1. YAZARLAR

  2. Mehmet Kaçar

  3. ŞİRK BASKISI ALTINDA BÜYÜYEN ÇOCUKLAR
Mehmet Kaçar

Mehmet Kaçar

Yazarın Tüm Yazıları >

ŞİRK BASKISI ALTINDA BÜYÜYEN ÇOCUKLAR

A+A-

Bu gün, plazma TV’ler, hemen her evde, hane sahibi için misafirlere ayrılan odaları süslemektedir. Bu TV, ler, Müslüman çocukları için ve o çocuğun maneviyatı için bir atom bombası mesabesindedir. Evin hanımı, veya çocuğun mürebbisi(bakıcısı) de bu hadiseye , hiç bir şey yokmuş gibi yaklaşmaktadır. Evin hanımı yemek yaparken, temizlikle uğraşırken yada kafa dinlerken, çocuğu oturtur TV’nin önüne, açar bir de çizgi filim, çocuk ta o çiği filim kahramanlarının kendisi olduğuna inanır. Ayrıca, mürebbiye hanım çocuğun eğitimini yine TVL’erin çizgi filimlerine bırakmışlardır.

Akşam, misafirliğe giden ebeveyn, çocuğu sıkılıp, yapacak bir şeyler bulamayınca, ev sahibine “lütfen bir çizgi filim bulunda, şu yaramazın elinden kurtulalaım. Değilse bu akşamı bize zehir zehir edecek” diye biraz emrivaki, biraz yalvarır bir ses tonuyla ev sahibine bu isteğini ulaştırıverir.

Anın da, TV açılır veya kanal değiştirilir, bulunur bir çizgi filim, içeriği nedir ne değildir, düşünülmez o anda. Yeter ki, çocuk onu bıraksın ve birazcık rahat etsin. Bakın bakalım hangi çizgi filimlerde çocuğun körpecik inancını bozacak ve tâ o yaşlarda şirke düşürecek içeriklerle dolu. Ya da ta o yaşlarda çocuğun İslam düşmanlığı kafasına yerleştiriliverir.

               

Bu yazı toplam 582 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.