1. YAZARLAR

  2. Ahmet ÖZER

  3. Terör Sevici Avrupa ve İşbirlikçileri
Ahmet ÖZER

Ahmet ÖZER

Yazarın Tüm Yazıları >

Terör Sevici Avrupa ve İşbirlikçileri

A+A-

Türkiye’de 16 Nisan da yapılacak olan referandum da Hayır propagandası yapan CHP, SP, HDPKK, PYD, DEAŞ, FETÖ gibi Terör örgütleri ve Partiler ile tarihi soykırım ve sömürge olan Avrupa’nın Hayır Propagandasının arasında hiçbir fark yok sizce Türkiye’nin iyiliği için mi mücadele ediyor? Avrupa’nın derdi Türkiye’nin istikrarı değil ayaklarındaki prangadan kurtulmasını istemedikleri içindir.
İkiyüzlü terör sevici Avrupa PKK, FETÖ, PYD gibi tüm Türkiye düşmanı terör örgütlerine kucak açıp onları parlamentoların da ağırlarken sokaklar da paçavraları ile gösterilerine izin verilirken Türkiye Cumhuriyeti’nin Bakanları’na çıkartılan bu engellemeler en basit tabir ile rezalettir.
Türk halkı bunu 16 Nisan da değerlendirecek ve en doğru kararı verecek bundan hiç şüphemiz yok

Gezi'de "CHP" ile başaramadılar.
7 Haziran'da "HDP" ile başaramadılar.

 

15 Temmuz'da "FETÖ" ile saldırdılar, başaramadılar.
16 Nisan'ı 'beceriksizlere' bırakmayıp bizzat sahaya indiler.
Hayır diyenlerin kimler olduğunu biliyoruz peki kendi ülkemizin iç meselesi olan sistem değişikliğine Avrupa neden karşı çıkıyor yoksa hala Türkiye’yi kendileri’ mi yönettiklerini zannediyorlar.

Ey Avrupa anla artık Türkiye eski Türkiye değil sizin parmağınızda oynattığınız Türkiye 90’larda kaldı.

İşte yeni sistemin kimleri nasıl rahatsız ettiği ve bizim bu sistem değişikliğinde ne kadar haklı olduğumuzu göstermektedir.

Batı Türkiye’nin elinden kayıp gitmesini istemedikleri için çıldırmışçasına saldırıyor. Ey bu Referandum da Hayır verecek olan hangi görüşten insan olursa olsun bu seçim iktidar seçimi değil bu seçim ülkemizin kader seçimi var olmak yada olmamak seçimidir.

Terör örgütleri bu referandum da evet çıkarsa bizim sonumuz olur diyor. Bu bile terörün bitmesini isteyen kişinin Evet vermesi için yeterli sebeptir.

HAYIRCILAR BAK SAFINI SEÇ

Başkanlık referandumunun önemini en iyi ‘hayır' kampanyası yürütenlere bakarak anlıyoruz.

Hayırsız CHP yönetiminin safı belli. İsterseniz CHP'nin ruhunda ete kemiğe bürünen bu kitlenin yandaşlarına bir bakalım…

Mazisi 1960'lara uzanan ve CHP'nin millete ve devlete giydirdiği zehirli deli gömleğini yırtıp atmak için ömür tüketen Milli Görüş'ün infazı için çalışan Oğuz-Han-Asil-Türk'ün Saadet'i…

Vatan'ı İngiliz'e bağlı cenahın yarım ayağını temsil eden ‘Aydınlık'lı azınlık…

İsmi ifşa edilmiş ya da edilmemiş, Perinçek, dolayısıyla da Kraliçe'nin himayesine sığınan eski ‘asker'ler ya da Ergenekon ve Balyozcular…

KILIÇTAN KESKİN ÇİZGİ

Bütün yalanlarını yüzde 51'e erişmek için yapmıyorlar.

Onların amacı ile Almanya, Rusya, İngiltere, Fransa, İsrail, İran ve Amerika'nın 16 Nisan'a dair planları arasında zerre miskal fark yok.

İster bu devletler olsun, isterse de içteki taşeronları olsun ‘EVET' çıkacağını görüyor ve hatta yüzde yüz eminler.

Buna rağmen direniyorlar. Çünkü ‘EVET'in yüzde 51 çıkması ile yüzde 75 çıkması arasındaki kılıçtan keskin çizginin farkındalar.

Yüzde 51 ‘EVET' çıkacak ve herkes bunda hemfikir. Bütün mesele yüzde 75 seviyelerinde çıkmasını dolayısıyla toplumun, Erdoğan ya da güçlü bir lider etrafında kenetlenmesini engellemek.

Sonucu kritik eşikte çıkartarak, tartışmalı hale getirmek.

AK Parti ve MHP tüzel kişiliklerinde hayat bulan zemini zayıflatıp, parçalamak.

DÜŞÜK EVET HAYIR KADAR SORUN ÇIKARIR

Yüzde 51 ‘EVET' de, millet ve memleketin ayağına ve geleceğine vurulmuş bir pranga olan çift başlı sistemi yok eder.

Yüzde 51 EVET, asla murat edilen maksadın hâsıl olmasını sağlamaz. Hatta Türkiye'yi zora sokar. Karar alma süreçlerini güçleştirir. Ergenekon'cu, FETÖ'cü, NATO'cu hâsılı tüm yabancı, özellikle de İngiliz, Alman ve Siyonist uşaklarının hayallerini süsleyen fitne, darbe, işgal, kısacası geleceğimizi berhava etme mücadelesinde daha da kenetlenmelerine yol açar.

Bu nedenle AK Partili, MHP'li olsun ya da olmasın, Türkiye'nin vahşi ellerde tarumar olmasına razı olmayan her kim varsa, “16 NİSAN KURTULUŞ SAVAŞI” için ter dökmelidir.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum