1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Spor Toto Süper Lig'de görünüm
Spor Toto Süper Lig'de görünüm

Spor Toto Süper Lig'de görünüm

Futbolda Spor Toto Süper Lig, TFF 1. Lig ve Spor Toto 2. Lig'de 9. hafta maçları oynanacak. Spor Toto 3. Lig'de ise 1. Grup'ta 10, 2. ve 3. Grup'ta 9. hafta maçları yapılacak.

A+A-

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:


- Spor Toto Süper Lig


Bugün:

20.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)

Yarın:

13.30 Gaziantepspor-Osmanlıspor (Kamil Ocak) 

16.00 Bursaspor-Atiker Konyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye) 

19.00 Adanaspor-Galatasaray (5 Ocak Fatih Terim) 

30 Ekim Pazar: 


13.30 Medipol Başakşehir-Akhisar Belediyespor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 

16.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Hüseyin Avni Aker) 

19.00 Fenerbahçe-Kardemir Karabükspor (Ülker) 

31 Ekim Pazartesi: 

20.00 Kasımpaşa-Aytemiz Alanyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 

20.00 Kayserispor-Antalyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 


- TFF 1. Lig


Yarın:

13.00 Boluspor-Büyükşehir Gaziantepspor (Bolu Atatürk)

19.00 Elazığspor-Yeni Malatyaspor (Elazığ Atatürk)

30 Ekim Pazar:

13.00 Ümraniyespor-Adana Demirspor (Atatürk Olimpiyat)

14.00 Balıkesirspor-Samsunspor (Balıkesir Atatürk)

15.00 Eskişehirspor-Bandırmaspor (Stadı henüz açıklanmadı)  

19.00 Manisaspor-Sivasspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Şanlıurfaspor-Mersin İdmanyurdu (Şanlıurfa GAP Arena)

31 Ekim Pazartesi:

19.00 Altınordu-Denizlispor (İzmir Atatürk)

19.30 Giresunspor-Göztepe (Giresun Atatürk)



- Spor Toto 2. Lig



Beyaz Grup

----------------

30 Ekim Pazar :


13.00 Ofspor-Pendikspor (Of İlçe)

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Kazım Karabekir)

13.30 Kocaeli Birlikspor-Sivas Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Nazilli Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Keçiörengücü-Konya Anadolu Selçukspor (Ankara Aktepe)

13.30 Fethiyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Fethiye İlçe)

13.30 Bucaspor-Hacettepe (Yeni Buca)

13.30 Zonguldak Kömürspor-İstanbulspor (Devrek İlçe)

13.30 Fatih Karagümrük-Kahramanmaraşspor (Vefa)



Kırmızı Grup

-----------------

30 Ekim Pazar:

13.00 Hatayspor-Niğde Belediyespor (Antakya Atatürk)

13.30 Aydınspor 1923-Tokatspor (Adnan Menderes)

13.30 Tuzlaspor-Etimesgut Belediyespor (Tuzla Belediye)

13.30 MKE Ankaragücü-Eyüpspor (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Karşıyaka-İnegölspor (İzmir Atatürk)

13.30 Kastamonuspor 1966-Menemen Belediyespor (Gazi)

13.30 BUGSAŞ Spor-1461 Trabzon (Ankara OSTİM)

13.30 Kırklarelispor-Gümüşhanespor (Kırklareli Atatürk)

13.30 Kayseri Erciyesspor-Sarıyer (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)



- Spor Toto 3. Lig 



1. Grup

----------

Yarın:

13.30 Cizrespor-Beylerbeyi (Cizre İlçe)

14.00 Erzin Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Erzin İlçe)

14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kozan Belediyespor (Van Atatürk)

14.00 Bayburt Grup Özel İdare-Kartalspor (Bayburt Genç Osman)

14.30 Ankara Demirspor-24 Erzincanspor (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Tekirdağspor-Gölcükspor (Namık Kemal)

15.00 Kütahyaspor-Çorum Belediyespor (Dumlupınar)

15.00 Manavgatspor-Kızılcabölükspor (Evrenseki)

15.00 Karacabey Birlikspor-Altay (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)



2. Grup 

----------

Yarın: 

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Vefa)

30 Ekim Pazar: 

13.00 Pazarspor-Dersimspor (Pazar İlçe)

13.00 Yomraspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Yomra İlçe)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Batman Petrolspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 Dardanelspor-Kemerspor 2003 (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Derincespor-Silivrispor (İzmit İsmetpaşa)

13.30 Yeşil Bursa-Çatalcaspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.30 Tire 1922-Kırıkhanspor (Tire 4 Eylül)

13.30 Erbaaspor-Düzcespor (Erbaa İlçe)



3. Grup 

----------

30 Ekim Pazar:


12.30 12 Bingölspor-Ankara Adliyespor (Bingöl)

13.00 Diyarbekirspor-Afjet Afyonspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.00 Orduspor-Sultanbeyli Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

13.00 Elaziz Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Elazığ Atatürk)

13.30 Bayrampaşa-Bergama Belediyespor (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Muğlaspor-Maltepespor (Muğla Atatürk)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Düzyurtspor (Tarsus İlçe)

13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Sakaryaspor (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 Orhangazispor-Payasspor (Orhangazi İlçe)




HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.