Adese’de hamsi bereketi

İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, alışverişi kazanca dönüştüren indirim ve kampanyalarına devam ediyor.

. Adese, balık satışı yaptığı Kulesite, M1, Otogar ve Süleymaniye mağazalarında bu yıl fiyatı genellikle 15 liranın üzerinde seyreden Karadeniz hamsisini kilosu 4,95 TL’den satışa sundu. Uygun fiyatıyla dikkat çeken hamsiye Adese müşterilerinin ilgisi yoğun olurken müşteriler Karadeniz hamsisini alabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu. Adese’nin 4 mağazasında satışa sunulan toplam 12 ton hamsi iki gün içerisinde tükendi.

Adese’nin balık reyonlarında Karadeniz hamsisinin dışında mevsimin birbirinden taze balıkları da en uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Adese ayrıca Kulesite ve M1 mağazalarında uygulamaya koyduğu balık pişirme reyonlarıyla müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Müşterilerin seçtiği balıklar en hijyenik koşullarda temizleniyor ve profesyonel ustalarca belirlenen pişirme önerileriyle tavada veya ızgarada pişiriliyor. Bu işlemler esnasında alışverişlerine devam Adese müşterileri hazırlanan balıkları alışverişlerinin sonunda paketlenmiş olarak teslim alabiliyor.  (Haber Merkezi)

EKONOMİ Haberleri

Basit Usule Tabi Mükelleflere Defter-Beyan uyarısı 
Emekli zammında hesap tamam
İŞVERENLERİN İŞE ALIM BEKLENTİLERİ OLUMLU
Süt üreticilerinden 14 maddelik talep 
İnşaat maliyet endeksi arttı