UEFA Avrupa Ligi'nde 3. hafta heyecanı
06 Aralık 2016 Salı

UEFA Avrupa Ligi'nde 3. hafta heyecanı

Futbolda, UEFA Avrupa Ligi'nin üçüncü haftasında yarın 12 grupta 24 maç yapılacak.

19 Ekim 2016 Çarşamba 11:04
UEFA Avrupa Ligi'nde 3. hafta heyecanı
Futbolda, UEFA Avrupa Ligi'nin üçüncü haftasında yarın 12 grupta 24 maç yapılacak.

Deplasmanda Ukrayna ekibi Zorya ile 1-1 berabere kalan, evinde Hollanda temsilcisi Feyenoord'u 1-0 mağlup eden Fenerbahçe, A Grubu'nda İngiltere'nin Manchester United takımına konuk olacak. "Düşler Tiyatrosu" diye de anılan Old Trafford Stadı'nda oynanacak ve Fransız hakem Benoit Bastien'in yöneteceği müsabaka TSİ 22.05'te başlayacak.

İlk maçında konuk ettiği Rumen ekibi Steaua Bükreş'i 2-0'lık skorla geçen, deplasmanda İsviçre temsilcisi Zürih'e 2-1 mağlup olan Osmanlıspor, İspanya'nın Villarreal takımıyla puan mücadelesi verecek. Osmanlı Stadı'nda 20.00'de başlayacak L Grubu karşılaşmasını, İsrailli hakem Liran Liany yönetecek.

Ukrayna temsilcisi Shakhtar Donetsk'e sahasında 1-0, Belçika ekibi Gent'e de deplasmanda 2-0 mağlup olarak turnuvaya kötü bir başlangıç yapan Atiker Konyaspor ise H Grubu'nda Portekiz'in Braga takımını konuk edecek. Azerbaycanlı hakem Aliyar Aghayev'in yöneteceği ve Konya Büyükşehir Belediye Stadı'nda oynanacak mücadele 20.00'de başlayacak.

Türk hakem Ali Palabıyık, Fransız ekibi Saint-Etienne'in Azerbaycan'ın Gebele takımını konuk edeceği C Grubu karşılaşmasında düdük çalacak.

Üçüncü haftanın maç programı (TSİ) şöyle:

20.00 Celta (İspanya) - Ajax (Hollanda)

20.00 Standard Liege (Belçika) - Panathinaikos (Yunanistan)

20.00 Shakhtar Donetsk (Ukrayna) - Gent (Belçika)

20.00 Atiker Konyaspor (Türkiye) - Braga (Portekiz)

20.00 Krasnodar (Rusya) - Schalke 04 (Almanya)

20.00 Salzburg (Avusturya) - Nice (Fransa)

20.00 Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti) - Fiorentina (İtalya)

20.00 Karabağ (Azerbaycan) - PAOK (Yunanistan)

20.00 Hapoel Beer Sheva (İsrail) - Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)

20.00 Inter (İtalya) - Southampton (İngiltere)

20.00 Steaua Bükreş (Romanya) - Zürih (İsviçre)

20.00 Osmanlıspor (Türkiye) - Villarreal (İspanya)

22.05 Manchester United (İngiltere) - Fenerbahçe (Türkiye)

22.05 Feyenoord (Hollanda) - Zorya (Ukrayna)

22.05 Olympiakos (Yunanistan) - Astana (Kazakistan)

22.05 Young Boys (İsviçre) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)

22.05 Saint-Etienne (Fransa) - Gebele (Azerbaycan)

22.05 Mainz 05 (Almanya) - Anderlecht (Belçika)

22.05 Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti) - Zenit (Rusya)

22.05 AZ Alkmaar (Hollanda) - Maccabi Tel Aviv (İsrail)

22.05 Roma (İtalya) - Austria Wien (Avusturya)

22.05 Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti) - Astra (Romanya)

22.05 Genk (Belçika) - Athletic Bilbao (İspanya)

22.05 Rapid Wien (Avusturya) - Sassuolo (İtalya) 


 

banner349

 

YASAL UYARI :Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Hakimiyet İletişim Yayıncılık Turizm İnş. Organizasyon San.Tic.Ltd.Şti'ne aittir.Köşe yazısı/haber kaynak gösterilse dahi kullanılamaz.

Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.




    Konya'da hangi ilçede yaşamak istersiniz?

    SPOR TOTO SÜPER LİG
    Tür seçiniz:
    ARŞİV
    Konyaspor | Ekonomi | aöf final sınavları |Konya haberleri |