YOKUŞ: ‘’HEDEFLEDİĞİMİZ İLÇELERDEN BİRİSİ DE AKŞEHİR’’

İYİ Parti Konya Milletvekili ve İnsan Hakları Komisyonu Üyesi Fahrettin Yokuş, yerel seçimlere önem veriyoruz. Hedeflediğimiz ilçelerden birisi de Akşehir’dir dedi

Akşehir’de bulunan başta Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği ile meslek kuruluşları olmak üzere 13 Sivil Toplum Kuruluşu’nu ziyaret eden ve kendi tabiriyle ‘Şehrin Fotoğrafını Çektiklerini’ belirten Fahrettin Yokuş,  çektikleri fotoğrafın hiç de iç açıcı olmadığını söyledi.
Okur  yazar oranının yüksekliği, sanayisi ve ticaretiyle Akşehir’in, Konya’nın önemli bir ilçesi olduğunu belirten Yokuş;  özellikle yeni kurulan iş yerlerinde kayıt dışılığın yaygın olduğunu gözlemlediklerini, uyuşturucu kullanımına dair haberlerden üzüntü duyduklarını aktararak şu değerlendirmeyi yaptı:
‘’İYİ Parti olarak zor da olsa bir başlangıç yaptık ve yol aldık. Genel Merkez’in 17 Eylül’de start vermesinin ardından biz de çalışmalarımızı hızlandıracağız. Konya’nın tüm ilçelerinde aday göstereceğiz ve iddialıyız. Yerel seçimlerde hedeflediğimiz ilçelerden birisi de Akşehir. Ben milletvekili olarak, kamu kurumlarından hizmet alamadığını söyleyen her vatandaşın yanında olarak denetleme görevimi yapacağım. Şehrin faydasına olacak yeni projeler söz konusu olduğunda da, parti ayrımı yapmaksızın destek vereceğiz.’’ (Haber Merkezi)

KONYA Haberleri

Büyükşehir’den uluslararası öğrencilere “Hoşgeldiniz” programı 
Bakan Kasapoğlu: “Türkiye’nin bütün şehirleri emin ellerde olmalı” 
Konya Büyükşehir heyeti, Kocaeli’ndeki yatırımları gezdi 
MEVKA, yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi
Selvi’den Özçelik’e ziyaret