Tedem Koleji Erenköy Kampüsü açıldı

Konya Tedem Koleji Erenköy Kampüsü’nün açılış töreni gerçekleştirdi.

Açılışa Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı Selçuk Öztürk, MÜSİAD Konya Şube Başkanı Ömer Faruk Okka, MÜSİAD eski başkanlarından Arslan Korkmaz ile eğitim ve işdünyasından çok sayıda isim katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Tedem Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Teoman Yılmaz, “16 yıl önce dershanecilikle başlamış olduğumuz eğitim hayatımızın son 3 yılında özel okul sektöründe hizmet vermekteyiz. Bugün burada 9 bin metrekare üzerinde 11 bin 500 metrekare kapalı alanı bulunan, 50 derslikle anasınıfı, ilkokul, ortaokulu, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi ile TEDEM Erenköy kampüsünün açılışını yapmanın vermiş olduğu gururu sizlerle paylaşıyoruz.” dedi. Öğrencileri beyni hür, kendi kararını kendi verebilen, hiç kimseye aklını kiraya vermeyen hür bireyler olarak yetiştireceklerini ifade eden Yılmaz, vatana millete faydalı bireyler olacaklarını kaydetti. 

Ardından konuşan Konya Ticaret Odası (KTO) Başkanı Selçuk Öztürk ise , “Vatanına milletine faydalı aklını kiraya vermeyen sözü eğitim kurumlarında aklın kiraya verilmesinde bu ülkeye neler getirebileceği ve aslında dünyanın başına da neler getirebileceğini gördük. Biz bu ülkeye hizmet edersek dünyaya da hizmet etmiş oluruz.” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından açılış gerçekleştirilerek okul gezildi.