Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

Piç

A+A-
22.9.2016 tarihli Sayın Başbakanım başlıklı yazımda, terörle mücadele dirayet gerektirir. Sadece işi güvenlik güçlerine yıkmakla pasiflikten, aktifliğe geçmekle terör bitmez, bu zihniyetle giderseniz, her gün şehit haberlerini duymaya devam ederiz. Eğer gerçekten terörü bitirmek istiyorsanız ki başka yolu yok, siyasetçi olarak eli taşın altına koyup kaçak güreşmeden... Bir hafta içinde bu hainlerin tüm karargahlarını başlarına yıkarsınız. Demiştim.
Şehit haberleri gelmeye devam ediyor. İnşallah bu son olur, tüm şehit kardeşlerimize Allah’tan rahmet, şehit kardeşlerimizin tüm sevdiklerine ve içinde bu acıyı hisseden tüm vatandaşlarımıza da başsağlığı diliyorum
Rabbim keşke benim yüzümü kara çıkarsaydı da içimizi kahreden her gün bu şehit haberlerini duymamış olsaydık.
Üzülüyoruz...  Kahroluyoruz…  Alçaklara beddua ediyoruz. Başkaca bir şey elimizden gelmiyor.

Tarihin derinliklerine inersek her dönem birilerinin maşası PİÇ’ler olmuştur. Bugün bu PİÇ’lerin sayısı ve değişik türleri çoğalmıştır
.
Kimisi FETÖ’ye bağlı PİÇ’dir.
Kimisi ABD’nin PİÇ’idir.
Kimisi İngiliz’in, Alman’ın PİÇ’idir.
Bunların tamamı da İsrail’in PİÇ’idir.

Yazılarıma kızan, beni eleştirenler, bugüne kadar ki hangi satırlarımın yanlış ve gerçeği yansıtmadığını söyleyebilirler.
Başbakan başta olmak üzere tüm bakanlar, teröristlere lanet yağdırıp, bu saldırıların hesabının sorulacağını, günün birlik ve beraberlik günü olması gerektiğini belirttiler.
Hepsine eyvallah... Sonuna kadar birlik, beraberlik temennilerinin arkasındayız...
Ancak, Allah rızası için gözünüzü açın, gerçekçi olun… Uykudan uyanın... Kendinizi bu vebalden kurtarın...
Daha çoook bir İçişleri Bakanı gider, bir diğeri gelir... Bu zihniyetle bizler, içimizi yakıp kavuran acı haberler duymaya devam ederiz.
Dost kim, düşman kim tüm gerçekliğiyle ortada...
Her hain saldırıda tonlarca bomba ile karşılaşıyoruz... Kimse tamamı Irak’tan yurt içine sokuluyor demesin, bu hainliğin kaynağı Suriye’dir. ABD PİÇ’leridir.
Kullanılan malzemeler de bu iblislerin temin ettiği malzemelerdir.
Bunlar işbirliği yapmış Türkiye üzerinde emelleri olan şeytanın PİÇ’leridir.
CUMHURBAŞKANI’NI yok etmeye çalışan, halk nezdinde itibarsızlaştırmak isteyen iblislerin PİÇ’cileridir.
PKK, FETÖ, DEAŞ… Adı farketmez, PİÇ’lerin sayısını artıranlar, başımıza musallat edenler, bizi yıkmak, parçalamak, bölmek isteyenler şeytani emellerine ulaşıncaya kadar durmayacaklar...
İster Suriye’de, ister Irak’ta, isterse İran ya da İncirlik te… Bu hain iblislerin karargahlarını başlarına geçirmezsek bitmeyecek, bitmez...
 
Haziran 2015’ten bu yana yok edilen, kahpece patlatılan, imha edilen silahların toplamı koskoca bir ülkeyi silahlandırmaya yetecek düzeydedir... İblisler, kolaylıkla bunları PİÇ’lerine temin etmektedir ve emelleri tamamlanıncaya kadar da temin etmeye devam edeceklerdir.
Çözüm bellidir, her türlü dış mihrakların tehdit ve şantajlarına boyun eğmeden, Suriye’de başımıza ördükleri DEAŞ belası ile birlikte tüm PYD unsurlarını da ortadan kaldırmalıyız.
Eğer bunu hükümet  başaramazsa, zaten DEAŞ hainleriyle Suriye’de tek başımıza başa çıkabiliyoruz, o halde PYD’ye gerek yok deyip,  MÜTTEFİK GEÇİNEN hain destekçilerden bahane üretemesinler diye 200’er asker isteyip  bu işi ÖSO ile kökten kurutalım...  Öyle ya da böyle bu alçaklar buralardan defolup gitsinler.
Bu katliamları yapan hainlere, onlara sırtını dayayan ve omuz verenlere hatırlatmak isterim ki, Rabbimiz c.c. adildir. Hiçbir zalimin zulmü yanına kalmayacaktır. Kim zerre kadar hainlik ederse karşılığını görecek, kim de zerre kadar hayır işlerse o da karşılığını görecek.
YAZIMIZI BİR DUA İLE SONLANDIRALIM:  Allah’ım nefsin tutkusuna uymaktan, hidayete karşı çıkmaktan, gaflet uykusundan, zorluklara düşmekten, batılı hakka yeğlemekten, günahlara ısrarla devam etmekten, günahı küçümsemekten, zalime yardımcı olmaktan, mazlumu yalnız bırakmaktan, hakkımız olmayan bir şeyi istemekten ve bilgiyi gerektiren konularda bilgisiz konuşmaktan sana sığınırım.
 
Not: PİÇ’in açılımı: PARALEL İHANET ÇETE’dir.
 
 
    
Bu yazı toplam 475 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.