Emmioğlu geleneksel kampanyasıyla 30 kişiyi kutsal topraklarda buluşturacak

Emmioğlu Giyim Mağazaları, 10. kampanya yılında da yine 30 kişiyi kutsal topraklarla buluşturacak. Emmioğlu Giyim Genel Koordinatörü İbrahim Gökay, “Bu yıla kadar 215 kişiyi Umreye gönderdik. 10. yıl kampanyamızla 30 kişiyi daha Umreye uğurlayacağız" dedi

Konya’nın hazır giyim sektöründeki öncü markalarından Emmioğlu Giyim Mağazaları, yeni Umre kampanyasının startını verdi.  Kampanyanın tanıtımı için Nasip Turizm Yönetim Kurulu ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Emmioğlu Giyim Mağazası yetkilileri kampanya hakkında basın mensuplarına bilgi verdiler. Emmioğlu Giyim olarak bu yıla kadar 215 kişiyi Umre’ye gönderdiklerini ifade eden Emmioğlu Giyim Mağazaları Genel Koordinatörü İbrahim Gökay, “10.’sunu düzenlediğimiz bu kampanyayla toplamda 245 kişiyi kutsal topraklara göndermiş olacağız. 1 Kasım 2017- 9 Mart 2017 tarihleri arasında 4 ay boyunca devam edecek kampanyada Aziziye Mahallesi Piri Mehmet Paşa çarşısındaki mağazamızdan tek seferde 75 lira ve katlarında alışveriş yapan müşterilerimiz çekilişe hak kazanacak. Aynı zamanda çekiliş günü Emmioğlu Giyim Mağazaları olarak 10. Kampanyamıza özel sürprizler yapacağız" dedi.

MAĞAZAMIZA BEKLİYORUZ

Kampanyanın mağazanın tüm reyonlarında geçerli olduğunu hatırlatan Gökay, “Perakende mağazamızın tüm reyonlarında bay, bayan, çocuk giyim, is giyim, manifatura ye mefruşat ürünlerinden alıveriş yaparak çekilişe katılmak mümkün” ifadesini kullandı. Talihlilerin noter huzurunda yapılacak çekilişle belirleneceğini ifade eden Gökay, “30 kişinin 14 günlük Umre ziyareti kazanacağı çekiliş sonrası kazanan talihliler 2017 Mayıs ayında Nasip Turizm güvencesiyle kutsal topraklara uğurlanacak” diye konuştu.

Nasip turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yenişenol ise, Emmioğlu Giyimle beraber 3. Kez 30 nasipli kişiyi ağırlayacaklarını bildirdi. Yenişenol, “Kurulduğumuzdan bu yana hep kaliteli güzel hizmetler yapmayı ilke edindik ve yapamaya devam edeceğiz. Çekilişle belirlenen 30 kişiyi de en iyi şekilde ağırlayacağız” dedi.

KONYA Haberleri

Ateşbaz Veli Mutfak Kültürü Günleri başlıyor 
Mustafa Torun toprağa verildi
Dünyaca ünlü Mutfak şefleri Konya’da buluşacak
DR. MUSTAFA BIYIKLI VEFAT ETTİ
Konya Büyükşehir'den eğitim desteği