1. HABERLER

  2. KONYA

  3. PTT 176 yaşında
PTT 176 yaşında

PTT 176 yaşında

PTT’nin 176. kuruluş yıldönümü münasebetiyle basın mensuplarıyla bir araya gelen ve açıklamada bulunan PTT Konya Başmüdürü Akın Akıncı, 1840 yılından bu yana kesintisiz bir şekilde halkımızın hizmetinde bulunan kuruluşumuz PTT, 176 başarılı yılı geride bı

A+A-

PTT 176. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle Konya PTT Başmüdürlüğünce bir dizi etkinlikler organize edildi. Konya PTT Başmüdürü Akın Akıncı, makam odasında basın mensuplarıyla bir araya geldi.. Burada açıklamada bulunan Konya PTT Başmüdürü Akıncı şunları söyledi. “Konya PTT Başmüdürlüğümüz sorumluluk ve hizmet sahasında otomasyona açık 29 merkez, 63 Şube ve 77 acente olmak üzere toplam 169 iş yerinde toplam 922 çalışanı ve58 PTTmatik ile PTT hizmetleri verilmektedir.
Hizmetlerimizi ana başlıklar altında sıraladığımızda; Kargo, Kurye, PTTCell, KEP (Kayıtlı Elektronik Posta), Kişisel Pul, E-PTT AVM, Hızlı Tebligat, Elektronik Mektup, Posta Kartı, Telgraf ve e-Telgraf, Basılı Evrak Kabul ve Teslimi, Yurt içi - Yurt Dışı Havale ve Posta Çeki Kabulü ve Ödemesi (TL-Döviz), Posta Çeki ve İnteraktif İşlemler, Western Union ve Döviz Bozma İşlemleri, Emekli Maaş ve Sosyal Yardım Ödemeleri, Anlaşmalı Bankaların Kredi Kartı, Bireysel Kredi Tahsilatları, Türk Telekom, GSM Şirketleri, Koski ve Mepaş Fatura Tahsilatları, Bankalarla Yapılan Protokoller Gereğince Kredi İşlemleri, Sigortacılık İşlemleri, E-Devlet Şifre Satışı oluşturmakta ve bu hizmet yelpazemiz daha da genişlemektedir.
Yeni hizmetlerimiz arasında ön plana çıkan hizmetlerimiz ise Kargo-Kurye hizmetleri, PTTCELL ve Hızlı Tebligat hizmetleridir.

Konya PTT Başmüdürlüğü olarak Konyalı vatandaşlara en iyi hizmeti verebilme adına arkadaşlarımızla birlikte gece-gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” Dedi.
Basın açıklamasının ardında PTT Alaaddin Şubesine geçen Başmüdür Akıncı ve basın mensupları burada 176. müşteriye çeşitli hediyeler ödüllendirildi. Heyet son olarak Musalla mezarlığında yatan Milli mücadele kahramanlarından Telgrafçı Ahmet Hamdi beyin mezarını ziyaret ettiler ve dualar okudular.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.