1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. SAYIN BAHÇELİ’YE KULAK VERMEZSENİZ HEM SİZ HEM ÜLKE KAYBEDER.
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

SAYIN BAHÇELİ’YE KULAK VERMEZSENİZ HEM SİZ HEM ÜLKE KAYBEDER.

A+A-

Öncelikle yeni Eğitim ve Öğretim yılı Vatana, Millete hayırlı olsun. Öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diliyorum. İnşallah geçmiş yıllardaki hatalı politikalar ve Öğretmeni öteleyici uygulamalardan vazgeçilir.

İcra makamında olanlar çok konuşmak yerine tespit edilen yanlışlıkların ve köhnemiş öğretim sisteminin üzerine vakit kaybetmeden eğilmeli, çok değerli gençliğimizi heba etmemelidir.

Bilgili, Ahlaklı, Vatan ve Millet şuuru taşıyan, Atasının emanetine sahip çıkan, nesillerin yetişmesine vesile olmalıdır.

Sayın Devlet Bahçeli parti menfaati gözetmeksizin, Vatan ve Milletin bekası için çok mücadeleler veriyor. Yıkılmadı, Partisiyle birlikte dimdik ayakta..

Uyarıyor, Milli birlik ve Beraberliğiz için, Ülkenin geleceğine göz dikenlerin, şer odaklarının, Mandacıların, emellerini kursaklarında bırakmak için, İktidar Partisi ile Yerel seçimlerde işbirliği yapmaya hazırız diyor.

MHP’nin seçim vaatlerine kulak tıkayanlara, eleştiren ve yok sayan zihniyete rağmen,yine tam bir Devlet Adamlığı, Onurlu ve şahsiyetli çıkış.…

Alabilene, anlayabilene ders veriyor.

Ankara’da, İstanbul’da bugünkü şartlarda çantada keklik değildir.

HDP’nin de İP partisinin de genel seçimlerden bir borcu vardır CHP’ye. Yerel seçimlerde tam da bu borcu ödeme vaktidir.

Kendilerine göre iyi bir aday, özelliklerini söylemeyeyim Yüzde onluk bir HDP desteği ile İstanbul’u CHP’Lİ YAPAR MI, YAPAR.

Sen ister eski Başbakan’ı şimdiki Meclis Başkanı’nı aday göster. İstersen  en güvendiğin ismi.. İstanbul gider..

Bugüne kadar Melih Gökçek, medya sal tavrı, beğensen de beğenmesen de başarılı çalışmaları ve ülkücü tabanı arkasına alması ile topladığı artı puanlarla Ankara’nın Adalet ve Kalkınma Partili olmasına katkı sağladı.

Artık Melih Gökçek yok. Deniyor ki kapısı çalındı aday gösterilebilir. Yanlış hem azledeceksin, hem de gel bizi yine Ankara’da düzlüğe çıkar diyeceksin. Yok öyle dava.

O zaman Melih Gökçek gibi Hem Sağ kesim hem de Milliyetçi kesimi arkasına alacak, sol seçmenden de bir miktar oy alabilecek aday tespiti yapma zorunluluğu var.  Yoksa bunca çalkantıya rağmen Ankara’ da kaybedilebilir mi, evet.

Öyleyse İstanbul ve Ankara’nın CHP’li olma olasılığı vardır.

İzmir zaten CHP İÇİN ÇANTADA KEKLİKMİDİR, Evet.

Dahasını da sayabiliriz..

Antalya, Mersin, Adana, Hatay…

Daha daha da sayabiliriz.

O zaman Sayın Devlet Bahçeli’ye kulak vermek lazım Sayın Başkanım..

Eğer Ankara, İstanbul, İzmir giderse… Daha daha Mersin, Antalya ve dahası da giderse, o zaman Başkanlık makamı tartışmaya açılır mı, açılır.

Adalet ve Kalkınma Partisi şok bir mağlubiyet almış olur mu, olur.

Sıkıntılı bir dönemden geçtiğimiz, ekonomik ve Siyasal baskı altında olduğumuz bu dönemde bir de Başkanlık makamının tartışmaya açılması hiç ama hiç iyi olmaz.

İçeride gün yüzüne çıkmamış Fetö çetesi ile, geçen seçimde Adalet ve Kalkınma Partisi deyip bel altı vuruşla İP partisini destekleyen, Tayyip Erdoğan düşmanı şer güçlerle birlikte, ekonominin sos vermesinden medet uman, zam çetesiyle, dolar ve faizle ülke kaynaklarını emmeyi alışkanlık yapan mandacı zihniyet ile mücadele için MHP VE LİDERİ DEVLET BAHÇELİ bu ülkenin teminatıdır. MHP asla küstürülmemelidir…

MHP’nin seçim vaatlerinin mutlaka ülke menfaati gözetildiği bilinciyle hareket edilmeli, konuşulmalı, tartışılmalı ve hayata geçirilmelidir. Bugüne kadar gençliği olmayan iktidar partisinin devlet bürokrasisini kimlere emanet ettiği yeniden düşünülmeli özellikle şu tarikat, bu Hoca Efendi grubuna hayır denilerek Milli görüşçü ve Ülkücü kadroları iş başına getirmelidir.

Ve Adalet ve Kalkınma Partili gözüken, koltuğa yapışan ancak ilk kaybedişte sırtından vuracak liyakatsizlerde tasfiye edilmelidir.

Allah’a Emanet olun…

Bu yazı toplam 750 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.