1. HABERLER

  2. KAYSERİ

  3. Serbest Muhasebeciler Ve Mali Müşavirler Odası Melik Gazi Belediyesi’ni Ziyaret Etti
Serbest Muhasebeciler Ve Mali Müşavirler Odası Melik Gazi Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Serbest Muhasebeciler Ve Mali Müşavirler Odası Melik Gazi Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Anfer Yılmaz, Başkan Yardımcısı Fatih Tanrıverdi ile Yönetim Kurulu Üyeleri Süleyman Şahin, Selçuk Erdaş ve Laver Doğan, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç‘ı...

A+A-

Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Anfer Yılmaz, Başkan Yardımcısı Fatih Tanrıverdi ile Yönetim Kurulu Üyeleri Süleyman Şahin, Selçuk Erdaş ve Laver Doğan, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç‘ı makamında yeni yönetim kurulu olarak ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Anfer Yılmaz, oda olarak üyelere dönük hizmet içi eğitim ile sık sık yeni çıkan, değişen yasa ve yönetmelikler ile ilgili olarak üyeleri bilgilendirici ve eğitici çalışmalar yerine getirdiklerini söyledi. Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Anfer Yılmaz, oda olarak birçok kez mali hizmetler konusunda sempozyum düzenlediklerini hatırlatarak “Kayseri Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası olarak üyelere yönelik çalışmalarımız devam etmektedir. Değişen mevzuat ve yönetmelikler ile ilgili olarak üyelerimize yönelik sık sık sempozyumlar düzenliyoruz. Melikgazi Belediyesi olarak açılan mesleki eğitim kurslarında dış ticaret, bilgisayarlı muhasebe, muhasebecilik gibi kursları takdir ile karşılıyoruz. Mesleki oda olarak ortak eğitim çalışmaları gerçekleştirmek istiyoruz “ dedi.
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, belediye olarak 1990 yılından itibaren başlatılan bilgisayarlı muhasebe destek çalışmaları sonucunda şu anda belediyenin e-devlet sistemine dönüştüğünü ve entegre olduğunu söyledi. Mali hizmetlerin son yıllarda bilgisayar ile çok önem arz ettiğini ancak çok detaylı, değişken ve gün geçtikçe branşlaşan bir yapıda bilgisayar yanında insan unsurunun çok önemli olduğunu belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, sonuçta bireye dayanan çalışmalarda bireylerin sürekli bilgilendirilmesi, eğitilmesi ve takiplerden haberdar edilmesi gerektiğini bu açıdan oda yönetimlerine büyük görev düştüğünü kaydetti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.