1. YAZARLAR

  2. Serdar USMAN

  3. Seçimlere On Gün Kala Provokasyonlara Dikkat!
Serdar USMAN

Serdar USMAN

Serdar USMAN
Yazarın Tüm Yazıları >

Seçimlere On Gün Kala Provokasyonlara Dikkat!

A+A-

Seçimlere yaklaşık bir hafta kadar bir süremiz kaldı. Bu kısa zaman diliminde bir takım provokatif eylemler olabileceğini ve AK Parti’ye zarar verecek bazı provokatif çabaların son hududa kadar devam edeceğini bilmenizi istiyorum. Kısa bir zaman diliminde bunlar ülkemizi ateş çemberine çevirecek en küçük bir durumdan dahi geri adım atmazlar. Özellikle HDP’nin kendini masum göstermek suretiyle girişeceği sahte rollere asla aldanmayalım. Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ aslında birer piyondur. Bu piyonların ağızlarından çıkan samimi edalı ifadelere asla kulak asmayın. Olacaklar karşısında kendinizi her zaman hazırlıklı hissedin. Bunlar değil mi? Her fırsatta teröristlerin yanında yer alarak ama bunu gizleyerek(!) bu ülkeyi kan gölüne çevirenlere sırtını yaslayacak kadar utanmaz olanlar?
İşte bir haftamız kaldı. Gerçek yüzünü gizleyen bu partiye destek verecek kadar aklını yitirmiş vatandaşlarımıza son bir çırpınışla bir kez daha ifade ediyorum ki lütfen bu siyasi oluşuma destek vermeyiniz. Bunların gerçek yüzünü ve çeşitli seçim meydanlarında ya da halk topluluklarına karşı vatanımızı bölme uğruna hedefe hızla yaklaştıklarına dair ifadelerini aklınızdan çıkarmayın. Bu dava Türk- Kürt davası değildir. Bu dava hak ile batılın davasıdır. Emperyalist güçlere karşı verilen mücadelenin davasıdır. Her fırsatta olayları kaşımak suretiyle halkı galeyana getirmeye çalışan siyasi oluşumlara karşı lütfen her an tetikte olun. Ankara gar meydanında yaşanan son olay karşısında masum rolüne girerek kendisini destekleyen gruba karşı yapılan provokatif terör eyleminde hayatını kaybedenlerin kanlarıyla sözde prim yapacağını sanan ve meydana inmeye hazırlanan bu saçma parti oluşumunu yerle bir ediniz. Allah’ın izniyle ilk seçimde çıkacak zafer sonrasında bulanan su berraklaştığından daha rahat hareket edecek olan iktidar partisi bugüne kadar kendisi aleyhine işletilen yalanlardan kurtulmuş olarak bu zalim güruha karşı topyekûn seferberlik başlatacak ve HDP gibi terörü destekleyen ama halka şirin görünmek suretiyle gerçek yüzünü gizlemeyi başarabilmiş olanlara ders verecektir. Gelin bu hazzı birlikte yaşayalım.
AK Parti, sizlerden alacağı destek ve güçle yoluna hızla devam ederek bu iltihapları bünyesinden atarak tertemiz yoluna devam edecektir. Parti içerisinde hatalı insanları olabilir. Yanlış yapanlar olabilir. Ama bu doğruyu desteklemede sizi geriye sürüklemesin. Şu badireden bir kurtulduktan sonra Allah izin verirse AK Parti’nin içine karışmış olan bir takım arsız ve hırsızların temizlenmesine illa ki başlanacaktır. Ama öncelikle ateş içerisinde yanan evimizi bir kurtaralım. Evimizi kurtardıktan sonra içerimize bulaşmış iltihaplı hücrelerden arınmasını da biliriz. Eğer bunlardan araya kaynayıp işini başarıyla yapanlar varsa bile onların hesabını Allah nasıl olsa görecektir. O zaman da kendilerine yardım edecek tek bir yardım eli göremeyeceklerdir.

Ama dediğim gibi önce yanan ateşi bir söndürelim. Hırsızlık ve yolsuzluk gerçeği varsa bile bunu bünyeden elbette atarız. Ama öncelikle vatan diyorum.
Pireye kızıp yorganı yakmanın anlamı yoktur. Önce aramıza sızmış pirelerden bir arınmanın yoluna bakalım. Devamında HDP gibi ülke bütünlüğüne kastedenlerin temizlenmesiyle içimize bulaşmış virüslerden daha kolaylıkla sıyrılacağımızdan zerrece şüpheniz olmasın.
Geçtiğimiz 2002 seçimleri öncesinde ülkemizde yaşanan kaotik ortamın müsebbipleri çıkmışlar kendilerini kurtarıcı gibi göstermeye başlamışlar. Onlar aslında birer piyondur. Birilerinin hedefine hizmet eden birilerini ihya eden birer piyondan öte bir şey değillerdir. Bugüne kadar yaşanan gelişmeler karşısında dahi seçimlerde yeniden AK Parti’nin tek başına iktidar olmasını temin edecek olan bir güç birliği yapmak zorundayız. Seçimler sonrasında HDP’nin ve uzantılarının yedikleri sert şamar sonrasında bölgede etkin rol oynayan gayrimüslim güçlerin oyuncağı olmayacağımızı haykırmak zorundayız. Bakınız Amerika ensemizdedir. Kime destek olduğu kimin yanında yer aldığı dahi belirsizdir. Rusya’nın yaptığı bir takım cinliklerde gözden kaçmıyor değil. Kanayan bölge olan Ortadoğu çemberinde ki yer alan ülkeler arasında İslam adına hareket eden topluluk yok denecek kadar azdır. Sözde İslam’ı temsil ettiği söylenen IŞİD belasının ülkemizden ve civar ülkelerden derhal defedilmesi ve kirli oyunun çözülmesi gerekmektedir. Bunca hengâme arasında İslam dini adına hareket eden gerçek İslam neferlerinin kamufle edildiği boktan bir dönem yaşamaktayız. O halde yeniden uyanış için bir kez daha AK Parti’yi destekleyin. HDP’yi meclisten ellerinizle bertaraf edin. Meclise giren hainlerden kurtulmamız lazımdır. Bırakın meclisi tüm ülkemizi saran bu beladan en kısa zamanda kurtulup oynanan oyunun farkında olmamız gerekir. Aksi takdirde kurdu kuşa boğdururlar. Bugüne kadar oynanan oyunların farkındalığında olan ve emperyalist cephenin oyunlarına gelmeyen milli bütünlüğümüzü hayranlıkla takip ediyoruz.
Son bir gayret daha diyerek seçimlerde az önce zikrettiğim hayra çıkan yolu aralamak zorundayız. Vatani görevinde iken teröristlerce şehit edilen askerlerimizin yüzü suyu hürmetine lütfen oyunun farkına varalım. Bu ülkenin ne cumhurbaşkanı ne de başbakanı ülke savunmasında şehit düşen askerlerimizin varlığından nemalanmaz. Bunu saçmalayanlar asıl kirli hedefleri olanlardır. Bunu iyi bilelim. Gelecek hafta sonu gerçekleşecek olan genel seçimlerde ülke birliğimizi ve halklarımızın kardeşliği ülküsünden asla taviz vermeyelim.

 

Bu yazı toplam 244 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.