1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. OYUNUN HEDEFİ TÜRK MİLLETİ, GÖRÜNÜR UCU SAYIN CUMHURBAŞKANI’DIR
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

OYUNUN HEDEFİ TÜRK MİLLETİ, GÖRÜNÜR UCU SAYIN CUMHURBAŞKANI’DIR

A+A-

Kapkara cibilliyeti bozuk FETÖ’nün ABD’deki sesi Amerikan Girişimcilik Enstitüsü uzmanı Michael Rubin ve Mısır’ın İngiliz uşağı soysuz diktatörü Sisi şahsımın 14 Haziran yazısını doğrularcasına Katar’a uygulanan ambargonun Türkiye’ye de uygulanması hadsizliğini dile getirdiler.

Ey vatanını seven GERÇEK Memleket sevdalılarına sesleniyorum…

Dünyada bir yerde bir şey oluyorsa mutlaka bir ucunda Türkiye hesabı vardır.

Suriye’de uygulanan oyun, Irak’ta, Libya’da, Katar’da, Ukrayna’da, Brezilya’da her nerde olursa olsun sinsi Yahudi ve tetikçilerinin kurduğu tuzak, mutlaka ama mutlaka Türkiye’nin aleyhine bir takım planların habercisidir.

Bu gezide hedefine ulaşamadı, 17-25 Aralık’ta hedefine ulaşamadı, 15 Temmuz’da hedefine ulaşamadı, bu kez kopya hedef Katar. Asıl hedef TÜRKİYE Cumhuriyeti..

Bir kez daha açık ve net belirtiyorum, ben Adalet ve Kalkınma Partili değilim. Eğer İnşallah Milli Görüş Sayın Fatih Erbakan önderliğinde yeniden şaha kalkıncaya kadar, benim gönlümde yatan aslan Sayın Ahmet Davutoğlu’ydu.

Birilerinin çıkarına dokundu, her zaman siyaseti şekillendiren Adalet ve Kalkınma Partisi içinden bir grup Sayın Cumhurbaşkanı’nı yanlış yönlendirip son SEÇİMDE YÜZDE 50’YE YAKIN OY ALMIŞ Davutoğlu’nu gönderip, ilk girdiği Cumhurbaşkanlığı makamı üzerinden yapılan seçimde oyları yüzde 40’lara düşüren memnun kalacakları bugünün Başbakanı Sayın Binali Yıldırım Bey’in yolunu kırmızı halıyla döşeyip, makamı son derece şık olmayacak bir şekilde teslim etmişlerdir.

Ancak oyun Adalet ve Kalkınma Partisine uygulanmıyor, Türk Milletini boyunduruk altına alıp, boynuna kement geçirmek isteyen soysuzlar kanla yoğrulmuş bu Vatan toprağını karıştırmak, bölmek ve parçalamak için oynuyor.

Bu oyunu bozmak Adalet ve Kalkınma Partili olsun ya da olmasın her vatandaşın şehitlerimize karşı namus borcudur.

O yüzdendir ki, Sayın Bahçeli’nin önünde hürmetle eğilir ve ellerinden öperim.

Gerçek bir vatan evladıdır, Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Milletinin menfaati kendi parti ve politikalarından önce gelmekte ve hiçbir çıkar ve menfaat gözetmeksizin Sayın Cumhurbaşkanı ve onun nezdinde ki Hükümete her türlü desteği vermekte, kuduz köpek gibi etrafına saldıran içerdeki çetecilere de Meclis’in kürsüsünden gereken cevabı vermektedir.

Allah’tan Liderinin izinden giden Tüm ülkücü kardeşlerimizin yollarının ilelebet açık olmasını dilerim.

Baba’dan oğula mı geçecek diyen, hadsizleri bir kenara bırakıp Sayın Fatih Erbakan önderliğinde MİLLİ GÖRÜŞ YENİDEN TOPARLANINCAYA kadar, İnşallah yakında yeni bir oluşumun sinyali verilmekle beraber bu POLİTİKALARINI SÜRDÜRDÜĞÜ SÜRE BOYUNCA ŞEREFİM ÜZERİNE OYUM DİREK MHP’yedir. Bahçeli’nin bugünki siyaset çizgisini belirleyenler 20 yıl öncede liderlerinin ardında olsaydı keşke. Türkiye  içimizdeki soysuz uşaklardan ve terör belasından daha önce kurtulur, halkın refahı çok daha iyi konumlara gelirdi.

Saadet Partisi’nin benin nezdimde oy verilecek bir konumu yoktur, Milli Görüşü temsil etmemektedir. benim gözümde CHP ne ise HDP ne ise Saadet Partisi de odur.

Bu bir Vatan sevdasıdır, Ezan sevdasıdır, Bayrak sevdasıdır. Bu parti, sen ben meselesi değil, geleceğimiz evlatlarımızın istiklal mücadelesidir. O yüzden de her ne kadar asla bu iktidara oy vermeyecek bir Milli Görüş sevdalısı olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın sonuna kadar hiçbir çıkar ve menfaat beklemeden şehadet şerbeti içmek nasip olacak olsak bile ardındayız.

Allah yar ve yardımcısı olsun.

NOT: Kadir Geceniz hayırlara vesile olsun. Ümmetin uyanışına vesile olsun. Yaptığımız İbadetleri, hayr ve hasenatları Rabbim makamı izzetinde kabul etsin İnşallah. İşte geldi gidiyor o Muhteşem 11 ayın Sultanı. Rabbim bizleri daha nice Ramazanlara ve Kadir gecelerine ulaşmayı, ulaşamazsak son nefesimiz de Kelime-i Şehadetle bu dünyadan Rahmetle yad edilerek göçüp gitmeyi bizlere Nasip etsin.

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.