EY MİLLİ GÖRÜŞÇÜLER MEMLEKET ELDEN GİDİYOR, SİZ NEYİN DERDİNDESİNİZ?

Kadir İYİANLAR

Yüzyılda belki 2 belki de 3 defa böyle bir Başbakan gelir ülkeye.

Yüzyılda belki birkaç defa görürüz, Düzenli olarak Bakanlar Kurulu Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında toplanırken; Başbakan ayrı konuşur, Bakanlar ayrı konuşur, Cumhurbaşkanı Bambaşka konuşur.

Yüzyılda belki birkaç defa görürüz, hep yanıldığımızı.

Düşünün bir kere..

Başbakan iyi kötü bizim bir işimiz var diyorsa,

Hiçbir zaman tasvip etmediğim, o koltukta her seferinde nasıl kaldığını sorguladığım ve buradan sizlerle paylaştığım Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Kerkük ve Musul Türkiye Cumhuriyeti’nin milli davası olabilir, Kuzey Irak’a ambargo uygulanması istenebilir de, iyi de kardeşim 8 milyar dolarlık yıllık ticaret hacmimiz var, ben buna bakarım diyorsa,

Bakanlar Kurulu Emlak vergilerinin yüzde 50 ye kadar artırılabileceğini yasalaştırıyorsa,

Maliye Bakanı Milletin gözünün içine baka baka 60 milyar tl bütçe açığımız var, savunma sanayiine para lazım, MOTORLU TAŞITLAR vergisine yüzde 40 zam yapacağız diyorsa,

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, dostumuz deyip, zarar gelmez deyip el verdikleri, her seferinde birbiri ardına bizi hançerliyor, biz de her seferinde ne yapalım kardeşim, yanılmışız, hata etmişiz diyorsak,

2 ay önce Guatemala misali vererek tek tip kıyafetten bahsetmişken, bugün Abdullah Gül’ün yaveri Mahkemeye gran tuvalet takım elbise ile gelebiliyorsa, tekne su almaya başlamışsa

Ey Milli Görüşçüler siz hala neyin derdindesiniz, neyin kavgasını yapıyorsunuz?

Adalet ve Kalkınma partisi, dersine çalışmayan ancak hep en yüksek not isteyen öğrenci gibi.. Başkanlık referandumundan ders almadılar, Ankara, İstanbul ve Türkiye’de kaybettikleri yüzde 7 seçmenden ders almadılar.. Kıl payı olsa da vatandaş hadi bakalım dedi. Görünen köy klavuz istemez.

Gemi su almaya başladı bir kere. Bu ülkenin yeni yapılanmalara değil acilen Milli Görüşe ihtiyacı var.

Artık birlik zamanı.. Bu Millete, tek çıkış yolunun Millî Görüş olduğunu, şucu buculardan, denenmişlerden hayır gelmeyeceğini hep beraber anlatmalıyız.

Rahmetli Erbakan, 26 Kasım 2010’da;

mİllİ görüş, bütün İnsanlığın saadetİ İçİn yeryüzünde hakın ve adaletİn HÂKİM OLMASI GAYESİYLE HEPBERABER dİsİplİnlİ bİr topluluk OLARAK ÇALIŞMA görevİnİ İfa etmek mİllİ görüşün şİarıdır.

Bir Milletin güçlü olması için, evlatlarının bir yandan ilim öğrenmesi, bir yandan nefis terbiyesi yapması, öbür taraftan da cihat etmesi lazım gelir.’ Diyordu.

İşte geldik gidiyoruz, dünya fani, malda mülkte yalan..

Allah Rızası için kendinize gelin, aranızdaki kavgalara, çekişmelere son verin, mal mülk için birbirinizi rencide etmeyi bırakın..

Barışın, BİRBİRİNİZE SARILIN, birlik olun bu ülke insanına, mazlum dünya Müslümanlarına SAHİP ÇIKIN.

Saadet Partisi Genel Başkanı, İstişare Heyeti ve Sayın Fatih Erbakan bugün değilse ne zaman bir araya geleceksiniz? İster o taraf, ister bu taraf haklı olsun. Zaman KUCAKLAŞMA, HELALLEŞME ve Rahmetlinin devrettiği İslam Bayrağını daha ilerlere taşıma vaktidir.

Müslümana gurur, kibir, benlik yakışmaz.. Haramdır.

Memleket elden gidiyor..  Vatandaş çaresiz ve çıkış yolu arıyor.

Âl-i İmrân Suresi 103. Ayet:

Hep birlikte Allah'ın ipine (İslâm'a) sımsıkı yapışın; parçalanmayın. Allah'ın size olan nimetini hatırlayın: Hani siz birbirinize düşman kişiler idiniz de O, gönüllerinizi birleştirmişti ve O'nun nimeti sayesinde kardeş kimseler olmuştunuz. Yine siz bir ateş çukurunun tam kenarında iken oradan da sizi O kurtarmıştı. İşte Allah size âyetlerini böyle açıklar ki doğru yolu bulasınız.

Daha neyi bekliyorsunuz, kardeşin kardeşe düşmesini mi, sokakların uyuşturucu ve fuhuş çeteleriyle dolmasını mı, Vatan toprağına göz diken siyonist uşaklarının bölüp parçalayıp kendilerine hali hazırda bir uydu devleti kurmasını mı? Allah’ın gazabını mı?

ENFÂL Suresi 16. Ayet:

Böyle bir günde her kim onlara, tekrar dönüp çarpışmak için geri çekilmek veya diğer bir safta yeniden mevzilenmek hâlleri dışında, arkasını dönerse, muhakkak Allah'dan bir gazaba uğramış olur ve varacağı yer cehennemdir, orası da ne kötü bir akıbettir.