İKC İnşaat’tan Beytepe Konutları

İKC İnşaat tarafından yaptırılan Beytepe Konutları’nın temel atma töreni gerçekleştirildi. İsmail Arslan, Kasım Üstün ve Cemil Tunalı’nın sahibi olduğu İKC İnşaat’ın yeni projesi olan Beytepe Konutlarının startını düzenlenen temel atma töreni ile verdi.

Hasandede Mescit Mahallesi, Sedirler Caddesi üzerinde 120 konuttan oluşacak ve 2 etap halinde teslim edilecek olan Beytepe Konutlarının 2-1 ve 3+1 olan dairelerinin 1. etabı 18 ay içerisinde 2. etabı ise 24 ay içerisinde teslim edilecek.

 Beytepe Konutlarının temel atma törenine Tarım İl Müdürü Seyfettin Baydar, KOMÜT Genel Başkanı Şaban Topal, Karatay Ziraat Odası Başkanı Rıfat Kavıneker, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Edip Yıldız, Karatay Süt Üreticileri Birliği Başkanı Ali Kalaycı, DERSİAD Konya Şube Başkanı Musa Özkan, iş adamları, mahalle muhtarları ve çok sayıda davetli katıldı.

 İKC İnşaat firması ortaklarından İsmail Arslan ve KOMÜT Genel Başkanı Şaban Topal’ın konuşmalarının ardından okunan dualarla birlikte İKC İnşaat firmasının yeni projesi Beytepe Konutlarının temeli atıldı. Törenden sonra davetlilere geleneksel Konya Pilavı ikram edildi.

KONYA Haberleri

MEVKA, yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi
Selvi’den Özçelik’e ziyaret
KOP Akıllı Pompa Projesi Saha Çalıştayının İkincisi Niğde’de Yapıldı
Konya SMMM Odasında seminer 
Vatandaşın kediyle muhabbeti