1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Saadet Selçuklu’dan 7. Olağan Büyük Kongreye Davet
Saadet Selçuklu’dan 7. Olağan Büyük Kongreye Davet

Saadet Selçuklu’dan 7. Olağan Büyük Kongreye Davet

Saadet Partisi Selçuklu teşkilatı tarafından yazılı açıklama yapıldı.

A+A-

Selçuklu İlçe Başkanı İbrahim Ceylan 3 Kasım Pazar günü Ankara Arena Spor Salonu'nda(ARENA) yapacağımız 7. Olağan Büyük Kongremize tüm Konyalı hemşerilerimizi davet ediyorum. Milli Görüş'ün ikinci 50. yıl şahlanışının işareti olacak olan büyük kongremize gelin, tarihe tanıklık edin çağrısını yapıyorum." dedi.
“EN DOĞRU TEŞHİSİ KOYAN MİLLİ GÖRÜŞ’TÜR”
İlçe Başkanı Ceylan gündeme dair açıklamalarında ise şunları söyledi: “Bilindiği gibi Saadet Partimiz; Milli Görüş’ün tek temsilcisi olarak Türk siyasi hayatında yerini almakta, 50 yıldan beri devam eden Mili Görüş davasını temsil ederek yoluna devam etmektedir. Gerek iktidar ve iktidar ortağı olduğunda, gerekse muhalefette iken ülkemiz için en hayırlı hizmetleri yerine getirmiştir.  Ülke problemlerine en doğru teşhisi koyan Milli Görüş’tür ve Saadet Partisidir. Eğer ekonomide ülke bir borç batağında ise, faiz uygulamaları ile halkımız zor durumda, fakir daha da fakirleşmekte ise, bütçeden faiz ödemeleri her yıl artarak devam etmekte ise, bu Milli Görüş ile Saadet Partisinin faizsiz ekonomiyi ülke ekonomisine hakim kılma anlayışı en doğru teşhistir. Eğer bugün enflasyon hala %10’lar civarında ise ve bundan dolayı halkımız muzdarip ise bunda Milli Görüş’ün, Saadet Partisi’nin Eşel Mobil Sistemi ve Adil Paylaşım Prensibi en doğru teşhistir.  Eğer bugün işsizlik % 15’in üzerinde, genç işsizlik % 27’lerde ve işsiz sayısı son bir yılda 1.260.000 kişi artarak 4 Milyon 668 bine yükselmiş ise, Milli Görüş’ün, Saadet Partisi’nin, Ağır Sanayi Hamlesi, her ilçeye fabrika projesi en doğru teşhistir.”
KONYALILARI KONGREYE DAVET ETTİ
Ceylan açıklamasının sonunda ise, Saadet Partisinin 82 Milyon vatan evladını kardeş sayan anlayış ile son zamanlarda kutuplaşmanın ve kamplaşmanın önüne geçtiğini, bu sayede siyasette haklı bir özgül ağırlığa sahip olduğunu belirterek, “Üzerinde oynanan yok etme planlarına, yürütülen algı operasyonlarına rağmen Türkiye’nin en dinamik teşkilat yapısına sahiptir. İşte bu özelliklere sahip olan Saadet Partimiz 03 Kasım 2019 Pazar günü yeniden şahlanışa sahip olacağı 7. Olağan Kongresini yapacaktır. İktidara Yürüme Kongresi adını verdiğimiz bu kongrede teşkilatlanmada yapısal değişikliğe giderek iktidara yürümenin işaretini ortaya koyacaktır. 3 Kasımda Ankara Arena Kapalı Spor Salonunda yapılacak bu heyecanlı kongreye tüm halkımızı davet ediyor, Aziz Milletimizin bu kongreyi dikkatle izlemesini tavsiye ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.