak olur. Ateş düşenler Allah’a sığınır.
Ve bu Millet, Allah için, Vatan için, Bayrak için, Namusu ve Şerefi için, gelecek nesiller için o kahpeleri yedi düvelde bir olsa yok etmeye koşar gider.
Son Söz, Diyanet İşleri Başkanlığına. Bunca şehit ve yaralımız varken, Yedi düvele karşı şanlı Ordumuz mücadele verirken, sizler bir hafta, on gün gününü siz belirleyin. Bu Vatanın her Camisinde, mescidinde Her gün Şehitlerimiz için, Yaralılarımıza şifa için Rabbime el açıp dua etmek, Kur’an-ı Kerim okumak için daha neyi beklersiniz?
Bu Camiler değil mi bizim gücümüz, kardeşliğimizin, birliğimizin ve İmanımızın sesi. O zaman bugün değil de ne zaman varlığınızı göreceğiz

Bu yazı toplam 325 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.