‘Halk Günü Toplantıları’na ilgi büyük

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun başkanlığında, her hafta Çarşamba günleri halk günü toplantıları gerçekleştiriliyor.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun başkanlığında, her hafta Çarşamba günleri halk günü toplantıları gerçekleştiriliyor.
Belediyenin bazı meclis üyeleri, birim müdürleri ve AK Parti İlçe Teşkilatı yöneticilerinin de katıldığı toplantılarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Beyşehir Belediye Başkanı Özaltun, her hafta Çarşamba günlerini vatandaşlarla halk günü buluşmalarına ayırdıklarını söyledi. Düzenledikleri halk günü toplantılarında vatandaşlar tarafından kendilerine aktarılan sorunların büyük bölümünün çözüme kavuşturulduğunu belirten Özaltun, vatandaşlara ise bu toplantılara gösterdiği yoğun ilgiden dolayı teşekkür etti.
Beyşehirli vatandaşlarla her fırsatta biraraya geldiklerini ancak yine de kendilerine ulaşma noktasında hiçbir kişinin mağdur olmaması için her haftanın bir gününde gerçekleştirdikleri halk günü ile vatandaşları belediyede makam odasında ağırladıklarını dile getiren Özaltun, şöyle konuştu:
“Belediyecilik hizmetlerini yerine getirirken aynı zamanda kamusal bir anlayışın takipçisi olarak dönemimizde üreten bir Beyşehir Belediyesi dönemini de başlattık. Biz belediyeciliğe başladığımızda sadece hizmet üretmenin keyfine odaklandık. Makam ve mevkinin keyfini çıkartmaya gelmedik. Bu hizmetleri üretirken de bütçe sıkıntısı çekmiyor, denk bir bütçe ile belediye hizmetlerimizi yürütmeye çalışıyoruz. Belediyemize yeni gelir kaynakları oluşturarak hizmet çıtamızı ve kalitesini sürekli olarak yükseltmenin gayretindeyiz. Tüm çabamız; hemşerilerimizin derdine derman olabilmek” dedi. HABER MERKEZİ

İLÇELER Haberleri

Başkan Özgüven yangında işyerleri zarar gören esnafları ziyaret etti 
"Dünyanın nazar boncuğu"na can geldi
Yunak’ta "Adınız Sınıflarda Yaşasın" kampanyası
Beyşehir’de yaban hayvanlarına yem desteği 
Beyşehir'de silah üreticilerine eğitim