Beyşehir’de sıcak asfalt çalışmaları sürüyor

Beyşehir ilçesinde, Belediye ekipleri tarafından yürütülen sıcak asfalt çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Beyşehir ilçesinde, Belediye ekipleri tarafından yürütülen sıcak asfalt çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.
Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun,gerek ilçe merkezinde, gerekse dış mahallelerde Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yıl başından bu yana yürütülen yolları sıcak ve soğuk asfalt ile kilitli parke taşıyla kaplama çalışmalarının durmadan sürdüğünü belirtti.
Yaz döneminde hız kazanan çalışmaların sonbahar dönemine girildiği bu günlerde de kesintisiz devam ettiğini vurgulayan Özaltun, Eylül ayı içerisine gelindiğinde sıcak asfalt çalışmalarının Sanayi Sitesi bölgesinde yoğunluk kazandığını söyledi.
Özellikle sanayi esnafından gelen talepler doğrultusunda sanayi sitesi bağlantı yollarında başlatılan sıcak asfalt mesaisinin sürdüğünü belirten Özaltun, “Sanayi sitesinde ziyaret ettiğimiz, çeşitli vesilelerle biraraya geldiğimiz esnaflarımızın istekleri üzerine bağlantı yollarını yeniden ele alıyoruz. Sanayi bölgesine bağlantıyı sağlayan bozulan, çukurlar oluşan güzergahlarda yeniden sıcak asfalt serimi yaparak çalışmaları yürütürken, yeni sanayileşmenin olduğu, yeni işyerlerinin faaliyet göstermeye başladığı güzergahlarda ise yol olmasına rağmen bugüne kadar hiç asfalt görmemiş kesimleri de sıcak asfalt konforuyla tanıştırmaya başladık. Yine, yeni Devlet Hastanemize ve Esentepe, Beytepe Mahallelerimize ulaşımı sağlayan trafik yoğunluğu son dönemde daha da artan Özdilek Caddesi üzerinde sıcak asfalt çalışmalarına başladık.Ayrıca, Prof.Dr.Yılmaz Muslu Caddesi’nde de altyapı faaliyetlerinin bitirilmesi için beklenen, yarım kalan sıcak asfalt çalışmalarını da tamamlamak üzere hazırlıklarımızı yapıyoruz. Kalan şeritte de önümüzdeki günlerde sıcak asfalt serim çalışmaları yaparak bu caddemiz de yenilenmiş olacak. Durmak yok diyerek, yol yapmaya, hizmet etmeye dün olduğu gibi bugün de Belediye olarak devam ediyoruz. Yarın da inşallah Beyşehir’imize hizmet etmeye devam edeceğiz.”dedi.


 

İLÇELER Haberleri

Mehmet Badem’den ziyaret
Başkan Oprukçu: “Gençlerimizin geleceği Türkiye’nin geleceği” 
Derebucak'ta tanışma ve kaynaşma etkinliği
Merakla bekleniyordu! Ereğli’de böyle başladı
8 farklı ürün için destek imkanı