1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Özel Türmak Okulları Bilim Sanat Programının açılışını gerçekleştirdi
Özel Türmak Okulları Bilim Sanat Programının açılışını gerçekleştirdi

Özel Türmak Okulları Bilim Sanat Programının açılışını gerçekleştirdi

Özel Türmak Okulları Genel Müdürü İlhan YILMAZ konuyla ilgili olarak şunları ifade etti:” Özel Türmak Okulları olarak Bilim Sanat Programımızın açılışını gerçekleştirdik.

A+A-
 Açılış Vali Yardımcısı ,Selçuklu Kaymakamımız, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız, İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz, Selçuklu Müftümüz, Meram İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, Selçuklu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Gençlik Eğitim Kurumları Yönetim Kurumları Üyesinin katılımlarıyla gerçekleşti. İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından 4.sınıf öğrencilerimiz hazırlamış oldukları folklar gösterisini sergilediler. Türmak Yönetim Kurulu Başkanımız Abdullah Türkyılmaz ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Servet Altuntaş’ın açılış konuşmasının ardından programımız başladı. Programın başlamasıyla açılışa katılan davetliler  öğrencilerimizin Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, Coğrafya, Kimya, Tarih, Teknoloji ve Tasarım, Akıl ve Zeka Oyunları derslerinden hazırladıkları projeleri gezerek hakkında bilgiler aldılar..
     Programın 18 Mayıs Çarşamba günüde devam edeceğini ,Özel Türmak Okulları proje destekli öğrenmeye önem verdiklerini ,tam öğrenmenin en önemli kısmını oluşturan yaparak, yaşayarak öğrenmeyi yaparak Bilim Sanat günlerini gerçekleştirmek istediklerini, Özel Türmak Okullarının eğitim felsefesinin ana omurgasını ‘Her öğrenci bizim için özeldir.’ anlayışının oluşturduğunu, sadece akademik çalışmayı değil, bunun yanında kültürel, bilimsel, sosyal, sportif alanlara öğrencilerin yetiştirmesine önem verdiklerini belirten YILMAZ; Türmak Ortaokulu ve Anadolu Lisesi olarak gerçekleştirdiğimiz programımıza Konya ili geneli resmi/özel tüm Anadolu Lisesi ve ortaokul öğrencilerimizi bekliyoruz. Katılımlarından dolayı Vali Yardımcımız ,Selçuklu Kaymakamımız, İl Milli Eğitim Yardımcımıza, İl Milli Eğitim Müdür Vekilimize,Selçuklu Müftümüze, Meram İlçe Milli Eğitim Müdürümüze, Selçuklu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerine, Gençlik Eğitim Kurumları Yönetim Kurumları Üyesine Türmak Ailesi olarak teşekkürlerimi sunarım. diyerek sözlerine son verdi.HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.