1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Psikolojik sorunlara doğal yollarla çözüm
Psikolojik sorunlara doğal yollarla çözüm

Psikolojik sorunlara doğal yollarla çözüm

Orta Asya’da kullanılmaya başlanılan ve Türkiye’de uygulanan şifa yöntemi Alfa biyoenerji metodu ile psikolojik sorunları olan hastalar 4 seansta şifa buluyor.

A+A-

Psikolog Fatih Kıymet, psikolojik sorunlar yaşayan insanları Alfa biyoenerji yöntemiyle tedavi ettiklerini söyledi.

Psikolojik sorunları olan hastalar, doğal yöntemlerle şifa bulabiliyor. İnsanların sıkıntılarına ve daraltan düşüncelerine şifa olan Alfa biyoenerji tedavi yöntemi, 45 dakikalık 4 seansla bu sıkıntılardan kurtulmanıza yardımcı oluyor. Yapılan seanslarda ise size herhangi bir müdahalede bulunulmazken, 45 dakika boyunca gözleriniz kapalı ve sessiz bir şekilde içinizdeki enerjiyi dengeliyorsunuz. Alfa biyoenerji tedavi yöntemi hakkında bilgi veren Psikolog Fatih Kıymet, İnsan vücudunda 7 enerji çakrası bulunduğunu ve bu çakralar üzerinde yoğunlaşarak vücut enerji sisteminin dengelenmesini sağladıklarını ifade etti. Vücut enerji sistemini dengelerken insanların sıkıntılarından kurtararak negatif enerjiyi vücuttan attıklarını vurgulayan Psikolog Kıymet, “Yaygın anksiyete bozukluğu, depresyon, panik atak, travma sonrası stres gibi psikolojik hastalıkların en az 4 seans, ortalama 8 seansta doğal tedaviyle iyileştiriyoruz. İnsanı daraltan, sıkan ve boğan psikolojik sorunlardan kurtulmasını sağlıyoruz. İçinde bulunan negatif enerjiyi alarak pozitif enerjiyle dolmasını ve hastalıklardan kurtulmasını sağlıyoruz” diye konuştu.

3-001.jpg

İNSANDAKİ ENERJİ DENGELENİYOR

Alfa biyoenerji tedavi yönteminin doğal şifa kaynağı olduğunu ileri süren Psikolog Kıymet, bilim adamları tarafından insan organizmasının yalnız moleküllerden oluşan, fiziksel bir yapıya sahip olmadığını tüm kainatta olduğu gibi bir enerji alanına sahip olduğunu doğruladığını söyledi. Alfa biyoenerjiyi görmenin ve hissetmenin mümkün olduğunu açıklayan Kıymet, şunları kaydetti: “Rus bilim adamları tarafından yapılan bilimsel deneylerde, Semyon Kirlian isimli bilim adamı, ultra hassas bir makinayla fiziksel bedenin etrafında enerji alanını fotoğraflamıştır. Biyoenerjiyi hissetmekte mümkün. Enerjiyi hissedebilmek için en pratik yoldan bu enerjiyi hissetmek adına avuçlarınızı birbirine sürtün ve bir iki dakika onları karşılıklı tutarak avucunuzdaki titreşimi hissedin. Mesafeyi bazen açın, bazen daraltın. Sanki ellerinizin arasında esneyebilen bir enerji varmış gibi algıladığınızı görebilirsiniz. Böylece, doğuştan şifa potansiyeliniz olduğunu fark edebilirsiniz. Uygulama yaparken karşı tarafa pozitif enerji olarak aktarmak ve negatif enerjileri çekmek diyebiliriz. Bir atomun elektronlarının çekirdek etrafındaki yörüngelerinde hareketleri de buna benzer. Bir anlamda alfa biyoenerji güncellenmiş etkili enerji frekanslarına dayalı ve içinde kozmik bilgi barındıran modern bir şifa metodudur. Rus, Şaman, Çin ve kadim biyoenerji tekniklerini de kısmen barındırmaktadır.”

GERİ DÖNÜŞLER SEVİNDİRİCİ

Alfa biyoenerji tedavi yöntemini 50’den fazla danışmana uyguladıklarını ve çok iyi geri dönüşler aldıklarını ifade eden Kıymet, bu tedavi yönteminin yaygınlaşmadığı için herkes tarafından bilinmediğini bildirdi. İnsanların bu şifa yöntemi hakkında fikri olmadığı için çekimser olarak geldiklerini ama yapılan seanslar sonucunda sıkıntılarından ve hastalıklardan kurtularak memnun bir şekilde ayrıldıklarını dile getiren Kıymet, şunları söyledi: “Biyoenerji yöntemini uyguladığımız danışmanlarımız oldukça memnun bir şekilde ayrılıyor. Geri dönüşler bizleri sevindiriyor ve teşvik ediyor. İnsan vücudunda bulunan enerji sistemi dengelenince, insanın psikolojisini bozan o düşünce ve sıkıntılarda doğal olarak yok oluyor.”

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum