1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. Tayyip Erdoğan’da Olsa, İnsan Beşer Kuldur Şaşar
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

Tayyip Erdoğan’da Olsa, İnsan Beşer Kuldur Şaşar

A+A-

Uyan ey VATANDAŞ.. Uyanın benim sevgili Muhalefetim.

Uyan Ey İslam ümmeti ezilmiş halkının tek umudu Türkiye..

Tüm dünya el birliği vermiş, Türkiye Cumhuriyeti’ne gizli savaş açmışlar..

Siz zannede durun, Tayyip Erdoğan gidince her yer güllük gülistanlık olacak..

Aklınız almaz mı Rabbimin insana bahşettiği akıl ve ruh sağlığı kaç yıldır?

Rabbimin Tayyip Erdoğan’a bahşettiği ömür ne kadardır?

Rabbim Hayırlı uzun ömürler versin.

Tayyip Erdoğan Rabbim ömür verse kaç yıl daha o koltukta oturur?

Ben diyeyim 6 yıl siz deyin 15 yıl..

Sonra..

Mustafa Kemal Atatürk ne diyor?

Benim naciz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.

Başka söze ne hacet?

Tayyip Erdoğan da Rabbimin yarattığı bir kuldur, beşer de şaşar da .

Tasvip etmediğimiz hataları yok mudur?

Elbette vardır. Diyorlar ki, Fetö çetesi.. Bunları palazlandıran, devlet kadrolarına dolduran, her imkanı sunan kendileridir. İyide mübarekler Kim onlarla kol kola girmedi ki? Şeytani emellerini kaç kişi biliyordu da bas bas bugün ki gibi haykırdı? Bir zamanlar el divan durup, hocam çok yaşa diyenler bugün kravatını kaybetse ey çete sorumlusu sensin diyor.

Yanıldığını, aldatıldığını belirtmedi mi? BU ERDEMLİĞİ KAÇIMIZ GÖSTEREBİLDİK? Bu hainlere Tayyip Erdoğan kadar kim kalıbını ortaya koyup mücadele etti? Bugün ey çete reisi diyebiliyorlarsa bu Sayın Cumhurbaşkanı’ndan alınan cesaretle SÖYLENİYOR.

Çözüm süreci ve PKK. Hangi birimiz bir evladımızın bırakın hainlerce şehit edilmesini, burnunun kanamasını ister, Haktır, hukuktur, siyasettir, yatırımdır.. Türkiye Cumhuriyeti’nin her bir karış toprağında yaşayan insanlarımızın huzur ve refaha ermesi için böyle bir karar alındı. Başarılı olmasını hepimiz temenni ettik.

Karşıdaki alçak, satılmış, Siyonist uşağı olunca bu iş bu noktalara geldi. Hata yapılmadı mı? Elbette yapıldı. Bunu sadece Tayyip Erdoğan’a yıkmak vicdansızlık, adaletsizlik olur. 15 Temmuz akşamı gördük, içimizde bu milletin vergileriyle krallar gibi yaşayan hainler, bu milletin vergisiyle alınan tankı topu bu milletin üzerine sürdüler.

Böyle bir alçak gurubunun olduğu her yerde, silah deposu da olur, terörist yuvası da olur.

ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUP SİZ SÖYLEYİN NE YAPARDINIZ?

Suriyeliler konusunda hata yapılmadı mı, elbette yapıldı..

Her birimizin içinde birazcık Allah korkusu, Ümmet bilinci varsa, Tayyip Erdoğan’ın yerinde siz olsaydınız ne yapardınız?

Dünya’yı yöneten hain şeytani zihniyet, bir coğrafya da kan ve göz yaşı istiyorsa, Rabbimden başka kim bu alçaklığa dur diyebilir, kim bir tek kendi gücüyle bu şeytanlarla baş edebilir?

Alçakların amacı Suriye halkını bölmek parçalamak, toprak bütünlüğünden birkaç soysuz oluşturmaktı. Ve tek engel Türkiye’yi iyice köşeye sıkıştırmaktı.

Peki siz olsaydınız, bu masum insanların katledilmesine göz mü yumardınız?

Bu gençlerin burada ne işi var? Vatanını terk eden, vatanı için şehadet şerbetinden kaçanların burada ne işi var? Türk askeri orada savaşırken, onlar burada kendilerine sahip çıkanlara bıçak çekiyor, huzuru bozuyorlar diyosunuz.

Evet hepiniz haklısınız.

Bunun cevabı Tayyip Erdoğan’da değil, ülke siyasetine bugün yön verenlerdedir.

Ve ben hiçbir zaman Binali Yıldırım beyin Başbakanlığından memnuniyet duymadım.

Ne lider, ne de siyaset adamı olamayacağını buradan dolaylı da olsa bir çok kez anlattım.

Ahmet Davutoğlu’nun gidişini yakışıksız bulduğumu açıkça belirttim. Konya’ya yapılan en büyük haksızlık olduğunu, kendisine burada siyaset yapanların sahip çıkmamasını eleştirdim.

Bugün uzun süre adını ve sanını bir çok vatandaşın duymadığı Milletvekillerimiz Konya yatırımlarından bahsediyorlar.

Ancak kimse İstanbul gerçeğini dile getirmiyor.. 3 yılda neler neler yapıldı, yapılıyor. Güneydoğu’da devlet yatırımları aldı başını gidiyor, İzmir, Antalya desen öyle.. Biz hala Beyşehir yolundayız.. Devlet hastanemizin ne zaman açılacağı muamma.. Yeni çevre yolu Allah’a emanet.. Beyşehir-Derebucak- Antalya yolu ne alemde.. Metro ne zaman başlar ne zaman biter, Yeni gar.. Sanayilerin şehir dışına taşınması.. Ve Şehir hastanesi.. Konya çok özel bir yerse, bunlar referandum da konuşulmaması gerekirdi. Çoktan bir kısmı faaliyete geçmiş, diğerleri de tamamlanma aşamasında olması gerekirdi.

Konumuzu dağıtmadan,

Evet hepimizin olduğu gibi, Sayın Cumhurbaşkanımızın da hataları olmuştur. Hatadan dönmek erdemdir. Tayyip Erdoğan sonrasını şöyle bir düşünün. Hangi parti ve hangi lider bu meclisten bir hükümet çıkartabilir, çıksa da bu millete ne verebilir?

Bu sistem ömrünü tamamladı, düşünün bir daha. Dünya hayır için her türlü soysuz eyleme kalkışıyorsa, yeni sistem mutlaka ama mutlaka bu halk için olması gerekendir.

 

 

 

Bu yazı toplam 717 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum