1. YAZARLAR

  2. Mehmet Kaçar

  3. Sırada Ankara Mı Var?
Mehmet Kaçar

Mehmet Kaçar

Yazarın Tüm Yazıları >

Sırada Ankara Mı Var?

A+A-

Bundan yıllar öncesin de, Rahmetli Prof. Dr. Necmeddin Erbakan :”Ey Ümmeti Muhammed! şunu unutmayın, eğer bir gün emperyal-siyonistlerin, Suriye’ye saldırdıklarını görürseniz, sıranın Türkiye’de olduğunu” unutmayın dediğinde, Millet Rahmetli hocamla alay etmeye başlamışlardı”. Bu gün adım adım, Türkiye’ye yaklaşıp, sıkıştırmaya başladılar. Darbe girişimleri, terör saldırıları, ekonomik baskılar ve 90 yıllık elimizi verip kucaklaştığımız batının, 2010 yılından sonra ki dönemlerde tamamen düşmanca tutumlarıyla , Türkiye’nin ciddi bir tehdit altında olduğu açıkça görünmeye devam etmektedir.
Martin Luther King’in bir sözü de bu günümüzü, ne kadar net bir şekilde açıklamaktadır.
King:”Ya birlikte kardeş gibi yaşamayı öğreneceğiz, ya da aptallar gibi hep beraber yok olup gideceğiz” sözünü sanki bu günkü Türkiye için söylemiş gibi.
Özellikle Türkiye, 2000 li yıllar da her defasında, Irak, Libya ve Suriye’nin toprak bütünlüklerinin korunmasını her paltforum da dile getirmeye devam etti geldi. Bunun la da yetinmedi ve Irak ve Suriye de bir güvenlik kuşağı oluşturulsun diye, uluslararası kamuoyunu uyardı durdu. Dostum dediği batı, Türkiye’yi her platforumda sattı ve yalnız bıraktı. Terör saldırılarında Türkiye’nin yanında olmadıkları gibi, Türkiye’yi suçlar vaziyette açıklamalar yapmaya da devam ettiler.

Artık gözümüzü ve gönlümüzü açmak zamanı çoktan geldi geçiyor.Şunu unutmayalım ki sıra adım adım Ankara’ya geliyor. Allah bizleri haçlıların şerrinden korusun.
Birileri, Eritre, Mora, Filistin, Afganistan, Bosna, Libya, Lübnan, Irak, Yemen ve Suriye’yi baştan sona yağmalayıp, güçlü israilin yollarını adım adım açmaya devam ediyor ve Türkiye’ye de, “sıra size geliyor” mesajını açık ve seçik bir şekilde ulaştırmaktan da çekinmiyor.
Ne var ki biz bu, kumpası içimizde ki gafillere ve hainlere kabul ettirmekte çok zorlanıyoruz demiyorum, kabul ettiremiyoruz artık. Her Platforum da Türkiye’nin aleyhindeler.
Bagdat, Kahire, Trablus ve Şam, batılılar veya yandaşlarının tamamen ellerine geçmiş durumdadır. Başka işgal edilecek yer var mı diye düşünmeye gerek var mı bilmem. Ankara’dan başka İslam ülkeleri başkenti kaldı mı işgal edilmedik?

İkiyüz yıl önceden planlanan palanın operasyonu, Suriye’de tamamlandıktan sonra ve Suriye’de üç ayrı mezepsel devletçik kurulduktan sonra, unutma ki sıra kesinlikle Ankara’da olacak. 60 yıldır AB birliği kapısında onun için bekletilmiyormuyuz.
15 Temmuz 2016 da, darbe girişimiyle başaramadılar. Ekonomik olarak köşeye sıkıştıramadılar. Rusya ile aramızı açamadılar. Amma bu defa Suriye’den sonra tek hedef olarak kalacak Ankara’ya, top yekün saldırıya geçecekler.
Bunu en yüksek ses tonumuzla haykırmaya devam ediyoruz, ancak ne var ki, içimiz deki hainler ve ellerindeki medya kanalları ile bizim haykırışlarımızı kimseye duyurmuyorlar ve kendi planlarını bir bir uygulamaya devam ediyorlar.
Bu ülkeler de yaşananlar, eğer biz birlik beraberlik olmazsak, hala hain batılıları dost görmeye devam edersek, yarın bizim başımıza da gelmesinden korkmaktayım.
Ülkemizi işgale yeltendiklerin de Bosna da, Irak ta, Lübnan da, Afganistan da, Suriye’de yaşananlar, bir bir bizim başımıza da gelecek. Çocuklarımızı katlederlerken, hastahanelerimiz bombalayacaklar.
Her birimizi mülteci konumuna düşürüp kendilerine şartsız kayıtsız itaat etmemizi isteyecekler ve bizim mülteci olarak gidecek bir komşu devletimiz bile olmayacak.
Öyleyse, bu gün bizlerin yapması gereken tek şey var, birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmek, el ele, omuz omuza verip kardeşliğimizin üstünde ki kara bulutları dağıtmak.
Dikkat ettiniz mi, Ülkemizin Güney doğusunda ki Kürt kardeşlerimizi Türk düşmanlığı ile ayaklandıramayan, Ermeni taşnak örğütü PKK, Kayseri de ve diğer iller de HDP hain partisnin binalarını yakmaya başladılar. Yakalananlar HDP li çıkmaya devam ediyor.
Bu ne demek bilir misiniz? Güney doğuda yapamadıklarını, batı da HDP, binalarını yakarak, düşmanlık tohumları saçmaya devam ediyorlar. Demek ki planlarının bir bölümün de de, terör saldırıların dan sonra, kendi binalarını yakarak, yeniden Güney doğuya mesaj vermeye başladılar.
Uyan artık uyan Kardeşim. Bizi bizle bölmeye uğraşıyorlar. Suriye hallonuncaya kadar, terör saldırıları ve sokak çatışmaları ile bizi düşman edip oyalamaya çalışıyorlar. Ekonomimizi terörle harcayıp refah seviyemizi düşürmeye çalışıyorlar.
Biz uyanıp kendimiz ve tüm ülkeyi kardeş olarak kucaklarsak, Allahın izni ile şer güçlerin planlarını bir bir bozacağız, inşallah. Şimdiden kardeşliğimiz, ülkemiz için hayırlara vesile olur İnşallah.
Dua ve selametle.....
 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum