Bozkır’da hummalı çalışma

Bozkır Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yaz ayları boyunca yürütülen hummalı çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 

Bozkır Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yaz ayları boyunca yürütülen hummalı çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 
Yaz sezonunu çok verimli değerlendirdiklerini ve çok önemli çalışmalar yaptıklarını söyleyen Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, bu çalışmaların artarak devam edeceğini, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından belirlenen program çerçevesinde 51 mahallenin tamamında bu çalışmaların yapılacağını söyledi. Başkan Gün, “Mahallelerimizde önemli çalışmalar yürütmeye devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız her sene artarak devam ediyor. Özellikle bu yaz sezonunda mahallelerimizde her zamankinden daha fazla çalışma gerçekleştirdik. 20 yıldır 30 yıldır yapılmayan yolları yaptık, sokakları sağlıklaştırdık, yolların prestijini arttırdık. Aynı şekilde bu çalışmalarımızı 51 mahallemizin tamamına kademeli bir şekilde yayıyoruz. Çalışmalarımız, toprağa ilk kar düşene kadar artarak, yoğun bir şekilde devam edecek” diye konuştu. ŞEYMA BIYIKLI
 

İLÇELER Haberleri

Kulu’da 8 bin 444 öğrenci yarıyıl tatiline girdi 
Akşehir’de 18 bin 158 öğrenci karne aldı 
Ilgın’da tatilde kapalı gişe 
Yunak'ta karne heyacanı
BAŞKAN TUTAL: "BELEDİYEMİZE 420 671 M² ARSA KAZANDIRDIK"