1. YAZARLAR

  2. Dursun Seyis

  3. Tarım Dergisi
Dursun Seyis

Dursun Seyis

Dursun Seyis
Yazarın Tüm Yazıları >

Tarım Dergisi

A+A-

Hakimiyet Gazetesi olarak her saat, her gün, her ay kendimizi yenileme adına, okuyucularımıza ve hedef kitlemize doğru, doyurucu, değer yargılarını zedelemeden, kentimizin her köşesinde gelişen haberleri, dikkat çeken ulusal haberleri, A’dan Z’ye ekip olarak duyurmanın çabası içindeyiz.
Bu noktada amacımız sizlere ulaşırken, sizlerinde desteği ile daha doğruyu, daha güzeli sunmanın heyecanı içinde çalışmalarımızı yapmakta ve sizlere sunmaktayız.
Yine bu paralelde güne göre, haftaya göre, aya göre yukarıdaki bilgiler ışığında gazetemizi destekleyici, sizi doyurucu olarak, ekip olarak dergilerde sunmaktayız. Bu noktada daha etkili çalışmanın hazırlıkları içindeyiz.
Gazetemiz İmtiyaz sahibi Yusuf Gürbüz ile birlikte bu konuda ekip olarak fikir eksersizleri yapıp kaliteli dergiler hazırlıyoruz.
Son olarak ise Konya’mızda Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük tarım fuarı yapılıyor. Bu fuar 23 Mart tarihinde başladı, 27 Mart tarihinde sona erecek. Bu arkadaşlarım Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mustafa Uğurlu, Editör Mehmet Kaya, Ümit Özel, gazetemizin reklam ve halkla ilişkiler bölümü görevlileri Mehmet Çoban, Aynur Deryal, Şeyma Bıyıklı, grafik ve tasarımda Ahmet – M. Remzi Arı kardeşler’in el emeği ve güzel fikirleri ve dergimize destek veren reklam müşterilerimize, kurum ve kuruluşlara teşekkür ederken, dergiyi sizlere ulaştıran dağıtımcılarla, gazetemiz bayileri ile birlikte sunmanın onurunu yaşamaktayız. Gelecekte bu tür dergilerimiz gerek baskı, gerekse içerik ve konusuna göre fikir yazıları ile daha zengin, daha cazibe merkezi olacaktır.
Elbette bu fuar ile ilgili bizim dışımızda da dergiler, gazeteler, broşürler hazırlandı ve sizlerin ve firmaların beğenisine sunuldu. Hiç kimse kendi malını, kendi mamulünü diğerlerinin aşağısında daha eksik, daha küçük göstermez. Bu olursa zaten eşyanın tabiatına aykırıdır. Ancak gerçekleri anlatırken tevazua da gerek yok.
Eğer Tarım dergimize ulaşmış, inceleme fırsatınız oldu ise sanırım bizim gibi sizinde bu dergimiz bugün için emsalleri içinde en güzeli, konusunda en doyurucu ve bir çabanın, bir emeğin ürünü olduğunu göreceksiniz.
Amacımız gazetemiz ile birlikte , gazetemizin yan ürünleri olan dergi ve benzeri basımlarla size en iyiyi, en doğruyu ve en güzeli sunmaktır. Bu konuda iddialıyız ve heyecanlıyız.
Çalışmak bizden, destek sizden. Bizlere destek verenlere bir kez daha teşekkür ediyoruz.
 

Bu yazı toplam 138 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.